Lechtivé vánoce

0
před 2 roky Ivan

Ahojky všem, mám asi možná netradiční dotaz. Chtěl bych udělat n vánoce přítelkyni radost a rád bych jí koupil nějakou erotickou pomůcku. Chci se zeptat, s jakým webem máte zkušenosti? Kde se vám dobře nakupuje a kde mají výběr?

0
před 2 roky Zdenda

Ahoj Ivane, dívej - já nevím, co přesně jí chceš koupit, ale když cokoli hledám já, tak nakupuju na https://e-kondomy.cz/. Mají tam dost dobrej výběr, třeba i erotické oblečky mají. No, mrkni sám a uvidíš.

0
před 2 roky Ivan

Zdendo, vidíš, to je ale skvělej nápad. Myslím, že ten obleček bude super. Koupil jsem ji tento https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/rene-rofe-caged-lace-garter-chemise-set-cerna a jsem zvědavej, jak se jí bude líbit a taky se nemůžu dočkat :)

0
před 2 roky Zdenda

No, to si myslím... však taky ze mě mluví zkušenost, věř mi. Pak dej vědět, jak se to osvědčilo.

0
před 2 roky Johana

Teda, já jsem ndšenej a přítelkyně taky. Díky moc za tip. Myslím, že budeme kupovat další oblečky.

0
před 2 roky Ivan

Jo, Johane, to je bohužel tak. Jako my jsme si taky koupili jednu erotickou věcičku a teď si děláme radost pravidelně :)

0
před 2 roky Patrik

Přátelé, mám na vás dotaz. Blíží se valentýn a já bych rád udělal partnerce radost. No, i když taky tak trochu sobě, chi chi. Chtěl bych jí koupit nějakou sexuální hračičku. Nevím, vibrátor nebo dildo nebo kuličky. Nějak si nemůžu vybrat. Jaké hračky mají doma vaše partnerky?

0
před 2 roky Tonny

Hele, Patriku, záleží, zda z dárečku chceš mít požitek i ty :) Pokud chceš dopřát jen partnerce, pak jsou kuličky super. Dají se nosit kdykoli a kdekoli a partnerka bude mít zpříjemněný den. Pokud bys ale rád měl i nějakou tu smetánku z dárečku, tak ti doporučím vibrátor :) Jako předehra je skvělý! Fakt doporučuju. Taky jsem té svojí jeden koupil a paráda. Hele, mrkni sem https://e-kondomy.cz/. Mají tam neskutečný výběr těch vibrátorů a vůbec všech hračiček.

0
před 2 roky Patrik

Vidíš, to mě vlastně ani nenapadlo uvažovat nad tím takhle... No, možná by nebylo od věci koupit obojí. Jakože kuličky, když by si chtěla zadivočit sama a pak vibrátor na společné chvíle. Ostatně i s tím může dvočit sama, že :-P

0
před 2 roky Tonny

Jojo, no vidíš, najednou nad tím výběrem uvažuješ jinak, že? Hele a co jí koupit kuličky, aby si teda sem tam zařádila sama, ale pak místo vibrátoru nějakou hračičku pro dva. Dívej, tady je mají v nabídce https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/vibratory-pro-pary.

0
před 2 roky Ilka

Ty jo, hračky pro dva...? O tom jsem nikdy neslyšela. Partner chce vždycky dělat radost mě, pořád vybírá nějaké vibrátory. Ale už jsem mu poslala odkaz na ty e-kondomy, tak snad něco vybere. A když ne, tak vyberu něco sama :)

0
před 2 roky Eliška

Já taky ne, ale když jsem ji viděla, tak jsem ji prostě musela koupit. A teda, chlap je nadšené! A já teda taky! Fakt ten shop e-kondomy je skvělej!

0
před 2 roky Jiřka

No, je to skvělý, ale můj chlap je na tohle konzerva. On je tak nejraději, když si mě může spoutat a udělat mito vibrátorem :) To je pro něj úplná slat... Zatím to mám pod kontrolou, ale obávám se, kdy dojde k něčemu tvrdšímu :D

0
před 2 roky Valery

Ale tak zase proč to nezkusit :) Já jsem se tomu taky bránila a nakonec jsem si k tomu našla cestu a co víc, teď se mi to líbí a vyžaduju to!

0
před 12 měsíci Lola

Tak, zajímavé čtení... Docela jsem získala inspiraci. Jako vybrat si ten správný vibrátor teda rozhodně není jednoduché. Teda já jsem třeba nevědla podle čeho vybrat. Pak jsem ale narazila na tent shop https://e-kondomy.cz/ a všechny obavy šly stranou. Ty jo, mají tam neskutečnou nabídku, tak sem tam něco objednám a prostě experimentuju.

0
před 12 měsíci Olina

Ou, já vím, je to těžké... Hraček je celá řada, ale u mě vede vibrátor... vibrátot je prostě vibrátor. To je prostě tak nadčasová hračka, že to ani není možný. Jako můj sexuální život si bez něj už teda nedovedu představit. Nejraději mám tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/boom-maple-vibrator-cerna. Úplně nádherný a příjemný materiál.

0
před 7 měsíci Zdenda

Já nevím, co přesně jí chceš koupit, ale když cokoli hledám já, tak nakupuju na https://e-kondomy.cz/. Mají tam dost dobrej výběr, třeba i erotické oblečky mají. No, mrkni sám a uvidíš.

0
před 7 měsíci Zdenda

Dívej, já když cokoli hledám já, tak nakupuju na https://e-kondomy.cz/. Mají tam dost dobrej výběr, třeba i erotické oblečky mají. No, mrkni sám a uvidíš.

0
před 7 měsíci Tonka

Taky jsem se na e-kondomy na to dívala a taky jsem docela koukala... docela by mě zajímalo, jak to asi tak funguje :)

0
před 7 měsíci Tonny

Já jsem chtěl letos koupit mladé venušiny kuličky. Nooo, byl jsem hodně překvapený nejrůznější nabídkou :) Nakonec jsem vybral tyto https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/amor-vibratissimo-dual-balls-fialova. Fakt se těším, až si to mladá zkusí :)

0
před 7 měsíci Patrik

Ahoj, já teda nevím, čemu chlap holduje, co má rád, jaké má koníčky, ale rozhodně ti řeknu, že třeba nějakým erotickým překvapením určitě nepohrdně. Já nevím, nějakou erotickou hračkou nebo třeba když si koupíš nějaký sexy obleček. To by stopro mělo úspěch.

0
před 7 měsíci Žaneta

Chci udělat chlapovi radost. Totálně touží po sexuýlním a erotickým zpestření. Nemáte nápady, co by mohlo zabrat? Co třeba udělá dojem na vás?

0
před 7 měsíci Meghan

Hele a jakej je ten stimulátor z e-kondomy? Je to jako real? Já totiž oral miluju, tak to chci moc zkusit.

0
před 7 měsíci Alena

Hele a to prádlo kupujete jaký? Jako prostě sexy erotický nebo nějaký oblečky?

0
před 7 měsíci Andrea

Já teda nejraději nakupuju na e-kondomy :) Tam mají nabídku nejlepší, co jsem zatím viděla :)

0
před 7 měsíci Lucky

á ten shop https://e-kondomy.cz úplně miluju. Mají tam naprosto senzační nabídku. Vždycky když mám náladičku a na we najedu, tak si něco kouím. Je to skoro úchylka, ale rajcovní.

0
před 6 měsíci Barka

A co sis tam tak koupila? :) Kupuješ si tam i nějaký hračky? My doma zrovna přemýšlíme, že si něčím okořeníme sexuální život a právě hledáme, co bude nejlepší. Můžeš něco doporučit?

0
před 6 měsíci Milka

Já ten shop https://e-kondomy.cz úplně miluju. Mají tam naprosto senzační nabídku. Vždycky když mám náladičku a na we najedu, tak si něco kouím. Je to skoro úchylka, ale rajcovní.

0
před 5 měsíci Anka

Já teda nejraději nakupuju na e-kondomy :) Tam mají nabídku nejlepší, co jsem zatím viděla :)

0
před 5 měsíci Iris

Hele a jakej je ten stimulátor z e-kondomy? Je to jako real? Já totiž oral miluju, tak to chci moc zkusit.

0
před 5 měsíci Lili

Nooo, tak to seš odvážná že chceš chlapovi koupit nějakou hračku :D já bych měla strach, že bych se buď netrefila nebo by mě s tím poslal někam ..

0
před 5 měsíci Jiřka

Kde tady ty věci kupujete ? Můžu se zeptat jak takové věci chodí zabalené ?

0
před 4 měsíci Žaneta

Muj chlap je vysazenej na chytrý aplikace a chytrý produkty. Dostala jsem od něj https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibracni-vajicka/realov-irena-smart-egg-pink tuto super hračičku a doporučuju. Diskrétní a ovládání kdykoli a kdekoli :)

0
před 4 měsíci Eliška

No, tak to ti teda závidím :) Já stále hledám, co by se mi mohlo líbit :) A na e-kondomy mrknu a zkusím taky to vajíčko.

0
před 3 měsíci Olga

Já jsem si na e-kondomy koupila ten simulátor orálního sexu a rozhodně ho můžu jedině doporučit. Je to senzační hračička. Stimulace kdykoli chces :)

0
před 5 týdny Denisa

Jo? A jaký to je konrétně? Já orální sex miluju, takže za takovou hračičku bych byla moc ráda :)

0
před 5 týdny Joanna

Jako je jich k sehnání docela dost, ale já mám tento https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu/sqweel-go-oral-sex-stimulator-bily a účel plní perfektně :-P

0
před 16 hodinami Miluna

Tak ten simulátor je totální top. Já jsem tomu nevěřila, ale je vážně senzační. Jako já orál miluju a netušila jsem, že ten simulátor bude takhle senzační. Za mě ho doporučuju :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 5


Přidat příspěvek