Proteinová dieta

0
před 9 měsíci Míša

Ahoj ahoj všem, měla bych dotaz... Chtěla bych trochu shodit. Tak nějak je mi jasný, že základ je správný jídlo a pořádný příjem k mému tělu. Ovšem otázka zní - existuje nějaká dieta, která zaručí rychlé spalování? Jako já jsem jich zkusila celou řadu, ale žádná se mi neosvědčila, tak budu ráda za vaše postřehy.

0
před 8 měsíci Gabi

ano, existuje. Před dvěmi měsíci jsem držela proteinoovu dietu https://www.bonedere.cz/vyhodne-balicky/zacinam/ a mám dolu 7kg. Jsem nadšená!

0
před 8 měsíci Zuzana

Za mě nejlepší dieta je https://www.ketofit.cz/. S kily se snažím zatočit co si pamatuji a NIKDY se mi nepodařilo dlouhodobě a efektivně zhubnout...Až ketofit mi pomohl. Doporučuji!

0
před 8 měsíci lussyB

A co třeba www.chiashake.cz?

0
před 7 měsíci Alena

která z nich je nejlepší a hlavně bez jojo efektu?

0
před 7 měsíci Renča

Alča: Když už do toho chceš investovat peníze, tak bych spíš vyzkoušela nějakou účinnou dietu než ošetření u kterého ti nikdo nezaručí výsledek ;)

0
před 7 měsíci Alča

Dobrý den, chtla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s proteinovou dietou... A pokud ano, tak jak funguje? A taky jak chutná? Jde mi konkrétně o dietu prodietix... https://www.prodietix.cz/

0
před 7 měsíci Mirka

Na prodietixu jsem byla 3 měsíce a chuťově mi vyhovovala moc, protože jsou tam i sladší jídla, která mám ráda a bez kterých funguju špatně tak v tomhle mi to sedlo :) kdyby tě ještě něco zajímalo, tak se ptej :)

0
před 7 měsíci Linda

Jak si pak přecházela na normální jídlo jestli se můžu zeptat ? Nepřibrala si trochu ?

0
před 6 měsíci Erika

když hubnout tak jedine pod dohledem odborníku. Když člověk hubne sám, tak je tam riziko, že jí malo a pak muže nastat jojo efekt

0
před 6 měsíci Mirka

Erika: dovolím si oponovat, protože konkrétně tady u té diety kterou jsem držela jsou ty porce napočítané tak, aby člověk nehladověl ;) všechno to tam máš napsané :) www.prodietix.cz

0
před 6 měsíci Erika

Vážně ? Mám kamarádku která taky držela jakousi pytlíkovku, tam měla 3 jídla na den a vím že si pořád stěžovala, že má pořád hlad takže to moc dlouho nevydržela, myslím, že to byla cambridge jestli je to možné ?

0
před 5 měsíci Busa

proteinové jsou nejlepší a jediné s kterými se dá zhubnout

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 1


Přidat příspěvek