Krmivo pro půlroční štěně

0
před 4 týdny Oldrich Hamacek

Zdravím, sháníme s přítelkyní vhodné krmivo pro pejska, kterého si budeme brzy pořizovat. Po konzultaci s kamarády, kteří pejsky mají a nějakém zjišťování na internetu jsme se rozhodli pro Brit, ale abych se dostal k jádru věci. Máte od nich nějakou řadu osvědčenou víc než ty ostatní, popřípadě která by byla za vás nejvhodnější pro půlroční štěně king charlese?

0
před 3 týdny Gabriela Králová

To je dost individuální a těžko takhle radit. Nám oba pesani vyrostli na Brit Premium a až před cca půl rokem jsme se rozhodli pro změnu na Brit Fresh. S oběma ale celkově veliká spokojenost. 

0
před 3 týdny AnnaPsiMama

Pro štěně bych volila řadu Care. Mají až bych řekla takové ikonické přímo pro psí "mláďátka" a alespoň co vím, vesměs sedí skoro každému bafanovi. Později doporučuju doplnit napr. Fresh konzervou

0
před 2 týdny David Michalec

Dobrý den, podle mě neuděláte krok vedle s žádnou řadou, spíš záleží, jaké máte priority - suroviny, cena atp. Doporučuju mrknout na jejich ofiko stránky, tam pokud vím, mají o každé řadě speciální článek a mohl by se vám pak líp vytvářet nějaký závěr.

0
před 2 týdny Oldrich Hamacek

Dobře, jsem rád za každý komentář. Koukl jsem na ty stránky a nejspíš vsadíme na ty Care puppy. Díky moc za spolupráci :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 10


Přidat příspěvek