Nábytek do dětského pokoje

0
před 4 roky Dana

Dobrý den, kde nakupujete nábytek pro děti?

0
před 4 roky Marta

Já do každého dětského pokoje vybrala hotovou sestavu :-) je toho hodně :-)

0
před 4 roky Tomáš

Já jsem do obou dětských pokojů také vybral hotovou sestavu, je to jednodušší než to skládat, a hlavně je opravdu velký výběr hotových sestav, nakoupil jsem tady www.nabytek-aldo.cz, mají opravdu dobrý design :-)

0
před 4 roky Sabča

Tak my máme v dětském pokoji jednu takovou vychytávku, náš malej je ohromný vševěd, rád se učí, poznává a má moc rád geografii takže sme mu pořídili tenhle potah a je z něj nadšený http://www.slumberland.cz/globus-1.html

0
před 4 roky Dana

Díky za tip Tomáši, už mám objednáno od aldo :-)

0
před 4 roky Leňule

až budete dolaďovat tak se určitě mrkni i na nějaké drobnosti, nebo dekorace https://www.facebook.com/dekoracebezlegrace/ ;)

0
před 2 roky Jirka

Já jsem zase vybavil pokojíček tímto nábytkem do pokojíčku konkrétně se ujal hlavně stoleček se židličkami s motivem krtečka děti ho milují a mi to kapsu taky neutrhlo :D

0
před 11 měsíci Terka

Jestli nevadí, tak já bych teda za sebe určitě mohla doporučit tento obchod: https://www.hmnabytek.cz/detsky-nabytek/ Co se týče nábytku do dětského pokoje (ale nejen toho) tam mají opravdu obrovský výběr. My právě tam vybírali nábytek do pokojíčku naší dcerky a naprostá spokojenost. :)

0
před 10 měsíci Marta

Ahoj zařizuji synovi pokojíček a ráda bych mu koupila nějakou dobrou židli k pc aby si nekazil záda.

0
před 10 měsíci Pavel

Si zajdi do každé prodejny s nábytkem a určitě ti poradí.

0
před 10 měsíci Marta

Nerada někam chodím.

0
před 10 měsíci Pavel

Tak mu kup tady tuhle https://www.kancelarskezidle.com/zidle/certifikovane-zdravotni-zidle/therapia-body/1020972-terapeuticka-zidle-therapia-body-xl-com-4612.php Stojí trošku více peněz oproti obyčejné židli,ale je to vážně kvalita.Já j mám v kanceláři a jsem moc spokojená.

0
před 10 měsíci Vanesa

Ahoj, co soukromé školky, máte děti v této Brněnské? https://www.dracek-skolka.cz/

0
před 2 měsíci Elisa

No, když jsme zařizovali pokojíček pro naši malou my, tak jsme bohužel na to neměli moc peněz. Nakonec se nám to ale povedlo vyřešit tak, že jsme většinu nábytku pořídili z druhé ruky. Jestli se nepletu, tak spoustu věcí se nám povedlo sehnat přes https://nabytek.biginzerce.cz/ Pokud tedy také sháníte levný nábytek, tak určitě doporučuji mrknout. :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek