Nové dveře

0
před 6 lety renata.vlckova2

Dobý den, prosím o radu. Chceme pořizovat nové vstupní dveře do domku, nemáme s tímto žádnou zkušenost, tak mi prosím poraďte. Jde mi o bezpečnost a materiál..

0
před 6 lety Lída

Dobrý den, slyšela jsem, že u nás jsou dobré firmy Adlo, Next, Sherlock...

0
před 6 lety renata.vlckova2

Lído děkuji za tipy. Dívala jsem se na firmu Adlo.cz a líbí se mi jejich design dveří :) a cena taky slušná. Přednesu manželovi, ale už mám tajně vybráno ;-)

0
před 6 lety adelaflickova

My máme od next a jsme spokojeni.

0
před 5 lety alzbeta.66

máme od Adlo.cz dveře z řady elite. Jaké jste vybrala vy?

0
před 5 lety renata.vlckova2

Vybrali jsme taky z řady Elite - http://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere-cenik-dveri/zenit. Co vy na to? :)

0
před 5 lety air.droid

Nejlepsi jsou korale ;-D

0
před 5 lety renata.vlckova2

korale? Asi nerozumím :). Ale nechám se poučit :D

0
před 5 lety air.droid

No ty jsou zaveseny ve futrech. Konstrukce: na nasroubovane nebo navarene hacky na hornim futru se zavesej vlasce na kterych jsou naveseny ruzne koralky ruznych barev tvaru velikosti a to od zhora az k dolu. Vyhoda techto dveri stale cerstv vzduch manzel (ka) nemuzou pri hadce bouchnout dverma. Nevyhoda v zime tahne a ocumujici sousedi. ;-D

0
před 5 lety alzbeta.66

no korále asi levnější, ale taky tomu opovídá ta bezpečnost. Já osobně dávám přednost pevným dveřím :)

0
před 5 lety air.droid

Alzbeto asi nerozumis srande :-(

0
před 5 lety alzbeta.66

Reni, taky jsme vybrali z řady elite. Šlo nám o to, aby šli zasadit do původních zárubní, takže jsem vybrali http://www.adlo.cz/cz/bezpecnostni-dvere-cenik-dveri/teduo a jsme spojojeni ;-)

0
před 5 lety jitkabulova

My máme od Adlo a jsme velice spokojeni

0
před 5 lety air.droid

A my mame ty korale a taky spkojeni :-D

0
před 5 lety renata.vlckova2

Tak to vypadá, že Adlo.cz vyhrajou :)

0
před 5 lety Mirek

My jsme si taky chtěli původně koupit nové vstupní dveře, ale nakonec jsme to zavrhli. Raději jsme tomu věnovali trochu práce a zrekonstruovali stávající. Akorát jsme museli pořídit nové bezpečnostní kování, to bylo skutečně zapotřebí. Jinak pokud máte kvalitní masiv tak by byla škoda je hned měnit, zkuste nejdřív zvážit rekonstrukci.

0
před 4 roky Mája a Pája

Dobrý den, taky bychom si chtěli pořídit nové dveře do baráku. Našli jsme krásné na TOOM interier, ale nejsme si jisti jejich kvalitou. Máte s touto firmou někdo zkušenosti a můžete nám ji doporučit?

před 4 roky Roman

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 4 roky Denisa Kadličíková

Májo a Pájo, my jsme si od TOOM interier objednávali novou podlahu a okna, Ty jsou naprosto skvělé, krásné, perfektně drží, skvěle se umývají a leští. No prostě parádička. Okna krásně těsní, na podlahu se vůbec nelepí prach. No prostě bájo. Dveře sice od nich nemáme, ale jinak naprostá spokojenost.

0
před 4 roky Mája a Pája

No a neprofukují okna v zimě? S tím je totiž dost problém. Jako netvrdím, že zrovna s toom je tento problém, ale všeobecně je to dost ožahavé téma a co vím, tak skoro nikdo není spokojen s těsněním...

