Nitrooční čočky zkušenosti

0
před 3 roky Klára

Dobrý den, měla bych zde otázku, zda-li někdo podstoupil operaci očí. Je mi k padesáti a ráda bych operaci podstoupila, jelikož mě trápí zrak už léta a momentálně mi paní doktorka dala už bifokální brýle a mě je z nich špatně, šla jsem k ní po týdnu a říkala, že by mi tak maximálně doporučila nechat si voperovat nitrooční čočky, proto bych byla ráda za jakékoliv zkušenosti. Mám od paní doktorky brožurky na nějaké kliniky, které se operací zabývají a zaujala mě klinika horní počernice, ale kdyby měl někdo nějaké zkušenosti s jinými klinikami tak budu jedině ráda za sdílení... Hezký den. Klára

0
před 3 roky Karel

Hezký den Kláro, byl jsem na zákroku před 4 lety, ale nemám bifokální jako vy, šel jsem jen na monofokální a teda zatím nelituju... Ani samotná implantace nebyla špatná, znám daleko horší věci, takže za sebe bych vám určo zákrok doporučil...

0
před 3 roky Jana Ulrychová

Dobrý den, myslím že na trhu je hodně čoček a je to asi i o tom jako čočku vám doktor implantuje, respektive to jsem pochopila když mi to očařka vysvětlovala a tak jsem se raději rozhodla jít na laser a ten byl OK, ale já potřebovala jen korekci zraku, neviděla jsem na délky..:)  

0
před 3 roky Daniel F.

Zdravím Vás Kláro, je mi 56 let a jsem čerstvě po zákroku implantace čoček, měl jsem už opravdu vysoké dioptrie na obou očích – na pravé jsem měl -11 a na levé -13,5 - , proto mi byla doporučena implantace nitroočních čoček jak lékařem, tak mi to následně potvrdili i na klinice horní počernice. Zákrok mě nebolel a jsem s celou péčí na klinice spokojen. Za sebe bych Vám proto určitě zákrok i kliniku doporučil. Jen nemám zkušenosti ohledně bifokálních čoček, mě implatovali  myopickou torickou čočku, kvůli astigmatismu... 

0
před 3 roky Martin Dušek

Jsem po operaci a v pohodě, zatím jsem nenašel negativa spíš jen pozitiva.

0
před 3 roky Klára

Dobrý den, děkuji všem za názory a zkušenosti, mám z toho upřímě trošku obavy, přece jen se mi budou  ‘‘vrtat‘‘ v oku... Pane Danieli , děkuji za informace i ohledně kliniky...:-)

0
před 3 roky Mirek Tomeš

Paní Kláro, jelikož jsem už přes 10 let po implataci nitrooční čočky, tak bych vám určitě zákrok doporučil, i když vím, že tyhle věci jsou hodně o penězích, ale mě se investice vyplatila. A myslím, že dnes už bude situace ohledně výběru a kvality čoček jiná než byla když jsem šel na operaci já. Každopádně jsem skálopevně přesvědčen, že za kvalitu si člověk budek muset připalit, ale zase je to pro pohodlí a kvalitu života, takže já bych peněz rozhodně nelitoval.

0
před 3 roky MILENA

Ráda se paní Kláro s Vámi podělím o mou zkušenost, dlouhodobě mě trápil šedý zákal a proto jsem operaci podstoupila. Nemám tedy zkušenosti s bifokálními čočkami, ale s náhradou čočky. A upřímně musím říct, že zákrok mi nebyl úplně příjemný, ale nic co by se nedalo vydržet... A mě to vážně hodně pomohlo, takže to za těch 10-15 min nepříjemnosti stálo. Já bych vám to určitě doporučila.

0
před 3 roky Jindřich

Dobrý .... Kliniku horní počernice mám vyzkoušenou, mají to tam hezký a podle mě doktor ví o čem mluví, takže z tohodle úhlu pohledu fajn, ale nemůžu vám říct, co ty nitrooční čočky,s tím zkušenosti nemám...  

0
před 3 roky Petr N.

Já musím říct, že souhlasím s panem Martinem Duškem, zákrok má víc pozitiv než negativ, takže já vám jen držím palce, aby jste brzy měla po problémech... Příjemý den..

0
před 3 roky Luboš Ř.

Je mi 59let, tudíž u mě byli nitrooční čočky jasnou volbou. Mám jen na korekci krátkozrakosti a jsem spokojen. Na klinice horní počernice jsem byl se celou anabází spokojen. A rád bych všechny uklidnil ohledně strachu z operace – mě operace nebolela a do týdne jsem zase viděl jak před lety.

0
před 3 roky Danča Horváthová

Můj taťka podstoupil operaci před a nemůže si ji pořád vynachválit. Zrak se mu zlepšil a říkal že to jak jak ve 30:D Je to sice maličko dražší, ale on sám říká, že by rozhodně neměnil..

0
před 3 roky Helena D.

Me implantovali nitroocni cocku jsou to 3roky a jsem zatim rada ze jsem sla. Je to pohoda nenosit nekolikatery bryle v kabelce a pak to hledat... Hlavne treba vecer kdyz koukame na telku, tak pak neusinam s brylema na nose:D

0
před 3 roky Alena

Jsem po operaci trifokálních čoček 3 týdny. Vidím dobře, ale mělo by se to úplně ustálit do 3 měsíců. Jsem spokojena.

0
před 3 roky Simona999

Implantace nitrooční čočky pro mě byla úplně na pohodu. Sestřička mi sice vysvětlovala vše strašně rychle, takže když pak přišlo na zákrok, tak jsem maličko byla zmatená co mám dělat nebo nedělat, ale pan doktor byl takový rozvážný a příjemný, že jsme to vše nakonec zvládli a já jsem opravdu moc ráda, že jsem si ty moje oči nechala takto vyspravit.

0
před 3 roky Hanča

Na implantaci nitrooční čočky si nemohu stěžovat, byla jsem na zákroku před loni a jsme stale spokojena... Na klinice horni počernice jsem podstoupila jak levé, tak pravé oko a jsem s výsledkem do dnes spokojena...

0
před 2 roky Františka

Nitrooční čočky jsem si nechala na klinice Horní Počernice aplikovat před dvěma lety a od té doby mám od očí klídek. Měla jsem opravdu dlouholeté problémy a tak jsem ráda, že jsem konečně po problémech. 

0
před 2 roky Kalousková

Měla jsem brýle snad už od dětství, takže jsem se ani nepotřebovala rozhodovat, jestli na zákrok půjdu nebo ne. Operace mě nebolela a pan operatér byl fajn, takže žádné ošklivé vzpomínky na nic nemám...

0
před 2 roky M.O.567

Jsem po implantaci necelý měsíc a je to dobré. Sice pro mě byl zákrok nepříjemný, ale za to, že konečně vidím do dálky i na blízko bez potíží mi to rozhodně stálo.

0
před 2 roky Šarlotta

Byla jsem na implantaci nitrooční čočky na obě oči. Byla v roce 2008 v Praze, na oční klinice v Horních počernicích. Je to tedy 10 let a jsem spokojená, zrak mám pořád stejně dobrý.

0
před 2 roky Vaclav

Dobry den. Nejsem spokojen s implantaci nitroočních cocek u svého nejbližšího v HP ocni klinika. Od zakroku uz nejaky cas ubehl,je to mnohem horsi a uspokojujici informace co s tim se nedostava ani reseni. Dvojite a rozmazane videni ,  po zakroku neuveritelne bolesti. Operace za desitky tisíc . Ma rada zni . Ctete recenze na kazdou jednotlivou klinku . Ja osobne dostavam vztek když vidim to jednani a ta laxnost . Jsem téměř rozhodnut to resit nebude-li to vyreseno ke spokojenosti a naprave ,  pravni cestou a bude mi celkem jedno kolik to bude stat . Tato recenze není pomluvou , jen upozornenim na fakticky stavajici nereseny problém . Urcite se rad podelim a doplnim o další informace jak to jen bude mozne . Budu velice rad pokud dojde k reseni . Pekny den .

0
před 2 roky Rosalia

Až po operaci očí jsem začala docházet na kontroly na kliniku Horní Počernice, ale zatím dobrý. Opravdu mi šedý zákal odstranili, takže za sebe doporučuji:)

0
před 2 roky Hana Novotná

Už uteklo hodně vody od doby co jsem na této klinice podstoupila operaci očí, ale musím konstatovat, že mi to od šedého zákalu pomohlo nadobro. To že mi budou implantovat nějakou čočku do oka mě dost děsilo, ale vše dopadlo na jedničku, takže rozhodě doporučuji, dokonce tam do dnes jezdím na kontroly. :)

0
před 2 roky Martinka Z.

moje oční vada nešla řešit jinak, než nitrooční čočkou, takže mi je implantovali na klinice Horní Počernice do očí a jsem za to ráda. Oči mi konečně slouží skvěla  a nemusím pořád pátrat po tom, kde mám jaké brýle. Za sebe rozhodně doporučuji. 

0
před 2 roky Kaila N

Nitrooční čočky můžu jen doporučit. Fakt jsem ráda, že jsem si takový zákrok nechala provést. Rodina mě několik let přemlouvala abych do toho šla, ale mě to pořád přišlo zbytečné abych utrácela za takovou věc, když ale mi začali i nosit nějaký téměř studie o tom, co je lepší, tak jsem je poslechla na operaci zašla a teď jsem šťastná, že jsem k tomu byla takhle dotlačena. Klinika se ke mně chovala skvěle a rodině musím jen poděkovat, že mě k takové věci dotlačili, jinak bych ještě teď seděla s popelníkama na očích…

0
před 2 roky D. Cvejnova

Nevěděla jsem na jakou přesně operaci jdu, dokud jsem nebyla na klinice Horní Počernice v procesu příprav na operaci. Implantovali i zde nitrooční čočky a do dnes jsem spokojená. Kontroly probíhají hladce a klidně, do dnes se tam jednou do roka ukážu.

0
před 2 roky Michal Bašek

Kompletně mi zrak vypověděl službu okolo 50 a dnes jsem již po operaci očí. Taky mi implantovali nitrooční čočky a jsem moc spokojen. Docela si až říkám, že je škoda, že jsem o tom nevěděl dřív, podstoupil bych to dřív.

0
před 12 měsíci Daniel

Nitrooční čočky mám fakt dlouho a jsem spokojen. Měl jsem šedý zákal a hodně mi to od potíží pomohlo. V klinice se ke mě vždy chovali s respektem. 

0
před 11 měsíci Lenka

Nitrooční čočky jsou fakt fajn,mám je docela dlouho voperovaný právě na klinice horní počernice a jsem opravdu spokojena. 

0
před 10 měsíci P.P.7890

Za sebe nitrooční čočky můžu doporučit. Bála jsem se toho jak čert kříže, ale realita pak byla úplně jiná. Bezbolestný zásah a ještě to opravdu ten zrak tak narovná, že teď nepotřebuji brýle na nic. 

0
před 6 měsíci Janina

Jsem po operaci a nechávala jsem si tady implantovat nitrooční čočky a pro mě paráda. Žádné problémy, co se týče kliniky Horní Počernice, osobně bych volbu neměnila, mě tam bylo dobře.

0
před 4 týdny Filip

Jsem s operaci očí co jsem podstoupil moc spokojen. Oči mi dali skvěle dokupy a vidím na dálku i na blízko moc dobře... Uvidíme co s očima udělá čas, ale operace nelituji naprosto vůbec. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 11


Přidat příspěvek