Sexuální překvapení

0
před 3 měsíci Marie

Dámy je nám s manželem už skoro 40, a u manžela vidím, že už o mě nemá takový zájem, tak jako když se mnou začínal. Chtěla bych na tom nějak zapracovat. Dokážete mi poradit, jak na něj? co bych měla udělat, abych v něm zase probudila toho sexuchtivého ďábla?

0
před 3 měsíci Jitka

Zamyslete se nad tím, co má Váš manžel rád, já jsem si koupila sexy prádlo, a hlavně kalhotky, které mají uprostřed díru, a také jsem ho překvapila análním šperkem, který pak objevil, a pustila jsem ho tam, bylo to u něj to co chtěl vždy zkusit.

0
před 3 měsíci Marie

Kde jste to vše nakupovala? šla jste do sexshopu? já už jsem tam málem šla několikrát, ale vždy mne ovládl stud tam vkročit.

0
před 3 měsíci Gabriela

Ahoj také bych ráda udělala manželovi nějaké překvapení.Nevím jestli koupit nějakou sexuální pomůcku a nebo jestli si udělat krásný večer v podobě nějakých vonných svíček atd

0
před 3 měsíci Jitka

Holky, tak jestli chcete udělat protějškům radost, tak mohu doporučit https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/tanga-a-kalhotky/s-otvorem-v-rozkroku , opravdu ty kalhotky dokáží udělat s chlapem zázraky.

0
před 3 měsíci Edita

Určitě kup nějakou erotickou pomůcku. Já si občas udělám s manželem krásný večer a takové pomůcky použijeme.Je to super

0
před 3 měsíci Gabriela

A co máš doma třeba za pomůcku.Nikdy jsem nic takového nekupovala ani nevyzkoušela

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 7


Přidat příspěvek