Osvětlení do koupelny

0
před 2 roky donaaald

Ahoj, jak jste řešili osvětlení vaší koupelny? Naše nemá žádná okna, a tak do ní nejde žádné přirozené světlo, což je podle mě nevhodné, takže je potřeba tento stav částečně zlepšit alespoň kvaliním osvětlením. Dost jsem se dozvěděl na http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/stupen-kryti-osvetleni , ale pořád váhám, které osvětlení přesně vybrat.

0
před 8 měsíci Anička0258

Ahoj, okna jsou velmi důležitá nejen pro světlo, ale také pro větrání. Nedovedu si představit, že bychom neměli v nějaké místnosti okno. Abych ti ale odpověděla na otázku, tak my máme v celém domě bytová svítidla z https://www.bytova-svitidla.cz a jsme s nimi spokojeni.

0
před 8 měsíci Kamika

my zrovna stavíme dům a s největší pravděpodobností si dáme nejen dokoupelny, ale i do celého domu inteligentní osvětlení Fibaro

0
před 7 měsíci Lebron

My jsme si nedávno rekonstruovali celou koupelnu pomocí úroku z https://www.burinka.cz/ a s osvětlením jsme si dali opravdu záležet. Taky v ní totiž nemáme okno, takže jsme řešili jak přitozené světlo nejlépe nahradit. Myslím, že pomocí speciálních led žárovek se nám to povedlo.

0
před 7 měsíci donlabuznik

Osvětlení naší koupelny jsme řešili nedávno, měli jsme omezený rozpočet, takže bylo těžké najít něco kvalitního za rozumné peníze, ale nakonec se nám to povedlo. Vše jsme objednali přes https://www.vybavime-koupelny.cz/osvetleni-do-koupelny a s kvalitou jsme více než spokojení.

0
před 6 měsíci Rebeka

a co třeba nějaké inteligentní osvětlení ? Moc dobré je fibaro.

0
před 6 měsíci Diana

Já řeším nejen osvětlení, ale i další vybavení do koupelny. Plánujeme s manželem totiž rekonstrukci koupelny. Necháme to ale až na jaro, až bude teplo, tak zatím sháním teoretické informace, aby pak byla rekonstrukce co nejdřív hotová. Máme už ale jasno v tom, že místo vany pořídíme sprchový kout. Nejen, že se mi díky tomu vejde do koupelny i sušička na prádlo, ale navíc je sprchování ekologičtější. Narazila jsem nedávno na tento článek https://www.nazeleno.cz/chcete-se-sprchovat-vice-ekologicky-mame-pro-vas-par-tipu-jak-na-to/ , který mě v rozhodnutí, že je sprchový kout lepší, jenom utvrdil.

0
před 6 měsíci Lenka

Diana: Ten sprchový kout vám určitě schvaluji. Sama mám také sprchování lepší než vanu. Co se týče toho vybavení do koupelny, tak zkuste mrknout na Emako. Tam jsem před časem nějaké vybavení do koupelny nakupovala já a spokojenost. Třeba tady https://www.emako.cz/sprchove-zavesy-2/ mají moc hezké závěsy právě do toho sprchového koutu. :-)

0
před 5 měsíci Jajka

na jakém principu funguje noční osvětlení? Třeba od fibaro?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 9


Přidat příspěvek