Renovace dřevěného plotu

0
před 6 měsíci Erik

Nemáte náhodou prosím někdo zkušenosti s renovací staršího dřevěného plotu?

0
před 6 měsíci Marek

Myslíte jako kompletní? že chcete dávat nový? nebo chcete starý jen obrousit na natírat?

0
před 6 měsíci test

Test

0
před 6 měsíci Erik

Ne ne myslím obrousit starý nátěr, a vytmelit díry na plotě, nevím ale moc čím a jak, a hlavně mne zajímá, jakou barvu použít,, aby mi na tom vydržela co nejdéle?

0
před 6 měsíci Marek

Osobně jsem zvolil na venkovní plot, na který svítí slunce, a často prší lodní lak https://svk-barvy.cz/lodni-laky/28-sps-lodni-lak-025l-8711429132242.html od Holandského výrobce kvalitních barev.

0
před 3 měsíci Radovan

Renovace dřevěného plotu je nesmysl. Dřevo bude shnilé, takže doporučuji vyhodit a dát nový. Pokud se o plot nechcete starat, tak si pořiďte plot ze železa. Na ten nemusíte už nikdy sáhnout. My máme kolem zahrady natažené pletivo a bránu máme železnou. Letos jsem ji trochu vylepšil. Koupil jsem pohon na vrata z https://www.pohonnavrata.cz/ , takže se nám vrata sama otevírají.

0
před 2 měsíci Honzin

Souhlasím s Radovanem. Taky jsem měl něco podobného v plánu a ukázalo se, že to prostě nemělo smysl. Nakonec jsem to tedy vyřešil tak, že jsem starý plot dal pryč a nahradil ho pletivem se stínící látkou z https://www.agrotex.cz/katalog/cz/zbozi-2/stinici-a-ochranne-raslove-uplety_220 To taky vypadá dobře. :-)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek