Nežehlivá košile

0
před 3 roky Kamila

Ahoj, dotaz... Kde koupím pravdu kvalitní nežehlivou košili? Díky moc!

0
před 3 roky Jiřina

Kamilo, nejkvalitnější nežehlivá košile, jaká je u nás k dostání, je košile Eterna od Kravaťáka (https://www.kravatak.cz/nezehlive-kosile-eterna/) Jinak mrkni na jejich fb, tam probíhá soutež :) Jo a na eshopu mají slevy :)

0
před 3 roky Kamila

Jiřino, děkuji za doporučení. Jen mám dotaz... Co když netrefím velikost? Je možná třeba výměna?

0
před 2 roky Timea

Holky, když už tady rozebíráte žehlivé a nežehlivé prádlo, jak vůbec dma řešíte žehlení? Prádlo žehlíte nebo nežehlíte? Já sem teda zastánce žehlení, nežehlené prádlo mi přijde nevzhledné. Jakou žehličku pouzíváte? Když si vzpomenu, že kdysi na trhu byla jedna a dost a srovnám to s dnešní situací, tak se musím akorát tak smát...

0
před 2 roky Andy

No, máš pravdu Timeo. Sama jsem teda taky pro žehlení, a to veškerého prádla, tedy i ručníků a pod. Jinak celý život žehlím obyč napařovací žehličkou, až tedy do svatby. Jako svatení dar jsem o našich dostala parní ehličku zn. Jiffysteamer http://www.jiffysteamer.cz/ Super je to, že pomocí páry můžu žehlit třeba halenky na ramínku aniž bych se jich přímo žehličkou dotýkala. Občas se mi stávalo, že mi z té napařovací žehličky při žehlení vypadávaly malé bílé kamínky vodního kamene, tohle u Jiffysteamu nehrozí, extrémně se prodlužuje životnost oblečení a mají hrozně dlouhou záruku.

0
před 2 roky Timea

Andy, tak to zní supeeeer! Kolik taková žehlička stojí? Víš to? Hele, to jsou ty žehličky, co používají v těch obchodech s oblečením, že?

0
před 2 roky Soňa

no, jako je to tak :D pamatuju si doby, kdy byla jedna napařovacá žehlička, která bez vody nejela a pokud, tak vám zničil prádlo. Jinak ten pokrok je fakt znát! Konrétně ty steamery jsou skvělé!

0
před 2 roky Libuše

takže říkáš, že konrétně s jiffysteamerem jsi spokojená, ano?

0
před 2 roky Majky

Dívej, ty žehličky nejsou drahé, když vezmu v potaz to, jak lehce se ovládají a hlavně, jak jsou dobré! Třeba oprosti těm nejrůznějším žehlicím stanicím je ten http://www.jiffysteamer.cz/ úplná bomba, a to i cenová!

0
před 2 roky Mariana

Majky a ty ten steamer máš doma? Jaký konkrétně?

0
před 2 roky Majky

Jj, mám, mám ten růžový http://www.jiffysteamer.cz/jiffy-steamer/esteam-pink-2/ a super. Do práce hodně nosím halenky a docela dost jsem si jich odrovnala napařovací žehličkou. Ale s tím steamerem je to skvělý!

0
před 2 roky Marika

Jo a taky je skvělé to, že koupí růžového steameru se přispívá na konto pro pomoc nemocným s rakovinou prsu!

0
před 2 měsíci donlabuznik

Já jsem si nedávno koupil hned několik nežehlivých košilí na https://www.onlinesekac.cz/ Jedná se o tržiště oblečení z druhé ruky, takže to bylo vážně za pár korun. Za mě asi nejlepší koupě v životě, protože jsem si ty košile okamžitě oblíbil.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 3


Přidat příspěvek