Rozloučení s pejskem

0
před 11 měsíci Slávka

Milé dámy, pomalu se loučíme s mojí malou Mailou :( Je to civava :( Miluju ji, ale zdravíčko už ji dosluhuje... Nechci na to myslet, ale musím :( Co pak? Existuje nějaká možnost posledního rozloučení?

0
před 10 měsíci Mina

Ahoj, my jsme řešili tu samou situaci a nakonec jsem využila služeb Krematoria zvířat Praha a byli jsme moc spokojeni. Jde o to, že oni připraví opravdu důstojné poslední rozloučení. Bylo to dojemné, ale taky jsem ráda, že jem udělala vše proto, aby ná mazlíček měl důstojný odchod.

0
0
před 8 měsíci Jitka

Já jsem služeb krematoriumzviratpraha.cz využila a nemůžu si absolutně na nic stěžovat, naopka! Jsou velmi korektní, empatičtí, vše je zařízené a důstojné

0
před 7 měsíci Lucka

A ty jsi tedy doposud jejich služeb nevyužila? Já nevím, ptám se proto, abych věděla, jak to celé probíhá. A kolik ty jejich služby vlastně stojí?

0
před 4 měsíci Pavla

Ahoj, já jsem služeb https://www.krematoriumzviratpraha.cz využila a jsem šťastná, že jsem na ně narazila a taky využila. Díky nim mají ti naši mazlíčci opravdu důstojný odchod!

0
před 5 týdny Pavla

Mě se u nich líbí to, že oni nabízejí i ty upomínkové předměty. My jsme si třeba vybrali tu urničku https://www.krematoriumzviratpraha.cz/produkty/urny-na-popel-zviratka/. Máme ji doma a jako upomínkový předmět je to fajn.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 4


Přidat příspěvek