0
před 4 roky Ryzí

Měl jsem dveře od ADLO . Vydržely jen tři roky a pak jsem je musel vyhodit. Netěsnily, bylo vidět světlo z chodby a asi dvakrát jsem podkládal těsnění. Spláchnul jsem tedy peníze doslova do záchodu.Rada,že mne stačí zavěsit křídlo od prodejce byla tedy pěkně drahá a další výmluvy,že mne šlo přeci jen o bezpečnost jsem poslouchat odmítal. Ryzí Pavel

0
před 4 roky pooluu3

My máme vstupní dveře od Světa oken viz obrázek. Máme je asi 1 rok a jsme spokojeni. Neprofukují, nevržou...bez problémů. Máme v nich bezpečnostní kování a zevnitř řetěz jako bezpečnostní prvky. Sice to nejsou bezpečnostní dveře jako například ADLO, které mají v sobě x železných plátů, ale myslím si, že jsou naprosto dostačující.

0
před 3 roky Roninek

Adlo v žádném případě.Vzhledově hezké,ale to je tak všechno.Šíleně ošizené dveře od Slováků.Naprosto se mne zbortila konstrukce,neustále se seřizovaly.Teď nějak chodí,ale žádná sláva uvažuji o tom je vyměnit za jiné.Jen mne je líto těch vyhozených peněz co jsem za takovej zmetek dal.

0
před 3 roky Aneta

Tak my máme hliníkové Lomax dveře - https://www.lomax.cz/vchodove-dvere a za mně spokojenost. Pro mně i bonus že vypadají pěkně,v dnešní době si myslím, že i to hrá roli, za mně teda rozhodně jo

0
před 3 roky miu

Ještě někdo má dveře od firmy Svět oken? a mohl by se podělit o zkušenost? Adlo ani Lomax nechci - špatné zkušenosti.

0
před 3 roky Martina

Doporučuji se obrátit na specializovanou firmu http://www.bedex.sk/ Máme od nich bezpečnostní dveře a veliká spokojenost.

0
před 3 roky Karla

My jsme si pořídili nakonec s ocelovou zárubní vhodné k ochraně našeho domu od společnosti BEDEX

0
0
před 3 roky Terka

Máme vchodové dveře od Kružíka https://www.kruzik.cz/sortiment/dvere/ s firmou skvělá domluva, můžu doporučit

0
před 2 roky Miluš

Terko jaké dveře jste si od nich nechávala dělat??

0
před 2 roky Terka

Nechávala jsem ty s oboustraně překrytou výplní. Udělali je na míru a dobře izolují. Navíc mají fakt moc hezké provedení

0
před 2 roky Miluš

Dizajnově vypadají moc pěkně, musím k tomu sednout pořádně s mužem

0
před 2 roky Alice

Terko jak dlouho od nich ty dveře máte? Zajímá mě jestli mají dlouhou životnost

0
před 2 roky Terka

My je máme zatím něco přes půl roku ale zatím obrovská spokojenost

0
před 2 roky Anča

Kde má ta firma nějaký katalog těch dveří Terko?

0
0
před 2 roky Anča

Děkuji moc, výběr mají opravdu velký a moc hezké provedení

0
před 2 roky Lukáš

Dobrý den, bydlíme s manželem v lokalitě, kde bohužel často dochází k různým krádežím, vloupáním, apod., a proto jsme se rozhodli do vstupních dveří investovat o trochu víc financí, než jsme měli původně v plánu. Pořídili jsme si je nakonec od http://www.atex-plana.cz/ a s jejich bezpečností i designem jsme moc spokojeni ;-)

0
před 2 roky Terka

Výběr mají, to ano...hlavně pokud máte nějaký dotaz tak bych se na firmu sklidem obrátila, ke mě byli velmi ochotní a komunikace snimi bezvdaná.. jinak nemáte vůbec zač

0
před 2 roky Daniela

Máme na domě namontované venkovní žaluzie od Kružíka, s firmou jsem moc spokojená

0
před 2 roky Olina

Danielo které ty žaluzie máte? A opravdu vám to tlumí hluk z venku?

0
před 2 roky Karel

V tom případě doporučuji si bezpečnostní dveře objednat u českého výrobce dveří NEXT. Máme od nich vchodové i interiérové dveře a maximální spokojenost!

0
před 2 roky Daniela

Pokud jde o moji zkušenost snimi tak ano opravdu tlumí, s tím sem naprosto spokojená. Krásně to i stíní takže když je venku kolem 30 stupňů, přijde to opravdu vhod. Konkrétně máme tyhle https://www.kruzik.cz/sortiment/zaluzie-a-rolety/venkovni-zaluzie/venkovni-zaluzie-zetta.html

0
před 2 roky Olina

Moc děkuji, tyhle se mi taky moc líbí .. A pokud šlo o nějaký termín namontování tak to byla domluva vpohodě?

0
před 2 roky Alexandra

My máme dveře firmy LOMAX a musím říct, že to byla skvělá investice. Doteď vše v naprostém pořádku. Kvalita, cena i přístup se nám velice líbil. Doporučuji LOMAX- https://www.lomax.cz

0
před 2 roky Dominika

Zdravíčko, my bydlíme na klidné malé vsi... takže bezpečnostní dveře nějak neřešíme, ale jinak nové vchodové dveře by to chtělo, dobrou firmu zná někdo kdo by si nechával dělat vchodové dveře?

0
před 2 roky Veronika

Nám montovala dveře tato firma https://www.kruzik.cz/

0
před 2 roky Kája

Jestli mohu doporučit, tak my jsme si nedávno nechávali dělat nové vchodové dveře od https://www.jis.cz/ a zatím maximální spokojenost. I co se týče montáže, tak vše proběhlo bez problému. Za sebe tedy určitě doporučuji. :-)

0
před 2 roky Alexandra

Já osobně doporučuji firmu LOMAX. Máme od nich téměr vše a vše slouží už víc jak 5 let. Poradí, udelají skvělou ponuku a odvedou kvalitní práci. Doporučuji- https://www.lomax.cz

0
před 2 roky sash

Alex, díky tobě jsme vybrali dveře od firmy LOMAX-u a jsme velice spokojení! Jak s přístupem firmy, tak s kvalitou dveří. Zatím je máme jenom 4 měsíce, ale už teď víme, že to nebyl krok vedle :) Všem určitě doporučuji- https://www.lomax.cz/vchodove-dvere

0
před 11 měsíci Karel K.

Jelikož jsem si nechával dělat garážová vrata od firmy https://www.kruzik.cz/ a byl jsem spokojený, bylo pro mě jednoduché vybrat dveře vchodové. Ano využil jsem stejnou firmu :)

0
před 11 měsíci Karel K.

A jelikož nevím jak bych výhody popsal vlastními slovy, použiji stránky této firmy: Hliníkové vchodové dveře KRUŽÍK s překrytými výplněmi jsou nejmodernějším a nejluxusnějším typem vchodových dveří. Vyznačují se vynikajícím poměrem cena/užitná hodnota. Díky masivnímu hliníkovému rámu s přerušeným tepelným mostem a kvalitní hliníkové výplni s XPS jádrem mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti a vysokou mechanickou odolnost.

0
před 11 měsíci Karel K.

Kdyby se někdo chtěl dozvědět více, tak přímo zde je diskuze, která se jmenuje vchodové dveře kružík. Já tam teda psal to stejné co tady :)

0
před 5 měsíci Milda

Zdravím. Měl bych takový dotaz. Kde jste sháněli interiérové dveře? Já se po nějakých zkoušel dívat v hobbymarketech, ale bohužel se mi žádné moc nelíbily. Proto přemýšlím, že bych je zkusil objednat přes internet. Díval jsem se, že třeba tady mají pěkné: http://www.podlahyhajny.cz/dvere/ Nemá s tou stránkou někdo zkušenost? Díky.

0
před 2 týdny Ivananavratilova

Nové dveře jsou velice důležitá věc. Na dveřích už bychom nikdy s manželem nešetřili, protože se nám minulý rok snažil dostat někdo do bytu a hodně nám je poškodil. Když jsme je původne kupovali, vůbec jsme nemysleli na něco takového. Dveře samozřejmě na vyhození. Tak jsme koupili nové a když už jsme byli u toho, rovnou jsme to vzali celé odznova a tak jsme si nechali firmou http://www.pwinterier.cz zrekonstruovat celý byt :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat příspěvek