Kvalitní matrace

0
před 7 měsíci Lebron

Dobrý den, chystáme se s přítelkyní koupit nové matrace z https://www.studiomatrace.cz/ a nevíme přesně jaké si vybrat. Já mám totiž trošku problémy s nespavostí, a tak je možné, že budu na typ matrace o něco náročnější než ona. Jak poznat která by mi mohla vyhovovat?

0
před 3 měsíci evanovakova87@

Dobrý den, my si pořídili matrace z tohot e-shopu https://matracesembella.cz a jsou super. Vybírali jsme právě kvůli stejnému problému a na těchto se spí jako v bavlnce :-)

0
před 2 měsíci Jarka

Já mám matrace z e-shopu https://www.matrace-best.cz/ . Super domluva, doprava zdarma a tak kvalitní matrace jsme v posteli ještě neměli.

0
před 2 týdny Týna

Čauky, měla bych takový dotaz. Už nějakou dobu sháním potah na matraci. Dívala jsem se na internetu po nějakých a docela se mi zalíbily ty, co mají tady https://www.emako.cz/potahy-na-matrace/ Nemáte s tím obchodem někdo zkušenost? Díky.

0
před 2 týdny donaaa

Musím říct, že poslední dobu jsem měla se spánek velké problémy. Po delším uvažování mi došlo, že za to může matrace. Měli jsme je totiž už 15 let, takže už byly značně proleželé, takže už to na kvalitní spánek moc nebylo. Objednali jsme si proto s manželem z https://www.vesna.cz/matrace matrace nové a ten rozdíl byl znát okamžitě.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 9


Přidat příspěvek