Přírodní kosmetika

0
před 3 roky Iva

Je k dostání nějaká kvalitní přírodní kosmetika, která je v hodná i pro aknózní pleť ?

0
před 3 roky Andrea

Kosmetiky na akné je spooustu, ale přírodní veelmi málo. Kamarádka používá tao cosmetics a u té vím, že je to stopro přírodní, protože nic jiného by nepoužívala.

0
před 5 měsíci Leona

Ono je potřeba to spíš vyzkoušet. U většiny krémů nemáš napsané, zda je vhodný i pro pleť s akné. Kdo má velmi kvalitní pleťové krémy je www.lobey.cz. Zkus se podívat na jejich stránky. Je možné si na zkoušku objednat vzorečky, což si myslím, že je super právě v těchto případech, aby si zjistila jak na to pleť bude reagovat.

0
před 4 měsíci Andrejka

Jééé ... no tak to moc děkuju za tip ! Vzorečky jsem si už objednala tak jsem zvědavá. Doufám, že mi budou vyhovovat protože se mi moc líbí ty jejich obaly :))

0
před 4 měsíci Majka

Už jsem tady tu značku někde viděla ale vůbec sem nevěděla že jde o českou výrobu. K sehnání je akorát na eshopu nebo ji mají i lékárny ?

0
0
před 3 měsíci Majka

Paráda .. dívala sem se, že mají i vzorečky, takže zkusím objednat prvně ty a podle toho uvidím jestli si koupím tu jejich sadu na obličej.

0
před 3 měsíci Gabi

Já už mám na cestě tu sadu a vzala jsem ji i pro mamču pod stromek . vzorečky jsem vyzkoušela a byla jsem překvapená, že i když jde o přírodní krém, tak fakt moc krásně voní.

0
před 3 měsíci Nikolka

možná se budu ptát hloupě ale podle jakých složek poznám že jde o přírodní krém ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 7


Přidat příspěvek