Poradí mi někdo kde koupit kvalitní nábytek do koupelny?

0
před 3 roky Adam

Poradí mi někdo kde koupit kvalitní nábytek do koupelny?

0
před 3 roky Karel

Já jsem strašně dlouho taky pátral po kvalitním nábytku, který vydrží i vlhkost v koupelně nakonec jsem nakoupil tady a i po roce a půl vypadá pořád dobře https://www.nabytek-aldo.cz/koupelna-x2s12434

0
před 3 roky Daniel

Já mám z alda koupenou krásnou rustikální ložnici, musím je pochválit za způsob balení zboží proti poškození

0
před 3 roky Adam

Tak díky, vybral jsem si tam nábytek do koupelny i manželce se to moc líbí

0
před 3 roky Markéta

Dobrý den, mohu se zepat jak čistíte spáry v koupelně? já to drhnu kartáčkem, ale to je hrozná práce

0
0
před 3 roky Marek

Nemají někde prodejnu? kde bych si to mohl ošahat?

0
před 3 roky Veronika

Ano mají prodejnu v Praze na adsrese Sokolovská 37/24, 186 00 Praha 8 Karlín

0
před 3 roky Miloš

Zdravím, pokud ještě sháníte, tak zkuste mrknout na https://www.hmnabytek.cz/ :) My si tam kupovali nábytek skoro do všech místností v bytě a vše je velmi kvalitní a pevné, zkrátka mohu jen doporučit :)

0
před 2 roky Kery

My máme veškeré vybávčo do koupelky z keraservis.cz :-))

0
před 2 roky Lina

Tak o té firmě jsem nikdy neslyšela, mají i nějaké kamenné prodejny?

0
před 2 roky Kery

Ano, mají showroomy v Praze, Brně a Ostravě, tam jsem i byla a musím říct, že mají fakt fajn prodavače, rozumí tomu, nehledají, nezmatkaří..

0
před 2 roky Lina

Paráda, zajdeme se tam mrknout v Brně :-))

0
před 2 roky donlabuznik

Také jsme nedávno rekonstruovali koupelnu přes úvěr od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ a musím říct, že paradoxně nelepší nábytek v poměru s cenou jsme našli klasicky v IKEI, ale musíš opravdu dávat pozor na to, aby nábytek nebyl z nějakého papundeklu. Kvalita jejich materiálů je totiž dost rozdílná.

0
před 6 měsíci Anička0258

Ahoj, my jsme sice kupovali jenom sprchový kout a to konkrétně z https://www.levna-koupelna.cz/35-sprchove-dvere , ale mají i ostatní koupelnové vybavení. Sprchový kout je kvalitně vyrobený, takže věřím, že když u nich nakoupíš to, co potřebuješ, tak budeš spokojený jako my.

0
před 6 měsíci Tereza

Dobrý den, my jsme si koupili koupelnový nábytek z https://www.a-keramika.cz/koupelnovy-nabytek/ . Zaujaly nás nejen jejich ceny, ale hlavně široký výběr. Koupili jsme si skříňku pod umyvadlo a pak ještě jednu vysokou skříňku na kosmetiku. Oboje je v bílé barvě, aby to působilo čistě.

0
před 5 měsíci donaaald

My máme vážně super nábytek, ale kde se kupoval ti neporadím. Realizaci jsme totiž nechávali na http://www.pwinterier.cz/ , takže za nás všechno co se týče interiéru a nábytku zařizovali oni.

0
před 3 měsíci Helča

Jestli můžu mít jeden tip, tak pokud by někdo sháněl nějaké pěkné police do koupelny, tak zkuste mrknout sem: https://www.emako.cz/police--skrine-a-regaly/ Sama jsem tam před pár týdny nějaké kupovala a musím říct, že jsem s nimi naprosto spokojená. :-) Výběr tam taky mají dobrý.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 7


Přidat příspěvek