Pronájem bytu

0
před 3 roky Anna F.

Ahoj všem, chci se zeptat, jestli tu má někdo zkušenost s pronajímáním bytu. Zrovna jsme dostavěli domek a pořád mám ještě ve městě garsonku, kde jsem dlouhá léta bydlela. Říkala jsem si, že bych ji mohla pronajímat a už jsem si i hledala nějaké informace, například tady - https://www.vimvic.cz/clanek/pronajem-jak-se-dani , ale ze všech těch poplatků jsem docela zmatená a bojím se, že se mi to ve finále ani nevyplatí.

0
před 3 roky Pavel

Podle toho, co píšou bych se ještě zkusil poradit s nějakým známým, který má třeba v tomto oboru zkušenosti. Mně se osobně podařilo prodat i pronajmout docela dost bytů, většinou jsem nabízel přes https://www.digireality.cz/VlozitInzerat/zdarma a bylo to bez nějakých zbytečných poplatků ;-)

0
před 11 měsíci Markéta

Já s pronajmutím bytu nemám bohužel dobré zkušenosti, lepší cestou je dle mého osobní vlastnictví. Pokud máte problém s hypotékou, tak se zkuste podívat na https://www.coolnajem.cz/ , myslím, že by vám mohli pomoct.

0
před 11 měsíci Dohnálková

Chci pronajímat byt, ale ráda bych i s vybavením. Máte odtud nábytek ? https://www.sconto.cz zaujaly mne ceny

0
před 3 týdny Lebron

Ahoj, taky jsem se teďka odhodlal k tomu, že svůj byt zkusím pronajmout. Moc jsem o tom nevěděl, takže jsem projistotu googlil a na https://ideaclub.cz/slovnik-pojmu/dan-z-pronajmu jsem narazil na to, že z pronájmu se musí odvádět dokonce daň, tak pozor na to! :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 6


Přidat příspěvek