Rohová sedačka + osvětlení do obýváku

0
před 2 roky Nella

Dobrý den, prosím kde jste kdo kupoval sedačku a lampu do obýváku? Poradte, obchod, značku, prosím. Díky předem Nella

0
před 2 roky Klarinka

Zdravím Nello, my jsme kupovali pohovku a lampu do obýváku v Natuzzi. Velmi kvalitní a originální kousky tam mají, doporučuji se rozhodně podívat.

0
před 2 roky Nella

Klarinko díky, že jsi napsala. Dívám se na internet, je to Natuzi toto? http://www.natuzzi.cz/ To vypadá opravdu krásně. Na první luxusně.

0
před 2 roky Mili

My jsme se byli podávat v Natuzzi v Soho v Brně. Taky hledáme nějakou kvalitní sedačku do obýváku. Slečna na prodejně byla opravdu milá a ochotná, s výběrem nám pomohla a teď čekáme na dodání. Brali jsme k ní i konferenční stolek.

0
před 2 roky Jana

Máme doma sedačku z Natuzzi už asi 8 let a jsme maximálně spokojení.

0
před 2 roky Markéta

Mají opravdu nádherný a kvalitní věci. A taaak pohodlný.

0
před 2 roky Jitka

Ahoj. Co se týče toho světla... Co takhle zkusit Philips Hue? Jak to funguje je pěkně popsané třeba tady: http://www.lighting.philips.cz/vzdelavani/blog-budoucnost-svetla/svetlo-v-domacnosti/udelejte-si-doma-svetelnou-show-s-philips-hue doporučuji přečíst. My máme doma a naprostá spokojenost. Dá se s tím dělat spousta věcí.

0
před 2 roky Marcus

nevíte někdo náhodou o někom, kdo umí potáhmout látkovou sedačkou kůži a udělat z toho koženou sedačku?

0
před 2 roky Neutrogena

vím, moje sestra si to nechávala udělat tady https://www.mistrkuze.cz/sluzby

0
před 2 roky Bara

taky jsme si tam nechávali sedačku potáhnout kuži a jsme moc spokojení. Jsou opravdu hodně šikovní

0
před 2 roky Anička0258

Dobrý den, nám celý obývák zařizoval http://www.pwinterier.cz/ . Neměli jsme na zařizování čas, tak jsme požádali je, aby nám obývák zařídili. Sedačku potřebujeme skoro na míru, protože máme na obou stranách dveře, tak musí být velká akorát. Vše se jim podařilo sehnat a obývák vypadá pěkně.

0
před 8 měsíci Kamila

Zdravím. Měla bych takový dotaz ohledně výběru sedačky - myslíte, že je lepší si koupit látkovou nebo koženou? Momentálně máme v obýváku látkovou a není nic moc. Byla to jedna z nejlevnějších, které jsme tehdy našli. Jde mi hlavně o pohodlí, ale také o to, aby se dobře udržovala. Nedávno jsem se dívala například sem https://www.sedackymilenium.cz/ a tam mají opravdu luxusní kožené sedačky, ale řekla bych, že právě ty budou asi na tu údržbu náročnější, že?

0
před 6 měsíci Kajka

celý dům, ne jenom obyvák máme osvětleným tímto https://www.fibaro.com/cz/smart-home-in-use/the-smart-light/

0
před 4 měsíci Ivana

vím, že jsou inteligentní domácnosti v mode, ale na základe čeho, resp. na jakém princípu to funguje?

0
před 3 měsíci Laura

podívej se na fibaro.cz a tam je všechno popsané, vysvětlene. Sama si to ovladaš přes mobiilní aplikace. Holt technologie jdou dopředu

0
před 2 měsíci roxana

Co se týče toho osvětlení, tak já třeba mám ráda to, když je všude rozmístěno víc menších lampiček. To podle mě vytváří mnohem hezčí atmosféru, než jedno velké svítidlo. Teď nedávno jsem třeba vybírala nějaké lampičky do ložnice a nakonec jsem koupila tyto: http://emako.cz/dekoracni-doplnky/emako-lampa-se-sklenenym-stinidlem--dodatecny-a-originalni-svetelny-zdroj-pro-obyvaci-pokoj-nebo-loznici/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 5


Přidat příspěvek