Oprava počítače

0
před 11 měsíci Lukáš

Zdravím prosím nemáte někdo zkušenosti s opravnou počítačů?

0
před 11 měsíci Jirka

Co máte s počítačem?

0
před 11 měsíci Lukáš

No nejde zapnout, byla u nás bouřka, a od toho nejde zapnout, mám v něm ale data, které nutně potřebuji, takže hledám opravdu kvalitní servis…

0
před 11 měsíci Jirka

Mám velice dobré zkušenosti se servisem www.pocitacovapohotovost.cz, posílal jsem jim tam přes jejich svoz počítač, také na vytáhnutí dat, a povedlo se, tak to můžete zkusit.

0
před 7 měsíci Michal Šrámek

Můžete mi prosím někdo poradit, kde a nebo jaké křeslo k počítači koupit? Hledám kvalitní křeslo, které vydrží, a nebude hned rozvrzané, hlavně s velkou nosností, a kvalitními kolečky.

0
před 7 měsíci Daniel Bartošek

S jak velkou nosností? Klasicky jsou křesla s nosností kolem 100 kg, já jsem sehnal i s nosností 150 kg, hráčské křeslo, je trochu dražší, ale opravdu kvalitní, a ve velice dobré kvalitě.

0
před 7 měsíci Michal Šrámek

Něco takového přesně hledám, vážím cca 110 kg, ale raději chci křeslo s velkou nosností, aby se mi nerozbilo, počítám s vyšší cenou.

0
před 7 měsíci Daniel Bartošek

Mohu doporučit ergonomické hráčské křeslo https://www.dx-racer.cz/zidle/zidle-do-kancelare/manazerske-zidle/1045412-kancelarska-zidle-dxracer-oh-ks57-nr.php s nosností 150 kg, pozor na to, že se prodává spousta napodobenin třeba za poloviční cenu, i já jsem se nechal poprvé nachytat, a takové křeslo jsem si koupil, ale také jsem nad tím zaplakal, po roce se křeslo začalo rozpadat, a nesedělo se na tom zrovna pohodlně.

0
před 2 týdny Petr

Zdravím. Nevím jestli vám to ještě pomůže, ale pokud sháníte někoho, kdo vám opraví počítač, tak doporučuji zkusit zadat poptávku na tento poptávkový systém: https://trhpoptavek.cz/pocitace Když jsem potřeboval počítač opravit já, tak jsem to tak udělal a vyplatilo se mi to.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek