Macbook

0
před 2 roky Daniel

Dobrý den, prosím díval jsem se, že se prodává hodně macbooku z druhé ruky, jakou to má životnost, vyplatí se kupovat bazarový?

0
před 2 roky Renda

Já jsem kupoval bazarový, už ho mám 3 roky, když jsem ho kupoval v Brně na Lidické, tak jsem na něj dostal dokonce roční záruku.

0
před 2 roky Daniel

Kde přesně to na té Lidické prodávají?

0
před 2 roky Renda

Mají je v obchodě http://www.macbookarna.cz/, podívejte se přímo na aktuální nabídku macbooku.

0
před 2 roky Lubor

Na macbookarně je super, že k macbookům dávají i záruku. Já si bohužel svůj macbook koupil přes inzerát a moc se mi to nevyplatilo. Když mi došel, tak jsem zjistil, že do něj nejspíš předchozí majitel něco vylil a kvůli tomu blbla klávesnice. Oprava notebooku naštěstí ale nebyla tak drahá, takže se mi to pořád vyplatilo. Postarali se mi o ni tady: https://www.rgservice.cz/

0
před 3 měsíci Lebron

Já jsem si asi tak před rokem koupil starší macbook přes https://pocitace-prislusenstvi.biginzerce.cz/ a i po roce slouží naprosto skvěle. Myslím si, že bazarový macbook se rozhodně vyplatí, ale rozhodně je potřeba vybírat pečlivě a dávat si na některé věci pozor. Pokud ti jde o výdrž, prvotně bych kontroloval stav baterie, pak se díval zda není nějaká vada na monitoru a podobně.

0
před 3 měsíci chycho

To já bych si nikdy použity notebook nekoupil. Konkrétně na macbooky jsem se nedávno díval na https://www.produkty-info.cz/kategorie/elektro-spotrebice_282-7428/ a ta cena mi nepříjde až tak vysoká, aby si člověk kvuli tomu musel pořizovat již použité zboží. Měl by jste si koupit raději nový!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek