Plastika prsou

0
před 2 roky Katka

Ahoj, holky byla jste některá na operaci prsou? jak moc mne to bude po operaci bolest? myslíte, že bych to mohla vydržet i bez prášků od bolesti?

0
před 2 roky Lenka

Já jsem si, abych nemusela užívat analgetika, a také aby mne nic nebolelo, objednala před operací v lékárně pumpičku s analgetikem, která mi 3 dny po operaci pumpovala analgetikum přímo do rány.

0
před 2 roky Katka

Pumpička? jaká pumpička? kde bych to mohla zařídit?

0
před 2 roky Lenka

Stačí si před operací zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun, a lékárna doručí pumpičku přímo do nemocnice, kde jdete na operaci do 24 hodin od objednání.

0
před 2 roky Eva

Čauky, byla jsem na augmentaci prsou cca před půl rokem na klinice Yes Visage u pana primáře Molitora. Abych tě uklidnila, tak se opravdu nemáš čeho bát. Bolest je to taková, kterou zvládne snad každá ženská, jestli jsi víc citlivá tak ti sami doktoři řeknou co je dobré používat a to bych asi řešila jako to poslední. Za ten výsledek to všechno stojí. Budeš cítit prsa přicházejí k sobě, ale fakt se to dá vydržet.

0
před 3 měsíci Klára

Ahoj holky, měly jste některá plastiku prsou nedávno? Já jsem měla konzultaci v Yes Visage asi před více než měsícem a chci se objednat někdy tenhle rok, no přemýšlím, že kvůli současné situaci by to bylo asi na podzim. No určitě hned jak bude možné. Jak dlouho se vám ty rány hojily a kdy ty prsa asi sedli? Budu ráda, když na příští léto budou supr, protože si chci vynahradit dovolenou na kterou tenhle rok už nepůjdu. 

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek