Malování v bytě

0
před 12 měsíci Šárka

Zdravím, je tu někdo, kdo by mi mohl poradit, jaké barvy nakoupit pro vymalování bytu?

0
před 12 měsíci Mikine258

Ahoj! My sme akurat malovali a vybrali jsme si PRIMALEX polar, nakolko nas uz mrzeli tie skarede farebne steny. Mozno do obyvacky dame tapetu na 1 stenu a to je asi tak vsetko:)

0
před 11 měsíci Klárka

Jestli budete malovat, tak doporučuji koupit barvy pro čistý vzduch, dalo mi to docela práci, ale sehnala jsem je.

0
před 11 měsíci Šárka

A kde bych mohla koupit barvu pro čistý vzduch? to bude asi hodně drahá barva že?

0
před 11 měsíci Klárka

Podívejte se https://svk-barvy.cz/262-sps-cisty-vzduch, koupila jsem je od tohoto Holandského výrobce barev, vychází to velice dobře finančně, oproti tomu, co se prodává u nás.

0
před 8 měsíci Anička0258

Ahoj, nejlepší je, když se obrátíš na odborníky. Ušetříš si spoustu nervů. My, když jsme se rozhodli pro malování bytu, tak jsme se obrátili na https://www.vyresmito.cz/malovani-bytu , kteří nám byt vymalovali a nebylo to ani tak drahé, jak jsme si původně mysleli.

0
před 3 měsíci Simona

Dobrý den, my máme celý byt vymalovaný termoaktivní izolační stěrkou, kterou jsme si koupili přes https://www.obnova.cz/ . Když už jsme se rozhodli, že náš dům přemalujeme, tak jsme chtěli, aby měla barva nějaký význam. Stěrka nám pomohla v tom, že se nám už konečně nedělá na zdi plíseň.

0
před 3 měsíci donlabuznik

Dohodli jsme si s manželou přes https://www.burinka.cz/ úvěr na rekonstrukci, takže si plánujeme zvelebit i obývák. Ten není v tak hrozném stavu, a tak taky bude stačit pouze nová výmalba. Chtělo by to nějakou nevšední barvu, někdo nějaký tip?

0
před 2 měsíci Hanča

Zrovna před pár týdny jsem přemýšlela nad tím, jak vymalovat náš obývací pokoj. Nakonec jsem si ale řekla, že malovat vůbec nebudu a místo toho na zdi prostě nalepím tapety. Tapety už mám naštěstí vybrané, teď ještě zbývá sehnat lepidlo. To ale nejspíš objednám odtud: https://www.adamos.cz/prumyslova-lepidla

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 5


Přidat příspěvek