Kuchyně

0
před 4 roky René

Dobrý den, kde kdo z Vás kupoval kuchyni?

0
před 4 roky Dan

Já si nechal udělat prvně vizualizaci a nechal si ji udělat na míru :-)

0
před 4 roky Adam

Také jsem si nechal dělat vizualizaci, je to dobré, že v dnešni době už se to dá vidět dopředu jak to všechno přesně bude vypadat, dělala mi to firma www.interiery4u.cz

0
před 4 roky René

Tak děkuju za rady, už jsem jim volala, zítra budou zaměřovat

0
před 3 roky Janina

Jak to dopadlo? My si nechali udělat bílou kuchyni se zelenými doplňky. Ta zelená byl dobrý nápad.Inspirovalo mě tvrzení, že zelená dobíjí (https://blog.kuponovnik.cz/vybavte-si-kuchyn-zelenymi-doplnky-bude-vas-to-dobijet/) a je to fakt, mám hned lepší náladu, když tam přijdu. Přestože mám vařit...

0
před 3 roky Jana

Nevíte kde prodávají doplňky do kuchyně? potřebovala bych kvalitní odkapávač a odpadkový koš

0
před 3 roky Lenka

Já jsem koupila velice pěkná designový odpadkový koš z https://www.dokose.cz/

0
před 3 roky Markéta

Jsou hodně pěkné košíky, asi to připojím do dopisu Ježíškovi :-)

0
před 3 roky SandraLet

Zdravím, my jsme si ji nechali dělat na míru od jednoho menšího živnostníka u nás v Českých Budějovicích. Akorát spotřebiče jsme si dokupovali sami.. mimochodem, až budete zařizovat, tak doporučuji vybavení od firmy Franke (můžete omrknout tady - https://eshop-franke.cz/ ). Jsme s ním maximálně spokojení :)

0
před 3 roky Tulipka

Ahoj všem, dotaz… Dělám reko kuchyně a co myslíte - digestoř ano x ne? Je to nezbytnost v kuchyni?

0
před 2 roky Renata

Digestoř určitě ano, my třeba máme jeden velký pokoj, kde je kuchyn, jídelna a obývák a třeba při smažení jídla by to bylo bez digestoře cítit všude. Ale chtěla jsem se poradit s Adamem, Interiery4u mají pěkné kuchyně a jak dlouho jim trvá práce?

0
před 2 roky Celeste

Ahoj, jako je to tak. My teda máme kuchyni oddělenou a stejně tu digestoř potřebujeme a používáme denně. Jinak při výběru pak pozor na levné anekvalitní kousky... My třeba máme digestoř od https://www.airforce-eshop.cz/ a nemůžeme si ji vynachválit.

0
před 2 roky Adam

Nám to tuším dělali něco kolem 2 měsíců, ale dost jsem si vymýšlel. Určitě je neváhej kontaktovat aspon at máš predstavu http://interiery4u.cz/kontakty/

0
před 2 roky Renata

Super, to jsou rychlí teda, určitě je kontaktuju na schůzku, jsem už ted zvědavá, jak nám pomůžou, nemám moc představu, co by šlo.

0
před 10 měsíci Lili

Ahoj, měla bych dotaz. Do kuchyně vybíráme digestoř. Já jsem věděla, že nebude snadný, protože na trhu je toho celá řada... Ale že toho je až tolik, to jsem nečekala. Jaká značka je podle vás nejlepší?

0
před 8 měsíci Fialka

Dobrý den, taky se zrovna koukáme na digestoře. Hodně by mě zajímav váš názor na digestoře ze shopu airforce-eshop.cz. Líbí se mi jejich nabídka, ale než objednám, ráda bych info a vaše názory a zkušenosti. Díky moc.

0
před 7 měsíci donaaald

My jsme si nechávali pokoj kde je kuchyně a obývák navrhnout od http://www.pwinterier.cz/, takže jsme skoro nic neřešili. Realizaci jsme totiž taky přenechali jim, takže jsme v podstatě šli rovnou do hotového a povedlo se. Vše je moc krásné.

0
před 3 měsíci Radka

Ahoj. Kuchyně se to tak trochu týká, tak třeba mi někdo z vás poradí. Už nějakou dobu sháním domů nějaké ubrusy. Moc jich doma totiž nemám, takže by to chtělo nějaké nové. No a při hledání jsem narazila na tento obchod: https://www.emako.cz/ubrusy/ Nemáte s ním náhodou někdo zkušenost? Díky.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 4


Přidat příspěvek