KRMIVO pro psy

0
před 7 měsíci Michaela27

Dobrý den,máme doma fenku, která má citlivější zažívání, jaké krmivo byste doporučili? Zkoušeli jsme více značek granulí, převážně tedy ze supermarketů, ale s žádnými jsme zatím nebyli zcela spokojeni.  Ráda bych šla už na jistotu, tak pokud máte někdo nějaké dopručení na kvalitní krmivo a kde ho sehnat, budu moc ráda. Děkuji.

0
před 7 měsíci Laura

Náš pejsek má taky citlivější zažívání, takže máme už nějaké ty zkušenosti a myslím, že pokud máte také pejska s tímto problémem, tak určitě není od věci do stravy trochu víc zainvestovat, opravdu si nemyslím, že by krmivo ze supermarketu stačilo. My kupujeme tyto https://czech.husse.com/ocean-care-sensitive :-)

0
před 7 měsíci Michaela27

Dobře, děkuji moc za tip, určitě se podívám a něco si o značce zjistím :-)

0
před 7 měsíci Sanny

Já jsem z této stránky objednávala předevčírem a teď někdy by mi měly granulky přivézt, tak jsem zvědavá, ale objednávala jsem poprvé, takže ještě také uplně nevím a hlavně uvidíme, jak budou pejskovi granule chutnat a jak mu sednou, pak kdyžtak mohu dát vědět do SZ :-) Objednávka a vše okolo zatím ale v naprostém pořádku.

0
před 4 měsíci Ilona

A mají prosím i kamennou prodejnu ? Potřebovala bych totiž s výběrem granulí poradit a netroufám si je objednat přes internet.

0
0
před 3 měsíci Ilona

Díky moc, dívala jsem se, kde je mají, ale bohužel je nemám v dosahu, takže jsem si je nechala dovézt, docela jsem koukala, že je tato služba bezplatná, všude si za to dopravci účtují šílené peníze, ale tady nic, naví byl pán hrozně milý a vynesl mi pytel až do třetího patra.

0
před 3 měsíci Alena

Ahoj, chtěla bych se zeptat ohledně problému, na který jsem narazila u našeho vlčáka. Je možné že by trpěl na ekzém ? V srsti má poměrně dost stroupků a má je červeně olemované. Pořád přemýšlím nad tím, co by to mohlo být, jestli nemůže mít třeba na něco alergii, protože nám ho hlídala máma a koupila mu nové granule nějaké no name ze supermarketu, tak jestli to může být třeba stravou ?

0
před 2 měsíci Sanny

Je možné, že se mu to teď přes to teplo udělalo a nebo má alergii na granule či něco jiného co dostává, to je potřeba probrat s veterinářem. I když se v tom vyznám, tak takhle na dálku ti neporadím.

0
před 2 měsíci Eva

S dovolením bych se připojila tady do té diskuze, protože máme bohužel stejný problém, o kterém tu píše Alena. Mohla bych vědět jak jste nakonec dopadla a kvůli čemu se mu vyrážka udělala ?

0
před 5 týdny Veronika

Ahoj, mrkni na tyhle https://www.juko-krmiva.cz/vyhledavani.php?katalog-hledany-string=optimanova+dog+sensitive my bereme granule Amanova pro nežravce a nebyl žádný problém... A pokud mají vyrážku tak určitě za veterinářem může to být stravou, můžou mít alergii nebo to může být něco horšího a je lepší na to přijít... a pokud krmíte no name granulemi ze supermarketu tak mu ubližujete víc než si myslíte, granule ze supermarketů jsou pufované obilí a sůl :/ je rozhodně lepší si připlatit za granule nebo krmit masem ale to není pro všechny,....

0
před 4 týdny Alena

Tak bohužel se potvrdilo, že to bylo stravou, takže nám veterinář doporučil jinou značku a napsal nám speciální šampon, ve kterém jsem musela psa koupat. Teď už je všechno v pořádku a největší podíl na tom má strava, kterou teď Ron dostává. Jinak nám Evi doporučil toto krmivo, tak ho zkus koupit, třeba vám taky pomůže https://czech.husse.com/?confirmlocation=1

0
před 3 dny Síma

Vy co máte doma větší plemena, tak máte zkušenost s ušitím obojku nebo postroje přímo na míru ? Jestli ano, můžu poprosit o nějaké informace ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 10


Přidat příspěvek