Nové zaměstnání

0
před 2 roky Martin

Můžete mi prosím někdo poradit, jaké zaměstnání hledat? když chci pracovat v klidu a slušně si vydělat?

0
před 2 roky Jirka

Já jsem před rokem začal pracovat pro dodavatele energií, a spokojenější jsem snad nikdy nebyl, vydělám si opravdu hodně, a nikdo na mě v práci netlačí.

0
před 2 roky Anička0258

Jestli chceš pracovat v klidu, tak začni podnikat. To je nejlepší. Budeš pracovat sám na sebe, takže čím víc se budeš snažit, tím víc budeš mít peněz. Nikdo nad tebou nebude a nebude ti říkat, co máš dělat. Pracovat budeš taky, kdy budeš chtít. My jsme si s manželem založili vloni offshore firmu http://myslitel.cz/se-zaklada-offshore-spolecnost/ a už bychom neměnili. Začátky nebyly lehký, to nikde, ale začáteční úsilí stojí za to.

0
před 2 roky Martin

Pro kterého dodavatele energií jste začal pracovat? a platí včas? dá se tam hodně vydělat?

0
před 2 roky Jirka

Začal jsem pracovat pro https://armexenergy.cz/, opravdu jsem nikdy nebyl v práci nikde spokojenější.

0
před 12 měsíci Alexa

Já to právě dělám taky tak :) Teď se zrovna koukám na tuto nabídku https://cz.kruk.eu/kariera. Hodně mě to zaujalo, tak to zkusím :)

0
před 11 měsíci 1daniel

Ahoj, já jsem se rozhodl pro změnu zaměstnání po přečtení článku na https://www.1job.cz/prispevek/kdy-zmenit-zamestnani Uvědomil jsem si totiž, že na dané pozici nemám prakticky žádnou možnost kariérního růstu, takže pro mě za daných okolností nemá smysl.

0
před 11 měsíci Pavlína

Tak co, poslala jsi do toho Kruk životopis? A pozvali tě na pohovor? A už proběhl? Jaké z toho máš tak jako pocity?

0
před 9 měsíci Radunka

Ahoj, když se tu už bavíme o Kruku… Co je to vlastně za společnost? Čím se zabývají? Já jsem si hledala nějaké info, ale tak nějak pořád nevím. Budu ráda za vysvětlení. Díky moc.

0
před 8 měsíci Wendy

A koukala ses na jejich web? Tam o nich najdes veskery info. Jinak teda… Ty s nimi máš co?

0
před 6 měsíci Karolína

Ahoj, já bych se prosím chtěla zeptat, čím se ta společnost https://cz.kruk.eu/klienti vlastně zabývá? Co je její náplní práce a tedy co nabízí za volné pozice?

0
před 5 měsíci Alex

Záleží co umíš. Podle toho si hledej práci. Existuje ale celá řada možností, jak si peníze přivydělat bokem. Já jsem začal investovat a je to hodně slušný přivýdělek a hlavně se nemusíš o nic starat. Akorát někomu poskytneš své peníze. Investiční fond jsem si našel na https://www.premiotcapital.cz/investicni-fondy/ . Investuji tam peníze už přes dva roky a ještě se mi nestalo, že bych o své peníze přišel.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 2


Přidat příspěvek