Potisk triček

0
před 2 roky Alka V.

Čauky, hele, potřebovala bych pořešit potisk třiček… Chceme jet na vodu, ale jedeme už za pár dní. Myslíte, že je ještě reálný, že mi někde ten postisk udělají třeba do druhýho dne? Nebo já nevím, prostě tak, abych si to stihla vyzvednout do odjezdu?

0
před 2 roky Emmka

Zdar, určitě je. Hele, já jsem si trička nechala potisknout u https://www.cistytriko.cz/. Jako potisk jsem objednávala stylem "včera pozdě". Jako oslovila jsem víc firem, ale jenom tahle firma mi vyšla vstříc a trička mi natiskla prakticky hned. Tak se zkus mrknout tam :)

0
před 2 roky AnkaKa

Nooo, tak to díky moc za info! Já jsem právě byla už zoufalá, kam zajít… No, nicméně fakt moc díky za radu, nechala jsem to děla u toho čistýho trika a super. Koupila jsem u nich i třička, takže jsem to měla všechno bez starostí. Trička mají teda mimochodem super, jako fakt kvalita. Je to čistá bavlna, takže na to naše dovádění na vodě úplně super!

0
před 2 roky Elena

Jo? Koupila sis u nich rovnou i trička, jo? Tak super :) No, já jsem ráda, že ti moje rada k něčemu byla :D

0
před 2 roky anca898

Mně se jednou taky stala taková situace že jsem nutně potřebovala potisk trička naším logem firmy, abych byla takový trošku chodící reklamní předmět na jednu akci... všechno jsem pořešila online tu https://eshop.reda.cz/textil-a-moda/kat-03408/, radši jsem jim tam i zavolala a tričko vypadalo super, kvalitní látka pořád drží :D

0
před 2 roky AnkaKa

Eleno, ano koupila jsem tam rovnou i trička. Jako na potisk je ta firma skvělá, fakt se ti přizpůsobí, úplně do puntíku ti vyjde vstříc, což teda obdivuji. Co je ale ještě lepší je to, že https://www.cistytriko.cz/ má v nabídce fakt kvalitní bavlněné věci, což je dneska poměrně složitý sehnat. A navíc, co je pro super je to, že ona nabízejí i prodloužené velikosti triček, což je paráda, protože sehnat něco na mýho dlouhána tátu bylo fakt někdy nemožny.

0
před 2 roky Elena

Tak super, to mám radost. Já jsem si tam taky zvykla nakupovat :) A je teda pravda, že konkrétně ta trička tam mají fakt skvělá!

0
před 2 roky Aneta

Ahoj, nevím jestli to ještě pomůže, ale také bych měla jedno doporučení. Nedávno jsem si nechávala dělat potisk textilu od https://www.offsign.cz/ a musím říct, že jsem taky moc spokojená. Konkrétně šlo o pár triček a mikin. Docela mě překvapilo, že dělají trička třeba i od jednoho kusu, s tím jsem se snad nikde jinde nesetkala. Za sebe určitě doporučuji. :)

0
před 2 roky Natka

Mohla bych se zeptat jestli máte zkušenost s potiskem triček přes stránky www.cistytriko.cz ? Zajímalo by mě jak se pohybují cenově. Dostala jsem na něj typ a jelikož chceme nechat potisknou trička na besídku, které si budou hradit děti tak by mě zajímalo jak jsou na tom cenově.

0
před 2 roky Emmka

Co se týče ceny, tak to ti přesně neřeknu. Záleží hlavně na potisku co tam budeš nechávat tisknout, ale je s nimi velice dobrá domluva, takže ti určitě udělají i nějakou předběžnou kalkulaci aby si věděla s čím počítat.

0
před 2 roky Simona

Taky jsem u nich nechávala dělat potisk na trička a udělají ti předběžnou kalkulaci. Stačí na jejich stránkách vyplnit ten "dotazník" na který reagují zpátky

0
před 2 roky Dana

Můžu se prosím tě Simono jenom zeptat jestli je potřeba potisk nechávat dělat na ty jejich trička nebo může člověk poslat svoje ?

0
před 2 roky Simona

Já jsem ty trička kupovala automaticky k tomu, protože je mají kvalitní a je tam velký podíl bavlny, což v obchodě člověk normálně nekoupí, protože mi přijde že se to snad všude šidí.

0
před 2 roky Erika

co se týče triček dá se orientovat podle těch jejich velikostních tabulek ? sedí ty velikost ?

0
před 2 roky Dajika

Eriko, pokud nakoupíš na cisty triko, tak ano... vše sedí podle tabulek. To bych strach neměla. A i kdyby náhodou, tak se to dá vyměnit :)

0
před 2 roky Tonička

Jo? Dá se to vyměnit? Není s tím problém? Já se právě té výměny vždycky děsím, proto na netu moc nenakupuji :(

0
před 2 roky Stela

Ne, není. Já to taky nemám ráda, ale na cisty triko.cz s tím není nejmenší problém.

0
před 2 roky Radka

Holky, já teda za mě rozhodně doporučím https://www.cistytriko.cz/. Jednak jsem si tam nechala dělat potisk a rovnou jsem tam i koupila i trička. Jako na potisk je ta firma skvělá, fakt se ti přizpůsobí, úplně do puntíku ti vyjde vstříc, což teda obdivuji. 

0
před 2 roky Eliška

Je to tak, já jsem si tam taky zvykla nakupovat a nakupuju tam moc ráda! Mají tam krásnou nabídku kvalitních bavlněných triček. Osobně teda ta trička nekupuju už jinde, než na cisty triko.

0
před 2 roky NIkča

Můžu se Radko zeptat jestli sis nechávala dělat potisk na ty jejich trička nebo je možné s inechat udělat potisk na svoje když už je mám nakoupené ?

0
před 2 roky Lubka

Ahoj :) No, dobrý, nevěš hlavu. Jako co si myslíš? Všichni všechno řešíme na poslední chvíli. Já jsem přesně tohle řešila, ale na začátku prázdnit. Mrkni na tento web - https://www.cistytriko.cz/. Tam koupíš fakt kvalitní bavlněný trička. No a neboj, oni jsou docela zvyklí na to, že je potřeba každý všechno řeší na poslední chvíli... Jsou moc milí a vstřícní! Tak se obrať na ně... :) a uvidíš, budeš spokojená. Trička mají fakt kvalitní, bavlněný!

0
před 2 měsíci Tereza

Terka ahojky ja můžu doporučit trička zde https://www.sporeto.cz/reklama-tisk/potisk-a-vysivani-textilu/ nevěděla jsem jakou metodu potisku zvolit tak jsem jim zavolala a všechno mi vysvětlili i trička objednali. opravu příjemně se nosí. a něco vydrží. Přikládám náhled výšivky na mikině

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 10


Přidat příspěvek