Ošetření na celulitidu

0
před 2 roky Janule

Ráda bych se tu poradila ohledně ošetření na odstranění celulitidy. Dívala jsem se, že ošetření je spoustu ale každé funguje a celulitidu odbourává jinak. Zajímalo by mě které ošetření je tak nejúšinnější ? Nerada bych totiž celulitidu odstraňovala rok a stálo mě to tak kvůli tomu dost peněz. Proto budu ráda za nějaké doporučení.

0
před 2 roky Liana

Mám výbornou zkušenost s jednou paní snad je to i lékařka. Působí v Brně. Tvaruje postavy, jídelníčky sestavuje apod. Bývá na klinice a ve studiu LINIE na Kotlarske

0
před 2 roky Debora

S dovolením se přidám do diskuze, protože bych ráda do léta udělala něco s těmi svými dolíčky co mám na zadku a stehnech, ale docela tápu v tom jaké ošetření zvolit. Vy co máte nějaké za sebou , můžete doporučit ? Prosím jen Praha a okolí.

0
před 2 roky Michala

V Praze je známá Altos klinika, já teda budu začínat s procedurami až nebo už od března co se týče celulitidy a budu chodit právě sem, tak pak budu moct poreferovat, jak se mi to jevilo

0
před 2 roky Debora

Jéé, už máš aspoň jedno ošetření za sebou ? Jestli ano mohla bych vědět trochu víc jak to probíhá a jestli už třeba vidíš nějaké výsledky ??

0
před 12 měsíci Natka

Míša: na jakém ošetření jsi byla jestli můžu být tak zvědavá ? dívala jsem se na tu jejich metodu triactive, tak se na ni chystám. Dívala jsem se na instragramu, že na to teď hodně holek chodí a přímo do altos kliniky a výsledky jsou teda super, tak snad do tak hezky půjde aji u mě.

0
před 7 měsíci Františka

Holky, vy z Prahy a okolí... Celulitida! SOS! Co s ní... dá se s ní bojovat? Mám teď na mysli kvalitní a účinný zákrok. Doporučíte prosím?

0
před 7 měsíci Hanka

Holky, jak jste byly na www.altos-klinika.cz klinice spokojeny s procedurami vedoucími k dtsranění celulitidy? Budu moc ráda za vaše postřehy.

0
před 6 měsíci Jarka

Někde jsem tu právě psala do jiné diskuze, že já jsem byla spokojená moc. Chodím na ošetření Tri Active a to je opravdu super a už jsou vidět výsledky, což je hodně motivující.

0
před 5 měsíci Alex

Jak to ošetření probíhá to tri active jestli se můžu zeptat a kolik jich je potřeba aby byl vidět nějaký výsledek ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 7


Přidat příspěvek