Proteinová dieta

0
před 2 roky Marika

Dobrý den, chci se s vámi poradit... Uvažuji nad koupením proteinové diety. Co myslíte, je vhodná a účinná metoda hubnutí?

0
před 2 roky Simona

Ahoj, za mě ano, ano, ANO! Já mám za sebou několik neúspěšných pokusů o zhubnutí a až proteinová dieta mi fakt pomohla, takže určitě do ní jdi. Pokud stále neví, nebo váháš, jakou koupit, tak já jsem měla Prodietix a byla jsem s ním teda neskutečně spokojená! Tak to je můj tip :)

0
před 2 roky Jolana

Ahojky, já jsem je třeba proteinové diety vůbec neřešila. Byly mi prostě jedno. Myslela jsem si, že zhubnu sama, nějak, jenže to se pochopitelně jaksi nepodařilo, že. Nakonec jsem do té proteinové diety šla a super. Mám dole díky ní 15 kg a pořád si novou postavu držím. Takže za mě určitě jsem pro. Pokud mám dietu doporučit, tak já jsem sama držela tuto https://www.prodietix.cz/

0
před 2 roky Šárka

Jolano, můžete mi prosím napsat, jak jste zvládala změnu travy a hlavně vynechání toho cukru? Pociťovala jste nějaké nevolnosti?

0
před 2 roky Jolana

Ahoj Šárko, ano pociťovala... Bez toho by se to asi neobešlo. Jako přeci jen to pro tělo změna. Najednou vysadíte všechny cukry, takže to tělo pozná. První dva dny jsem cítila trochu bolest hlavy, ale nic, co by se nedalo přežít. Opravdu, žádné drama. Pak už bylo vše v pořádku. Tělo si zvykne rychle.

0
před 2 roky Šárka

Takže říkáš, že tě jakoby omezuje jen třeba ty první dvy dny? Já jsem si právě říkala, že to tělo na to asi bude nějakým způsobem ragovat.

0
před 2 roky Klára

Holky, pomoooc! Vánoce ještě ani pořádně nenastaly a já už z toho vánočního cukroví, co neustále ochutnávám, mám kila navíc... Vánoc se úplně děsím... Myslíte, že na ta vánoční kila by ta proteinová dieta zabrala?

0
před 2 roky Karol

No, tak to si teda piš! Já jsem si hned v prvním lednovém týdnu koupila proteinovou dietu https://www.prodietix.cz/ a můžu ti říct, že jsem nadšená. Držím ji skoro 3 týdny a kila jdou dolu. Navíc je to neskutečně pohodlné, protože mi odpadly starosti s tím, co a kdy vařit. Teď mám jasně nastavený jídelníček a do obchodu jdu jen pro zeleninu. Takže pokud váháš nebo přemýšlíš, tak už nemusíš a jdi do toho :)

0
před 2 roky Iris

Je, to se máš, to jsi to teda nepodcenila. To já teda ano, protože jsem si myslela, jak hubnutí zvládnu sama, ale leda prd... Takže jsem se teď rozhodla taky pro ten prodietix. Příští týden začínám. Jsem nadšená a nabuzená, tak snad to zvládnu hravě, no.

0
před 2 roky Adla

Aha a jaký ten program sis zvolila? A jak ti chutnají jídla? Já nevím, ale já má strach, že mi to nebude chutnat a tím pádem to nevydřím držet... nebo co myslíš?

0
před 2 roky Arna

Holky a podle čeho jste si vybíraly program té diety https://www.prodietix.cz/? Moc děkuji, já bych taky chtěla zčít, ale nevím, co a jak....

0
před 10 měsíci Fanka

Mě by teda hodně zajímalo, jak jste zvládala změnu travy a hlavně vynechání toho cukru? Pociťovala jste nějaké nevolnosti?

0
před 10 měsíci Dajana

nejlepší proteinová je od bonedere. Díky ni jsem konečně zhubla.

0
před 9 měsíci Renata

jak dlouho se drží a kolik jsi s ní zhubla?

0
před 8 měsíci Romana

před půl rokem jsem ji držela,když jsem hubla do plavek a mužu potvrdit, že je opravdu skvělá

0
před 8 měsíci Míša

Určitě to tak je, nemohu s vámi nesouhlasit. Na druhou stranu ale říkám, že pro některé lidi je ta dieta vhodná a konkrétně třeba ta proteinová je pak jediná možnost, jak dát dolu nějaké to kilo. Ale jinak ano :)

0
před 8 měsíci Rita

Ahoj, ano, a to prodietix. Proč se ptáš? Co konrétně tě zajímá?

0
před 8 měsíci Anna

Za jak dlouho se ti to povedlo sundat ? Nebo jaký ten program sis koupila jestli se můžu zeptat ?

0
před 8 měsíci Rita

Koupila jsem si jídla na 3 měsíce a ještě bych do toho chtěla jít po svátcích znovu, protože určitě něco naberu, jelikož svátky miluju a hlídat se tuty nebudu :)

0
před 7 měsíci Nicola

tělo potřebuje všechny vitaminy a mineraly, ne jenom vlákninu. Proto když jsem hubla, tak jsem držela proteinovou dietu https://www.bonedere.cz/rubriky/blog/o-proteinove-diete/

0
před 7 měsíci Lexa

jak dlouho jsi držela tuhle dietu?

0
před 7 měsíci Matějka

Holky, zkusím to, snad to nebude vadit. Mě by fakt hodně moc zajímala proteinová dieta https://www.ketofit.cz/. Je tu někdo, kdo tuto dietu držel? Budu fakt moc ráda za bližší info k ní, hlavně teda, jak funguje a jak se pak váha udržuje. Díky moc.

0
před 7 měsíci Tonicka

Taky jsem se konrétně na tu proteinovou dietu ketofit koukala a musím říct, že mě hodně zaujala. Chtěla bych se ale zeptat, po jaké době jsi viděla nejaké výsledky? No a taky jaký ten program jsi měla. Já potřebuju sundat poměrně dost kil, tak proto se ptám, abych věděla, jaký ten program zvolit...

0
před 7 měsíci Suzzan

Holky, když bych šla do proteinové diety, jak je to pak s přechodem na normální stravu? Nehrozí jojo?

0
před 7 měsíci Alice

Jestli se ptáš na prodietix, tak tady na té dietě jsem byla skoro 3 měsíce. Je to zhruba rok a půl co ji už nedržím, nepřibrala jsem ani kilo a podařilo se mi dát dolů ještě dalších 5 kilo, ale to už trvalo o něco dýl než když jsem byla na těch nápojích.

0
před 7 měsíci Pavlínka

Alice, ty jsi po proteinovce nepřibrala ani kilo? :-O A držela jsi nějaká omezení? Nebo jsi potom cvičila?

0
před 7 měsíci Františka

Já jsem třeba držela dietu https://www.prodietix.cz/dietni-programy s tím, že jsem ji držela 2 měsíce a dala jsem dolu 12 kilo, což byl můj cíl. A taky si váhu držím. Sem tam si dám alespoň program "S" na 15 dní a super.

0
před 7 měsíci Nikolka

KOukám, že nás do toho jde víc :D ach ty svátky a předsevzetí no :/

0
před 7 měsíci Anetka

Kolik jste přibraly ?? Mně váha ukazuje skoro o 6 kilo víc a je mi z toho fakt do breku ...

0
před 6 měsíci Majka

já zase 7 kg dolu a to jen proto, že držím dietu od bonedere. Protože jsem loni dost přibrala, tak to ted musím dát dolu :D

0
před 6 měsíci Emma

Jeee, to, že zhubnu sama, jsem dávno vzdala :D Tuhle myšlenku jsem chvíli podporovala, ale nakonec jsem uznala, že opravdu ne :D Taky jsem vsadila na pomoc - koupila jsem si proteinovou dietu, tu teď držím a kila dolů letí sama. Držím dietu https://www.ketofit.cz/. Ta mi vyhovuje. je to dieta přímo pro ženy...

0
před 5 měsíci Šárka

A tu dietu sis koupila přes net? Víš co, mají oni nějaké poradny, nebo je to celé online program?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek