kvalitní postýlka

0
před 3 roky Olina

Dobrý den všem, čekáme mimi, terín porodu je za 2 měsíce. Už zařizujeme pokojíček a zrovna hledáme kvalitní postýlku… Kde koupit? Kde jste kupovali vy? :) Díky za každý tip! :)

0
před 2 roky Anička

Ahoj. Já za sebe bych asi doporučovala postýlku se stahovacím bokem. Ty mi příjdou nejlepší. Také jsme našemu malému takovou koupili a byla super. Kupovali jsme ji tady: https://www.mamo-tato.net/ Zkus tam mrknout, mají tam i spoustu jiných užitečných věcí pro miminka. :)

0
před 9 měsíci Petra

Souhlas s Aničkou, ty postýlky se stahovacím bokem jsou asi nejlepší. Když jsem vybírala postýlku pro svoji malou, tak se mi hodně zalíbila právě jedna taková postýlka s kompletní výbavou, kterou jsem našla tady: https://www.luceda.cz/postylka-s-kompletni-vybavou/ Tak jsem ji zkusila objednat a musím říct, že spokojenost. :-)

0
před 6 měsíci Terka

Holky nemáte náhodou tip kde sehnat nějakou opravdu kvalitní matraci do postýlky? Postýlku máme, ale matraci do ní bohužel ne. Napadlo mě, že bych se mohla zkusit podívat na https://www.studiomatrace.cz/ protože právě od nich jsme si kupovali matraci do ložnice a ta je naprosto skvělá. Jak to tak ale vypadá, tak matrace do postýlek tam bohužel nemají, takže se asi budu muset podívat někde jinde. Nemáte tip kde?

0
před 4 měsíci Miša

vybavu pro miminko a taky i dětský pokojík jsem kupovala na Malvik.cz . Mají tam uplně všechno.

0
před 4 měsíci Inga

tam jsme kupovali kočárek a vybavu pro miminko, za mně nejlepší obchod s dětským zbožím

0
před 3 měsíci Helenka

ted jsme synkovi koupili tuhle cestovní postýlku. Hraje si v ni, spinká tam, moc se mu tam líbí https://www.malvik.cz/Postylky-a-doplnky/Cestovni-postylky/Nuna-SENA-Cestovni-postylka

0
před 3 měsíci Laura

dávate do postýlky pod matraci i monitor dechu?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek