Potřebuji okamžitě 40 000 Kč na auto

0
před 3 roky Andrea

Dobrý den, chci se poradit, potřebuji nutně 40 tis. na koupi auta, jinak ho prodejce prodá někomu jinému. Máte zkušenosti s opravdu rychlou půjčkou? Jsem vážně zoufalá, auto je fakt v dobrém stavu na tu cenu a moje se mi minulý týden rozpadlo. Je to opravdu naléhavé, děkuji moc!

0
před 3 roky Janča

Doporučuji https://quickpujcky.cz, také jsem potřebovala naléhavě peníze a jsou opravdu moc rychlí.

0
před 3 roky Andrea

Moc děkuji! Jaké tam, prosím, mají podmínky?

0
před 3 roky Janča

Podmínky jsou standardní: věk nad 18 let, české občanství, min. příjem 12 tis. Kč, chtějí výpis za poslední 3 měsíce a pracovní smlouvu a aktuální výdaje a závazky, bez zápisu v insolvenčním rejstříku nebo v exekuci :)

0
před 3 roky Andrea

Jste zlatá, děkuji za velmi rychlé reakce, opravdu jste mi moc pomohla. Ještě jednou díky! :)

0
před 3 roky Janča

Nemáte za co, v dnešní době člověk často potřebuje znenadála peníze a je fajn, když můžu poradit :)

0
před 2 roky Karel

Já jsem si vzal úvěr na auto přímo v AAA auto, mají tam mnohem lepší podmínky úvěru, než když si budete brát úver z banky.

0
před 2 roky Erik

Také jsem si oběhnul banky a to co mě bylo nabízen to bylo otřesný, půjčka 160 tisíc na 4 roky a 80 tisíc přeplatek. V aaa mají mnohem lepší podmínky.

0
před 2 roky Tonda

Já mám dobrou zkušenost se zárukou na skryté vady v AAA auto, když jsem koupil auto, tak za měsíc začal zlobit alternátor, odvezl jsem ho do AAA auto a nemusel jsem se o nic starat.

0
před 2 roky Filip

Moje auto z AAA už jezdí 7 let bez sebemenšího problému. Byl jsem se dívat už po novém voze v aaa auto mají opravdu velký výběr aut.

0
před 2 roky Ivan

majitele aut pozor! nevíte někdo, kde si mužu nechat potáhnout sedadla v aute? Mám je klasicke a chci kůži. Kde se to dělá?

0
před 2 roky Lebron9

Také jsem potřeboval co nejrychleji půjčit peníze na moje nové auto, do práce se totiž nějak dostat musím a to staré bylo na odpis. Na https://www.bezvamoney.cz/rychla-pujcka-ihned/ jsem narazil na rychlou čínskou půjčku, kterou mi schválili ještě ten den, takže bych zkusil kouknout třeba právě tam.

0
před 8 měsíci Libor

Ahoj, já bych si půjčku na auto nikdy nevzal. Na úrokách zaplatíš zbytečně další peníze. Pokud nemáš na koupi auta dost peněz, tak si ho vezmi radši na operativní leasing. Budeš tak mít nové auto a navíc se nebudeš krom tankování muset o nic starat. Koupíš si nějakou ojetinu a nebudeš se stíhat divit, co všechno tam budeš muset vyměňovat. Já mám na operativní leasing Škodu Rapid z https://podbabaoperak.cz/skoda/ a neměnil bych.

0
před 8 měsíci Martin

Prodával jsem svoje auto celkově výkup trval asi dvě hodiny, když jsem přijel prodávat své auto do AAA, tak si ho převzal technik, který na něm kontroloval přes 100 věcí, které měl předepsané. Potom proběhla dohoda o ceně, kdy jsem odjížděl velice spokojený.

0
před 8 měsíci Jirka

Když jsem prodával auto, tak jsem si ze zajímavosti zajel na pobočku AAA auto, kde jsem si nechal auto nacenit, když jsem dostal nabídku, tak jsem jim tam auto rovnou nechal, a prodavač mne ještě odvezl domů, takže za mne spokojenost.

0
před 4 dny Ivosek

Pokud člověk shání auto levně, tak je občas docela dobré mrknout třeba i na inzeráty v novinách. Mně se takto povedlo sehnat mého Golfa za velmi dobré peníze. Akorát k němu teda bohužel byly jen zimní pneu. Letní jsem si musel dokoupit z https://www.pneuok.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 7


Přidat příspěvek