Půjčka na rekonstrukci

0
před 2 roky Mirek

Kde si rychle půjčit na rekonstrukci, tak abych to nejlépe stihnul ještě do Vánoc?

0
před 2 roky Ondrej

To jsem také řešil a sehnal jsem rychle 300 000 Kč od Modré pyramidy, dávají až 800 000 Kč se splatností až 15 let.

0
před 2 roky Mirek

A nějaké informace o tom mají někde na netu? Nebo musím na pobočku?

0
0
před 2 roky Lebron

Ahoj, nedávno jsem taky řešil půjčku na bydlení a narazil jsem na https://rekonstrukce.cz/kalkulacka , kde zadáš výši půjčky a oni ti vypočítají co nejnižší možný úrok, půjčku navíc vyřídíš téměř ihned, takže si svátky a pohodu určitě ještě stihnete užít v novém.

0
před 2 roky donaaald

Ahoj, my jsme půjčku na rekonstrukci řešili přes https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ a vše nám vyřídili poměrně rychle, takže bych to zkusil tam, třeba budeš mít štěstí a do Vánoc začneš stavět. Navíc se mi líbí, že jim stačí výsledek rekonstrukce doložit pouze fotkami před a po, což ušetří spoustu papírování.

0
před 7 měsíci Marcel

Mě se podařilo velice dobře prodat zrekonstruovaný byt v Praze, přes realitní kancelář https://www.edoxreality.cz/ , který dokázala najít kupce ve velice krátkém čase.

0
před 3 měsíci David

A musíte si na rekonstrukci půjčovat? Nepočká do doby, než na ni budete mít našetřený dostatek peněz? Peníze z půjčky budete mít sice hned k dispozici, ale zase vás tak rekonstrukce přijde na víc peněz, jelikož každou půjčku přeplatíte. My jsme si počkali a budeme rekonstruovat koupelnu až letos na jaře, protože už na ni máme peníze. Zatím mám alespoň čas se teoreticky připravit. Pročítám si různé rady a typy, jak rekonstrukci co nejlépe zvládnout. Hodně mě zaujal tento článek https://zena-in.cz/clanek/rekonstruujete-koupelnu-pozor-abyste-se-nedopustili-techto-zasadnich-chyb . Věřím, že poslouží i někomu dalšímu, kdo se na rekonstrukci chystá.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 9


Přidat příspěvek