Příslušenství do koupelny

0
před 3 roky Marek

Dobrý den, nevíte někdo kde bych sehnal příslušenství do koupelny? kvalitní?

0
před 3 roky Dana

Já jsem kupovala spustu kvalitních věcí do koupelny tady https://www.dokose.cz/doplnky-do-koupelny

0
před 3 roky Lucka

Dívala jsem se na to jejich kosmetické zrcátko, vypadá hodně dobře a profesionálně

0
před 3 roky Dita

Jo to vypadá, asi už vím, co si přát na narozky :-)

0
před 2 roky Hana

Ahoj všem, my jsme rekonstruovali obývací pokoj, kuchyni a jídelnu. A chtěli jsme to úplně předělat. Všechny pokoje jsme si nechali navrhnout od http://www.pwinterier.cz/ a nakonec jsme je i zrealizovali. Musím říct, že firmu jen a jen doporučuji! Skvělý přístup a i dostupná cena.

0
před 2 roky DanK

Já mám dobré zkušenosti s koupelnovým vybavením msotrade mohu jen doporučit :-)

0
před 2 roky Tamara

Dobrý den, my jsme teď kupovali novou vaničku ke sprchovému koutu a nakonec jsme vybrali tady: https://www.levna-koupelna.cz/36-sprchove-vanicky :) Tak zkuste mrknout, mají tam snad všechno vybavení a cenově to navíc vychází dost dobře, takže si myslím, že určitě vyberete :)

0
před 12 měsíci donlabuznik

Já mám tolik různých věcí do koupelny, že to pomalu nemám ani kam dát. Začal jsem proto projíždět různé umyvadlové skříňky na https://www.vybavime-koupelny.cz/umyvadlove-skrinky , abych si koupil nějakou novou větší, kde by se všechno vešlo. Tak snad se povede.

0
před 9 měsíci žaneta

Taky by mě zajímalo kde nakoupit nějaké pěkné příslušenství do koupelny, zrovna jsme díky úvěru od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ zrekonstruovali naši koupelnu, a tak by se něco pěkného do naší nové koupelny určitě hodilo ! :)

0
před 7 měsíci Veronika

Ahoj, záleží, co přesně potřebuješ. My, když jsme si zařizovali koupelnu, jsme vše sehnali z https://www.a-keramika.cz/ . V koupelně máme vanu, umyvadlo, záchod, pračku a pár skříněk na kosmetické a čistící prostředky. Víc si myslím, že toho v koupelně není potřeba. Tak hodně štěstí při zařizování.

0
před 6 měsíci Terka

Čauky. Nezkoušeli jste náhodou někdo nakupovat vybavení do koupelny přes Emako? Už nějakou dobu totiž sháním takové to madlo do koupelny a koukala jsem, že tam mají docela dobrý výběr, viz http://emako.cz/uchyty-a-koupelnova-madla/ Nikdy jsem ale z toho obchodu nakupovat nezkoušela, tak proto se ptám... Díky.

0
před 2 měsíci Alfred

Chystáme se letos na rekonstrukci koupelny. Dům jsem koupil před 5 lety, a je tu vana, která už je cela zažloutlá. Nejde to umýt, zkoušel jsem všechno. Nevíte čím to může být? Chtěl bych ji buďto vyčistit nebo vyměnit, protože to vypadá opravdu hrozně.

0
před 2 měsíci Erik

To že tam máte vanu, která takto změnila barvu je plastem nebo velkým podílem plastu v materiálu, ze kterého je vana vyrobená. To už prostě nikdy nevyčistíte. Pokud chcete pořídit vanu, která bude pořád zářivě bílá, mohu doporučit vanu z kvalitní smaltované oceli, která je stálobarevná. Koupil jsem ji od výrobce, který dává 30 let záruku.

0
před 2 měsíci Alfred

Ocelová vana bude asi hodně drahá že?

0
před 2 měsíci Erik

Není to tak hrozné s cenou, podívejte se na vany od výrobce z Německa https://www.kaldewei.cz/vyrobky/koupaci-vany/detail/product/cayono/ , koupíte vanu, která Vám zůstane napořád. Díky složení materiálu je velice odolná i proti mechanickému poškození. Vana neobsahuje vůbec žádný plast, a je ze 100% recyklovatelného materiálu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek