Orgasmus

0
před 4 týdny Adéla

Holky poradíte mi, jak si zase vrátit chuť k sexu a zažít zase dokonalý orgasmus?

0
před 4 týdny Hanka

Když mě začal sex nudit, tak jsem se rozhodla pro vylepšení sexuálního života pomocí hraček do postele. Nakoupila jsem si i hodně sexy oblečení, abych si zase vrátila sebevědomí. Při objednávání v sex shopu jsem narazila i na orgasmic gel, díky kterému mám zase orgasmus jako v 15.

0
před 3 týdny Adéla

Orgasmic gel? kde jste ho prosím koupila? a objednávala jste někde ze sex shopu? Vždy mne zajímalo, jak dobře to chodí zabalené? nemusím mít strach, že by někdo poznal, že mi přišla zásilka ze sex shopu?

0
před 3 týdny Hanka

Koupila jsem ho z tohoto eshopu https://e-kondomy.cz/durex-intense-orgasmic-gel-10ml , kde objednávám všechny erotické pomůcky i oblečení. Mám u nich ověřené že všechny zásilky mají zabalené tak, že vůbec není poznat, že jde o balíček ze sexshopu.

0
před 2 týdny Lili

Ahojky, můj tip je následující... Já nevím, ale já poslední dobou zbožňuju orální sex. Tak jsem si hledala co a jak a našla jsem tento simulátor https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/vibratory/simulatory-oralniho-sexu/sqweel-2-oral-sex-stimulator-cerny. Objednala, zkusila a naprostá paráda :)

0
před 2 týdny Anka

Jo? Máš ten stimulátor z e-kondomy, jo? Já si právě na něj právě dělám zálusk, protože orální sex zbožňuju... jaký to je? Je to jako real?

0
před 2 týdny Jiřina

Z e-kondomy sem teda naprosto nadšená! Díky za tip hned tu něco objednám

0
před 3 dny Polet

Jiřino já si tu kupuju erotické oblečky a z těch sem nadšená

0
před 13 hodinami Radka

Mají ty oblečky z kvalitního materiálu?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 3


Přidat příspěvek