Online půjčka

0
před 3 roky Martina

Půjčujete si online? je to bezpečné?

0
před 3 roky Adam

Já si půjčuji online u www.vataonline.cz, je to bezpečné, registrační poplatek je 1 Kč, a pak 1% denně z půjčené částky:-)

0
před 3 roky Daniel

A za jak dlouho jsou pak peníze u tebe?

0
před 3 roky Adam

Já je tam měl do půl hodiny, takže je to opravdu rychlovka, a zachrání to když potřebuješ

0
před 2 roky donaaald

Ahoj, já si vyřizují půjčky online celkem běžně, je to rychlé, pohodlné a mnohdy i mnohem levnější, obzvlᚍ když ke srovnání nabídek půjček použiješ srovnávač https://www.bezvamoney.cz/srovnani-pujcek/ , díky kterému přehledně uvidíš, která půjčka je pro tebe ta nejvýhodnější.

0
před 4 týdny Iveta

Nevím no. Já osobně bych určitě ohledně online půjček byla opatrná. Mám jednu kamarádku, která se právě díky nim dostala do pěkných dluhů. Mám pocit, že dokonce měla záznam i v registru dlužníků. Jen tak mimochodem, pokud by náhodou někdo chtěl zjistit, jestli v registru také nemá záznam, tak tady mají dobrý návod jak na to: https://www.finstart.cz/registr-dluzniku-nahlednuti-zdarma-online/

0
před 4 týdny Simona

Online půjčky bezpečné jsou, ale nejdřív je potřeba si poskytovatele pořádně ověřit. Já jsem potřebovala na začátku roku taky půjčku a než jsem se definitivně rozhodla, od koho si ji vezmu, tak to trvalo snad týden. Každou nabídku jsem si porovnávala a ověřovala, protože jsem se bála, abych nenaletěla nějakému lichváři. Nakonec mě nejvíc zaujala půjčka na podnikání od https://www.gentlemenfin.cz/pujcka-na-podnikani/ . Podmínky jsou výhodné, tak skoro ani nevím, že nějaký dluh splácím.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 11


Přidat příspěvek