Slevy na černý pátek

0
před 7 měsíci Alča

Dnes opět začal naplno černý pátek což je fajn akce, kdy se dá nějaká ta korunka ušetřit. Hezký přehled e-shopů kde ušetřit je zde: https://www.cnews.cz/prehled-slev-cerny-patek-black-friday-2019 https://www.bevedo.cz/info/velky-prehled-slev-black-friday/ https://www.zive.cz/clanky/tipy-na-black-friday-poradime-co-se-ted-opravdu-vyplati-koupit/sc-3-a-201377/default.aspx Budete i vy dnes něco pořizovat? Už je pomaličku i čas začít myslet na Vánoce ;)

0
před 6 měsíci Klárka

Já Černý pátek nevyužívám. Myslím si, že je v tom celá řada podvodů. Některé zboží je zdraženo a pak zlevněno, takže vlastně žádná sleva není. Já celkově slevám moc nevěřím. Ve slevě nakupuji jen v případě, že přesně vím, kolik dřív zboží stálo. Raději využívám slevové kupóny z https://slevovykupon.net/ , které se při nákupu uplatním a pak v nákupním košíku vidím, kolik jsem ušetřila.

0
před 3 měsíci Lebron

To já mám k dispozici slevy po celý rok a ne jen když je černý pátek. Na http://kuponozdroj.cz/ jsou totiž k dostání slevové kupony neptřetržitě. Takže takto na nákupech dokážu ušetřit v podstatě pokaždé když si přes internet něco objednávám.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 2


Přidat příspěvek