Operace kolene

0
před 9 měsíci Laika

Dobrý den, otevírám tuto diskuzi, protiže bych ráda získala nějaké rady... Za 2 měsíce mě čeká operace kolene. O tu mi tak moc nejde, ale trápí mě ta bolest, která bude následovat. Slyšela jsem ale, že existuje jakási pumpička, díky které nebudu cítit bolest v té ráně. Jde prý o to. že do operovaného místa se zavede látka, která tu ráno znecitlivý. Aplikuje ji lékař... Neznáte něco takového?

0
před 9 měsíci Jana

ano, aplikuje ji lékař při zákroku, a bude vám vést 3 dny do rány analgetika a po 3 dnech vám ji lékař dá pryč, ještě dodám že se objednává za 4000 v lékárně

0
před 6 měsíci Martina

Poradíte mi prosím, co doopravdy pomáhá od bolesti kolene? Akutně?

0
před 6 měsíci Katka

Mám doma v lékárničce stále připravený krém Perozin, který ihned po nanesení příjemně chladí, a do druhého dne mi pomůže od bolesti kolene.

0
před 6 měsíci Martina

Koupil jste ho v lékárně?

0
před 6 měsíci Katka

Jednou jsem ho kupoval osobně v lékárně benu, potom jsem si ho objednával i přes jejich eshop https://www.benu.cz/perozin-krem-100ml

0
před 4 měsíci Daniel

Našel by se tu někdo, kdo řešil kvalitní kloubní výživu? a dokázal by mi poradit, jakou si koupit? Takovou která mi opravdu k něčemu pomůže?

0
před 4 měsíci Petr

Jestli hledáte opravdu kvalitní výživu na klouby, tak doporučuji výživu orthomol arthro plus, ta jediná mi pomohla hned jak jsem jí začal používat, tak jsem cítil obrovskou úlevu.

0
před 4 měsíci Daniel

Kde bych jí mohl koupit? a za jakou dobu jste tedy cítil tu úlevu? co jste ji začal užívat?

0
před 4 měsíci Petr

Prodává se v každé větší lékárně, ale dá se také objednávat z internetových lékáren, já jsem ji objednával z lékárny https://www.benu.cz/orthomol-arthro-plus-30-dennich-davek, asi týden po začátku užívání jsem cítil opravdu velkou úlevu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek