Podlaha do domu

0
před 3 roky Martin

Jaká podlaha je podle Vás nejlevnější do domu?

0
před 3 roky Kamil

Nevím jestli je nejlepší varianta řešit nejlevnější, ale já mám v domě podlhu od firmy Fatra, a ta něco vydrží mrkněte na jejich sortiment http://www.fatrafloor.cz/produkty/plovouci-vinylove-podlahy/

0
před 3 roky Radovan

Pokud vám nezáleží na vzhledu, izolaci atd. tak nejlevnější variantou je nedávat žádnou podlahu. Vhodné by bylo vědět, co od podlahy očekáváte, do které místnosti ji chcete dát atp. Velký sortiment podlah je na https://www.floorwood.cz/podlahy/ kde by si měl vybrat snad každý.

0
před 11 měsíci Luboš

Také bych se asi být vámi nevydával cestou té nejlevnější podlahy. Nicméně pokud na tom opravdu trváte, tak bych volil asi buď tu vinylovou nebo laminátovou. My si před pár měsíci nechávali dělat právě tu laminátovou a vypadá to skvěle. O její pokládku se nám starala tato firma https://pokladkapodlahpraha.cz/ a musím říct, že odvedli vázně skvělou práci.

0
před 7 měsíci Lebron

My jsme si podlahu vybírali hlavně podle vzhledu a praktičnosti. V tomto ohledu se nám nejvíce líbila dlažba imitace dřeva z https://www.koupelny-dlazba.cz/dlazba-imitace-dreva , která je naprosto nádherná a navíc se na ní skvěle udržuje čistota.

0
před 5 měsíci Aneta

Podle mě je nejlepší volba betonová stěrka. My ji máme od https://www.abparket.cz/ a splnila naprosto naše očekávání. Je jednoduchá na údržbu, protože nemá žádné spáry a v celém domě máme sjednocený odstín, takže se tím dům opticky zvětšil a sjednotil.

0
před 5 měsíci Pepa

Zdravím tak nejlevnější je asi betonová podlaha ale ty vlastnosti nejsou nejlepší. Po položení při rychlém schnutí může popraskat a v koutech místnosti při špatném odvětrávání se může tvořit plíseň ale to záleží i na stavbě celkově. Mě doporučovali při konzultaci s odborníkem z tyhle firmy https://ma-construction.cz anhidritove podlahy ma lepší vlastnosti než betonová podlaha a není nejdražší.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek