Parkování u letiště

0
před 4 roky Adam

Dobrý den kde parkujete když letíte z Prahy?

0
před 4 roky Kukyl

My měli zdarma na letišti, zkuste se poptat přímo tam, jak to je a nebo pak na Zličíně.

0
před 4 roky Olin

Já když jsem jel na letiště, tak jsem se dostal do kolony, motal jsem se po Praze, tak jsem zavolal na smluvené parkoviště, dojeli dvá řidiči, jeden vzal naše auto na parkoviště a druhý nás během deseti minut dostal na parkoviště, fakt super :-)

0
před 4 roky kimado

Taky jsme měli zdarma, ale to je myslím jen od cestovky. Jinak je lepší to nechat někde na hlídaným za rozumnou cenu a dopravit se taxikem.

0
před 4 roky Olin

No já právě parkoval tady http://www.air-parking.cz/, a pak si nemusíš platit ještě taxík oni tě odvezou na letiště, a pak pro tebe dojedou :-) a já jsem spořiví člověk, takže jsem si našel nejlevnější možnost parkování právě u nich :-)

0
před 4 roky Marcel

Taky jsem parkoval na air-parkingu, služby mají opravdu výborné

0
před 4 roky Marek

Taky s nimi mám zkušenost, byl jsem na dovolené a blbec jsem ztratil klíče od auta, ale lidé z parkoviště se spojili s mojí rodinou a sehnali mi náhradní klíče od vozu, dřív něž jsem se vrtátil ušetřil jsem tak spoustu nepříjemností

0
před 4 roky Olda

Tak to je super, když ti to tak zajistí, taky tam zaparkuju

0
před 2 měsíci Lukáš

Zdravím když jsme letěli někam na dovolenou tak jsme parkovali tady přes ten parking teda když jsme teda letěli z Prahy. Ani tak drahý to nebylo za 7 dní cca 600,- nějak tak. Ale není to přímo u letiště na letiště nás pak dovezli i se zavazadly. Na terminal odkud jsme letěli a cesta trvala asi 10min

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 10


Přidat příspěvek