oslava narozenin

0
před 3 roky Ajka

Rádi bychom oslavili s manželem své kulatiny a chceme to pojmout profesionálně. Má někdo tip na solidní firmu?

0
0
před 9 měsíci Anička0258

Ahoj, my jsme to zvládli naplánovat společně s kamarády, akorát jsme vsadili na pronájem zvukové techniky z https://rental.economic-service.cz/kategorie-produktu/zvuk/ , abychom měli kvalitní ozvučení a oslava našeho výročí se povedla na jedničku.

0
před 2 měsíci Lebron

Nevím, zda všechny cateringové firmy operují v rámci celé České republiky, takže by možná bylo dobré upřesnit místo. Určitě ale budete chtít mít na co vzpomínat, takže doporučuji objednat na oslavu i fotokoutek na https://fotokoutek.fun/ , díky kterému budete mít s celou rodinou a přáteli parádní fotky.

0
před 2 měsíci Ilona

Ahojky :) Holky, potřebuju poradit. Manžel bude mít narozeniny a já bych mu ráda koupila nějaký pobyt na Vysočině. Jaké ubytko byste doporučili? Díky moc.

0
před 2 týdny Petty

Ahojky, my jsme byli spokojeni s úbytkem v https://www.resort-snezne.cz/. Tak na to mrkni :) Bude se ti to určitě líbit :) Kdy se tam chystáte?

0
před 2 týdny Anka

Petty, to je super, žes tam byla :) Mohla bys napsat, jak se vám tam líbilo? My se tam letos chystáme na léto. Je to ubytko a prostředí v okolí vhodné i pro děti?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 12


Přidat příspěvek