Servis počítačů

0
před 11 měsíci Martin

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenosti se servisem počítačů? Nejlíp v Praze nebo okolí?

0
před 11 měsíci Karel

Já vždy dávám počítač, a jednou i mobil do servisu pocitacovapohotovost.cz, vždy to vyřeší rychle, a to já opravdu potřebuji…

0
před 11 měsíci Martin

A jak je to, když už je to třeba neopravitelné? Tak to stejně budu platit?

0
před 11 měsíci Karel

Ne to nebudete platit, mají diagnostikování problému zdarma, takže pokud by to případně bylo už neopravitelné, tak nic neplatíte.

0
před 6 měsíci Jirka

Zdravím prosím už asi 5 let funguji jako Java vývojář, v poslední době se dívám po lepší práci, chtěl bych zůstav IT, dokážete mi prosím někdo poradit? kde to stojí za to?

0
před 6 měsíci Adam

Já už jsem toho měl také ve své práci dost, začal jsem si hledat externí projekty v IT, narazil jsem na agenturu, která se specializuje na sjednávání práce pro IT.

0
před 6 měsíci Jirka

Na kterou agenturu jste tedy narazil? a platil bych za to něco? za tu registraci? nebo jak ta organizace funguje?

0
před 6 měsíci Adam

Ne ne neplatil, je to vše zdarma, podívejte se na https://www.coolpeople.cz , oni hledají práci přímo dle vašich požadavků a zkušeností, jinak registrovat se dá tady https://www.cooljobs.eu/cz/login/1005.html

0
před 3 měsíci Julie

Dobrý den, a nezkoušel jste si počítač opravit sám? Většinou to jsou jen maličkosti, takže byste na to určitě přišel. Mě baví počítač rozebírat a opravovat, takže toho o nich vím už docela dost, ale pravda, že to chce nějaký čas. K opravě používám plošné spoje, které si kupuji z https://www.lamirel.cz/ . Díky nim vyřeším většinu problémů.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 12


Přidat příspěvek