Školka

0
před 4 roky Linda

Ahoj, neznáte, prosím dobrou školku i soukromou v okolí ČB ? Ale potřebuji, aby mi vzali malého v průběhu roku. 

0
před 4 roky Terka

Ahoj Lindo, vím, že prcka ti určitě vezmou ve školce Abacus, která je v Českých Budějovicích. Kamarádka s tím taky měla problém, protože potřebovala nastoupit do práce a skoro nikde jí něchtěli vyjít vstříc, ale tady to proběhlo bez problémů :))

0
před 3 roky Naďa

Holky, našla jsem diskuzi pod klíčovým slovem "školka". Tak mě napadá, zda je tu třeba někdo, kdo by mi doporučil anglickou školku v Praze. Asi spíše soukromou. Tak nějak k ní mám větší důvěru...

0
před 3 roky Kika

My navštěvujeme školky na Praze 4 - http://www.pruhonickalabut.cz/ Nemůžeme si ji vynáchválit. Není dne, kdy bych litovala, že jsem malou dala do soukromé školky...

0
před 3 roky Olina

Kiko, jak je to tam s volným časem? Jako myslím tím to, jak je volný čas organizován? Jsou tam nějaké aktivity?

0
před 3 roky Zoe

Kiko, koukala jsem na stránky té Průhonické labutě a ráda bych se tě zaptala, jak jsi spokojená s tou angličtinou? :)

0
před 3 roky Kika

Ahoj Zoe, y jsme teda spokojeni moc! Angličtina je tam fakultativní, ale já jsem ráda, že jsem rozhodli pro výuku. Jinak ti ale poradí, aby ses spojila s paní ředitelkou - http://www.pruhonickalabut.cz/kontakt-pruhonicka-skolka/ Ona ti asi nejlépe odpoví na všechny tvé dotazy obecně o chodu školky a o té výuce.

0
před 3 roky Jitka

A je rozdíl v ceně pak s ohledem na to, zda se dítě vyučuje angličtinu nebo ne?

0
před 2 roky Janina

Jitko, já bych Vám doporučovala osobní schůzku s vedením té průhonické labuti. V rámci té se můžete doptat na vše, co Vás zajímá :)

0
před 2 roky Jitka

Janino, máte pravdu. Dala jsem na vás a schůzku si domluvila. Paní ředitelka je naprosto úžasný člověk. Vše nechala na mě, datum i čas, prostě vše podle mých časových možností. Jinak jsme se na všem společně domluvily a domluva byla skvělá! Moc děkuji. Od září nastupuje do Průhonické labutě:)

0
před 2 roky Janina

Jitko, tak super, to mám radost! Ale já jsem věděla, že se tam domluvíš. Jsou tam opravdu skvělí lidé. No, však uvidíš sama.

0
před 2 roky Janka

Holky, jaké máte názory na soukromou a státní školku? Jaké jsou mezi nimi podstatné rozdíly? Jako podle vás? Nejde mi o peníze, ty jsou jasné... Budu ráda za vaše postřehy.

0
před 2 roky Saša

Janko, my jsme loni chodili do státní školky a spokojení jsme teda moc nebyli. Ale já to všechno chápu, dětí moc, učitlek málo. Proto jsme raději od září zvolili soukromou školku (http://www.pruhonickalabut.cz/) a to jsme teda moc spokojeni.

0
před 2 měsíci Andula

U nás je letos jasná volba a to Trosjká labuť. Byla jsem se tam v loňském roce podívat a velmi mě zaujalo jak prostředí, tak výukková metoda a hlavně učitelé. Takže letos podávám přihlášku rozhodně sem :).

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek