Rustikální ložnice

0
před 4 roky Katka

Ahoj, máte doma někdo rustikální ložnici? vypadá to dobře když je jinak po bytě nábytek moderní?

0
před 4 roky Lenka

My máme rustikální ložnici a vypadá dobře, ne každá rustikální ložnice působí staře :-) dají se vybrati pěkné kousky :-)

0
0
před 4 roky Katka

Tak děkuji, dívala jsem se na ně a vypadají opravdu krásně, cenově je to taky pohoda, takže hned jak přesvědčím manžela, tak objednávám :-)

0
před 3 roky Malick

Hledali jste nějaké vintage kousky po bazarech? Dá se takto něco "ulovit"?

0
před 3 roky Tamina

Co zkusit nějaký kuc nábytku napatinovat, mžeš najít hodně videí s návody, dokoupit nějaké pěkné úchytka a bude to!

0
před 3 roky Luďka

Možná bude problém sehnat pěkné kousky nábytku v dobrém stavu + aby všechny kusy pěkně ladily, takový nákup navíc může být dražší. Nebude lepší si nábytek nechat vyrobit?

0
před 3 roky 2Adéla2

Nechat si ho vyrobit má rozhodně své výhody, mám krásnou ložnici ve skandinávském stylu a bohužel jsem si udělala dostkonkrétnpředstavu o nábytku a pak jsem takový nikde nesehnala.. Nakonec jsem zašla k interiery4u.cz a dohodla se tam. Nábytek je opravdu podle mých představ a kvalitní. Ale pokud nemáš moc představu klidně nějaké bazary obejdi a co se ti bude líbit foť, může to posloužit jako inspirace.

0
před 2 roky Alexandra

Naše ložnice je také úplne jiná než zbytek bytu, no mně to nevadí- právě naopak! Postel je hodně dominantní, máme tuhle značku- http://www.spirit-continental.cz

0
před 2 roky Anička0258

Ahoj, taky jsme chtěli rustikální ložnici a nakonec máme v tom stylu celý byt. Se změnou jsme se obrátili na http://www.pwinterier.cz/ a ty nám poradili, ať tak uděláme rovnou celý byt, že to bude lepší.

0
před 2 roky Ludmila

no taky jsme chtěli vyloženě rustikální, nakonec jsme zvolili takový moderní-dřevěný kompromis a vybrali toto https://www.bevedo.cz/produkt/loznicovy-set-v-dekoru-dub-sonoma-tmavy-tk060-01256952/

0
před 2 týdny Lenča

Měla bych dotaz. Jaké volíte povlečení pro horké letní dny? My teď doma máme flanelové, ale příjde mi, že přes léto je pod ním příliš velké teplo. Koukala jsem, že například v tomto článku https://www.kvalitex.cz/vite-jak-vybrat-luzkoviny-na-leto/ na léto doporučují bavlněné. Nemáte někdo zkušenost?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 - 5


Přidat příspěvek