Proteinová dieta

0
před 12 měsíci Radka

Ahoj, co říkáte na proteinové diety? Máte dobrou zkušenost. Já slyšela že se rychle hubne a bez jojo efektu. Tak by mě zajimalo zda je to pravda.

0
před 11 měsíci katerina

Ahoj, ja mam mesíc po diete a váhu si stále držím. Naučila sem se jíst menší jídla a pravidelně. Také vhodná jidla.

0
před 11 měsíci Radka

Tak to je super. A je časově náročně ty jidla připravovat? Ja přemýšlela o této dietě www.prodietix.cz. Ale jestli bych to zvladla když začíná období dovolených, grilováni a tak podobně.

0
před 11 měsíci Wendy

Ja držela tu dietu prodietix. A v jidle sem se opravdu netrapila. Napřiklad grilování, První 2 dny sem si hodila na gril zeleninu a další týdny kuřecí maso a podobně.. Jen sem to nepřeháněla s kořením. Raději sůl a bylinky.

0
před 11 měsíci Klára

Záleží jenom na tobě. Pokud to budeš dodržovat opravdu poctivě, tak zhubneš. Ale pokud se na to po skončení diety vykašleš a hned začneš jíst zase nezdravě tak to nabereš vše zpátky.. Musíš začít pomalu přidávat klasická jídla, ale dál držet zdravou stravu.. tělo si na to navykne a pak si klidně můžeš dát jednou za čas svíčkovou, ale jen pokud budeš dál jíst zdravě. Nemusíš jíst celý život jen proteinovou dietu, ale nějaký ten produkt je dobré do jídelníčku zařadit :) já nedavno dobrala tenhle balíček od Proslim https://www.proslim.cz/hubnuti/proteinova-keto-dieta-na-4-tydny/ a dělam to přesně jak píšu. Zhubla jsem 8 kg a pořád je držím dole. Ke snídani si stále dávám kaší nebo pudink a během dne jím klasická, ale zdravá jídla.. je to jen o vůli.

0
před 7 měsíci Summera

nejlepší je tahle dieta je proteinová a díky ní mám dolu 12kg https://www.bonedere.cz/vyhodne-balicky/zacinam/

0
před 7 měsíci Katka

o diete bonedere jsem nikdy neslyšela. je to nějaká novinka?

0
před 7 měsíci Simuš

Není to Radko složité, je to i pro hodně vytížené jedince jako jsem třeba já, protože neustále cestuji a i tak si jídla stíhám připravovat a hlavně hubnout ! :)

0
před 7 měsíci Irča

Jaké máte zkušenosti prosím přímo s touto proteinovou dietou ? www.prodietix.cz

0
před 7 měsíci Natali

No co konkrétního by tě Irčo zajímalo ? :)

0
před 6 měsíci Gabina

kdybych měla držet dietu, tak jedině proteinovou. V kombinaci se sportem je to balzam pro moje tělo

0
před 6 měsíci Simuš

Přesně tak, tady ta dieta mě neuvěřitelně nakopla a i když už na ní nejsem, tak si udržuju množství cukru které přijímám abych byla neustále v ketóze, protože jsem zjistila že mi to neuvěřitelně vyhovuje a mám mnohem víc energie :)

0
před 6 měsíci Jarka

Když bych si ji koupila na těch 14 dní tak dá se na tom něco zhubnout ?

0
před 5 měsíci Bubi

holky, které jste držely dietu od bonedere, kolik jste zhubly? Přemýšlím, že to taky zkusím, ale potřebuji fakta, takže kolik? Vím, že je to individaálni, ale bude to pro mě mnohem vetší motivace

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 6


Přidat příspěvek