Nové auto

0
před 8 měsíci Ivo

Zdravím a přeji hezký den, rád bych se vás zeptal na zkušenosti s vašimi auty, případně jaký model byste mi doporučili? Celý život jezdím s Renaultem a rád bych u něj zůstal. Když jsem si dělal menší průzkum narazil jsem n atento obchod http://www.rpz.cz/renault/ a dost mě zaujal, máte někdo zkušenost? Díky Ivo

0
před 7 měsíci Marek

Nazdárek. No, já jsem spokojený se značko Škoda. Zrovna před měsícem jsem koupil Škodu Rapid http://www.autopodbaba.cz/skoda-rapid. Věřím, že mi bude dobře sloužit. Je to velice hbitý vůz, který okamžitě reaguje při změně řízení. Motor má velice dobře vyladěn.

0
před 4 měsíci Marcuss

Ahoj Ivo, také jsem život zasvětil Renaultu, teď už jezdím ve čtvrtém autě od nich a maximální spokojenost u všech aut. Mám teď Renault Kadjar, který jsem kupoval od www.rpz.cz/renault/ a pokud chceš spolehlivého a cenově dostupného prodejce, tak určitě zavítej k nim na prodejnu ;-)

0
před 2 týdny Radek

Ahoj Ivo. Naprosto Vás chápu. Také jsem celý život jezdil Renaultem, naposledy jsem měl Scénica. Ten mě však od koupě dalšího odradil. Neskutečně poruchové a nespolehlivé auto. Dalšího bych už nechtěl. Prodal jsem ho a místo něj si přes https://www.truck1-cz.com/ koupil ojetou Octavii a s tou jsem moc spokojený.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek