Soukromá školka v Praze?

0
před 5 lety Miluška

Ahoj lidičky, nemáte někdo zkušenosti se soukromou školkou, konkrétně v Praze? Jaké jsou vaše zkušenosti? Dát či nedát dítě do soukromé školy? 

0
před 5 lety Sabule

Ahoj, taky tedkon zvazujeme zda soukromou či státní školu, také v Praze. Kamarádka má syna v soukromé, tak jsme říkala, že se tam s ní jednou půjdu podívat. Ona si to hrozně chválí, docela mě zajímá, jak to tam chodí. 
Možná už jen kvůli tomu AJ bych to chtěla, myslím tu soukromou :)

0
před 5 lety AnetaKK

Já zvažuji tuto soukromou školku v Praze http://www.anglicka-skolka.eu/
Dostala jsem na ní doporučení, tak se tam chci jít podívat, abych viděla na vlastní oči  a uvidím. Já jsem rozhodlá dát malého do soukromé školky.

0
před 5 lety AnetaKK

Já zvažuji tuto soukromou školku v Praze http://www.anglicka-skolka.eu/
Dostala jsem na ní doporučení, tak se tam chci jít podívat, abych viděla na vlastní oči  a uvidím. Já jsem rozhodlá dát malého do soukromé školky. 

0
před 5 lety MarkétaH

@AnetaKK: Jak se vám ve školce líbilo? A nevíte od kolika let je možné sem dítě přihlásit? Také se poohlížím po nějaké takové školce. Dočetla jsem se že tady vyučují angličtinu rodilí mluvčí, a že se jim na 100% věnují, takže se ty děcka fakt naučí anglicky velmi dobře.

0
před 5 lety Angela

Jestli máte na mysli maxíkovu anglickou školku tak mohu jenom doporučit.Naše Lucinka sem chodí už druhým rokem a právě tím že angličtinu učí rodilí mluvčí mi přijde že chytá trochu i ten přízvuk. Ale dá se školka navštěvovat už s 10 měsíčním prckem, což jsem bohužel nevěděla takže malá sem začala chodit až ve dvou letech. Ale určitě neváhejte a jděte do toho:)

0
před 5 lety Lída

Myslím že je to bezvadný když se učí dítě od malička i angličtinu. Starší syn se začal učit až ve škole a anglicky mu mluvit vůbec nejde a nedokáže se stím jazykem pořádně sžít tak nechci udělat stejnou chybu s Kačenkou a asi se taky podíváme po nějaké anglické školce. Za jak dlouho v té maxíkově jste poznali nějaký pokrok v té angličtině? A kde ta školka je?

0
před 5 lety Angela

Posílám adresu i stránky http://www.anglicka-skolka.eu/ aby jste si mohla všechno vklidu pročíst a prohlídnout ale máte správný přístup. V dnešní době jste bez angličtiny ztracená a v normálních školkách i když ta angličtina je tak to není ono.Tady tím že vyučují rodilí mluvčí je to úplně jiný level :)

0
před 5 lety Lída

Přesně tak, právě chci dát svým dětem do života co nejvíce, se synem jsem tuto příležitost bohužel propásla a teď se s tím jazykem nějak nedokáže poprat a je to velká škoda. Určitě se naučí, ale pro Kačku to bude daleko přirozenější:)  Za stránku velmi děkuji

0
před 5 lety Angela

Určitě si do školky zavolejte a domluvte se na nějaké prohlídce aby jste si to mohla prohlédnout i s vaší holčičkou. Ale myslím že budete nadšená. Já při první návštěvě byla:)

0
před 5 lety Lída

Budu tam volat dnes a domluvím se na osobní schůzce, mockrát děkuji :)

0
před 5 lety SlámovaS

Zdravím vás, mám 2,5 letou holčičku a tak pomalu přemýšlím kam jí od příštího roku příhlásit. Koukala jsem v Praze na školku Rotunda a velmi mě zaujala, chci se zeptat, jestli nemáte někdo osobní zkušenost nebo někoho kdo o ní více. Děkují za info :)

0
před 5 lety Kamila

SlámováS: Obě moje děti, už přes rok navštěvují školku Rotunda a s přístupem, stravovaním jsem spokojená.

0
před 5 lety Epiploicum

Zkuste

0
0
před 5 lety Kateřina

Se soukromýma školkama mám já i mojí známý jenom samé dobré zkušenosti.

0
před 5 lety Daniela

Honzík je znamá školka....dokonce mají více poboček.

0
před 5 lety Marková

prosím vás na cenntrum honzík jsem se dívala, ve skolkách je plno a Honzík je i cenově dostupná skolka. Jak je to tam s cizím jazykem, učí se tam nebo ne? na stránkách to nemůžu najít.

0
před 5 lety Katkamm

Mě se osvědčila školka rotunda http://www.skolkarotunda.cz/  děckám se tu věnujou a cena je taky přijatelná

0
před 5 lety Diana

Marková: na stránkách v sekci pobočky, když sjedete lehce dolů, tak je tabulka s kroužky a je tam i angličtina. například : http://www.centrumhonzik.cz/honzik_nove/beta/pobocka-pankrac/ a zhruba ve čtvrtině :) 

I já tuhle školku klidně doporučím. Má dcerka tam chodí a nemůžeme si na nic stěžovat :)

0
před 5 lety Ondroušková

Ahoj Katkamm,dívala jsem se na tu školku a co mě zaujalo je hodně velký výběr kroužků a ta cena jak píšete. Nevíte jestli je šance takhle ke konci roku aby nás vzali? :/ :(

0
před 5 lety Katkamm

Doporučuji zajít do školky a informovat se přímo tam, nebo si zavolat. Ředitelka je velice příjemná a je s ní skvělá domluva :)

0
před 5 lety MichalaHrudková

I já mám v rotundě zlobidlo a také jsme spokojení se školkou a moc. Obrovská ochota z jejich strany a velmi příjemné prostředí, mě  zaujala školka už při naší první prohlídce ted tam mám malého už druhým rokem

0
před 5 lety Alena

Dobrý den, chci se zeptat kde ta školka rotunda přesně je ??

0
před 5 lety Katuskap

Můžu říct, že já mám skvělé zkušenosti se soukromou školkou Honzík. Na doporučení kamarádky jsem tam dala dítko a popravdě nemám co vytknout. Tak ráda doporučím dál :) Kdyby jste chtěli nějaký kontakt na stránkách www.centrumhonzik.cz najdete :) 

0
před 5 lety MichalaHrudková

Je to v praze zbraslavi tady je odkaz přímo na školku i s mapou http://www.skolkarotunda.cz/index.php?id=galerie

0
před 5 lety Pláteníková

zdravíčko zrovna sháním dobrou školku v Praze, na mšrotunda jsem našla více než jednu dobrou recenzi od kolika let berou a jak jsou rozdělené třídy?

0
před 5 lety Pavla

Dcera jde za mesic na zapis sem: http://www.centrumhonzik.cz/ Bylo nam to doporuceno z ruznych stran, maji to tam moc hezke a chovaji se k detem skvele. Sama jsem zvedava, jak se ji tam bude libit.

0
před 5 lety MichalaHrudková

Dobrý den napsala bych dříve, ale nebyl čas:)  Berou od 18 měsíců. Jinak třídy jsou podle věku a to je  super:)

0
před 5 lety Sylva

V Praze bych taky doporučila centrum Honzík :-) Jsou tam hrozně milé paní učitelky, dcerka tam chodí ráda a že je teda mamánek :-)

před 5 lety akinom

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

0
před 4 roky Majda

zdravím, jak probíhá registrace u soukromych školek?? je tam také normální zápis??stalo se někomu, že by vám dítko nevzali??

0
před 4 roky SisiK

Ahojky, ptali jste se tu na školku v Praze, my doporučujeme tuto http://www.centrumhonzik.cz/honzik_nove/beta/pobocka-kamyk/ na Kamýku, jsme tam moc moc spokojeni :-)))

0
před 4 roky Ivka

jééé, na kamýku jsme dnes byli na zápisu! tak doufám, že budeme také spokojení ;)

0
před 4 roky Lenka

Moc dobrá školka v Praze je Rotunda http://www.skolkarotunda.cz/  Mám tu děti necelý rok a se školkou jsem moc spokojená.

0
před 4 roky Zuza

Moc dobrá školka soukromá je na Praze 8  Trojská labuť je to česko -anglická školka   super, plno kroužku , jsem moc spokojená.   Mám tam syna je velmi spokojený, moc se mu tam líbí.

0
před 4 roky Julka

 Školka Troská labuť je super , pro  děti, skvělá , doporučuji pěkné prostředí no prostě vše je ok.

0
před 4 roky Ilona

Zdravím maminky, uvažuji o šk.Rotunda, chci se zeptat jestli a jaké pořádá ta školka s dětmi akce?

0
před 4 roky Lupínka

Dobrý den milé maminky ,  chci se podělit , Mám dceru v Tojské labuti v Prace.  Krásné prostředí , Doporučuji , kokněte i na web. stránky.

0
před 4 roky Katka

 Doporučuji i Průhonickou školky  v Praze je to česko -anglická škola. Pěkné prostředí má školka.

0
před 4 roky Johana

Milé maminky , byla jsem se kouknout v Trojské labuti , školka na úrovni , paní učitelky skvělé. Určitě dám svého  syna od září tam. Doporučuji.

0
před 4 roky Bučková

školka rotunda pořádá hodně akcí, můj syn tam chodí letos druhým rokem a bohužel od září už chodit nebude protože nastupuje do první třídy, na stránkách se můžete i podívat na plánované akce já to vždycky sleduju aby jsme věděli předem na co se může malej těšit http://www.skolkarotunda.cz/index.php?id=aktuality  kromě toho je i možnost několika kroužků ze kterých si můžete vybrat :)

0
před 4 roky Hela

Hele je to uplně individuální, znám super soukromku (centrumhonzik.cz) i super státní. Záleží co hledáš a jaké máš požadavky...

0
před 4 roky Šimarová

Můj Martínek chodí do školky rotunda dva měsíce a můžu potvrdit že děcka mají bud nějaké divadlo, opékání,focení, apod...

0
před 4 roky Klárka

Milé dámy , školka  v Praze Trojská labuť   moje dcera tam chodí a je velice spokojená , úžasně tam s nimi pracují , je to moc pěkná školka soukromá. Doporučuji

0
před 4 roky Beata

 Souhlasím , maminkou s paní Klárkou. Je to moc pěkná školka.  Pokud bydlíte v Praze  8   jdite se maminky tam podívat. je to česko -anglická školka  soukromá.  Všichni jsou tam moc hodní.

0
před 4 roky Bára

 Bydlíte dámy na Praze 8   školka anglicko -česká soukromá     je skvělá ,dcera se každý ráno ptá   už maminko jdeme . Je  to tam moc  pěkné   prostředí , Doporučuji

0
před 4 roky kačka

Souhlasím s paní Bárou je skvělá školka, personál super, místo školky taky perfektní  pěkné okoli . prostě nic záporného nebudu udávat.

0
před 4 roky Jarušina

 Milé maminky , na Praze 8      je   Trojská školka  je to soukromá školka česko -anglická  . Moje děti do ní hodí a jsou velmi spokojeni. Hrají si tam hraček plno, prostory skvělé.   Prostředí  pěkné .   Velmi jsem spokojená s personálem. Vše doporučuji

0
před 4 roky Tereza

Dívala jsem se na hodně školek v Praze a šk. Rotunda mě zaujala asi nejvíc, jak probíhá zápis? A musí se tam předem registrovat?

0
před 4 roky Eli

Já doporučuji centrumhonzik.cz, mám tam obě děti a spokojenost ;))

0
před 4 roky Vendula

Já dopouručím tuto školku: http://www.centrumhonzik.cz/honzik_nove/beta/pobocka-prosek/ už tu o ní byla řeč, mají ještě volná místa ;)

0
před 4 roky Tereza

Díky za doporučení Honzíka, o tom jsem neslyšela. Dívám se, že tam mají ještě nějaké volné místa, tak si tam zítra zavolám...

0
před 4 roky Petra

Dámy , jsem spokojená ve školce v Praze 8 v soukromé školce Trojská labut. Moje malé dítko je velmi spokojené, presonál je skvělý a školka je velmi moderně zařízená i v krásném prostředí . Doporučuji  pokud bydlíte na Praze 8

0
před 4 roky Sabka

 Zdravím ,    zítra se chystám  se podívat do školky soukromé  na Trojskou labut.  Jsme zvědavá jaký to tam bude zháním školku na Praze 8 .  Pak Vám zde dám příspěvek  jak jsem dopadla. Těším se .

0
před 4 roky Anet

pro Tereza: Dobrý den, my do školky chceme dát malýho ted od září. Přihlášku jsme si vyzvedli normálně ve školce, tam vám řeknou veškeré info, jinak berou do naplnění kapacity dětí tak pokud máte zájem tak bych ssebou hodila, co jsem se tak dívala tak si tu školku hodně lidí doporučuje tak aby nebylo plno :)

0
před 4 roky Tereza

Za mě je supr lesní školka v Praze 4 - LUPÁČEK. Je soukromá, s profesionálním přístupem a většina aktivit probíhá právě ve venkovním prostředí. Dcera les miluje, takže se do školky vždycky hrozně těší.

0
před 4 roky Růža

   Dobrý den, chci se podělit dnes jsem nečekaně navštívila školku soukromou Trojskou labuť na Praze 8     Šla jsem kolem ,a řekla jsem si kouknu budu potřebovat v prosinci dát své dítě do školky. Mají to tam krásné paní učitelky hodné. prostě bez žádných záporů. Vše ok .

0
před 4 roky Lenka

¨Trojská labuť ,  a Pruhonická labut  jsou 2 školky v Praze  soukromé česko- anglické. Jsou výborné školky . Doporučuji

0
před 4 roky Purpura

 Milé maminky , chci se pripojit k paní Lence  mám svou holčičku v Trojské labutu a jsem nadměrně spokojena. Zamestnanci výborní. Prostředí ok.Doporučuji

0
před 4 roky Vorša

 Doporučuji trojskou labud na Praze , je soukromá a česko- anglická  školka. 

0
před 4 roky Věra

Moje dcerka navštěvuje soukromou školku Filipínek v Praze 8 Březiněves. Je to tam skvělé, ředitelka úžasná, vychovatelky také. Není to sice se zaměřením na AJ- i když možná třeba trochu ano- ale je to jedna z nejlevnějších soukromých školek tady v Praze. Strava i příp.pleny jsou v ceně. Dostupnost MHD skvělá :-) Za sebe doporučuji tuto školku  ještě tam mají dle nových informací pár míst :-) 

0
před 4 roky Pavluša

Chci se s Vámi podělit , moje děti chodí do Trojské labute v Praze 8
 ,  Je moc spokojené , má tam mnoho kamarádu a moc se mu tam líbí . Chodí do kroužku,  mají tam pěkné prostředí a mnoho hraček.   Hodní  lektoři , angličtina mému synovi jde moc dobře. Doporučuji

0
před 4 roky Krteček

Dobrý den, chtěla bych Vám doporučit  Průhonockou labut   na Praze 4 odkaz:http://www.pruhonickalabut.cz/  super školka a jesle. Učitelé  ok.  Jesličky super, hraček mnoho . Doporučuji je skvělá školka česko- anglická  školka.

0
před 4 roky Oslice

 Ahojky , Krteček Vám doporučuje jesličky v pruhonicke labuti  ,  je tam personál a lektoři a kroužky super pro děti .   Velmi to doporučuji  Pokud bydlíte na Praze 4 tak se tam koukněte.

0
před 4 roky Janka

Mám svou dcerku v trojské labuti na Praze 8 , chodí do kroužku  keramiky a plavání , angličtina jí moc jde lektor je ok. Jinak vše super, přístup.....

0
před 4 roky Lina

Zdravím rodiče, zde máte soukromou školku na Praze 8 http://www.trojskalabut.cz/skolka/skolka-trojska-labut potom pobočku mají  na Praze 4  http://www.pruhonickalabut.cz/ Pokud hledáte tak jděte se tam kouknout . jsou obě pěkné školky.

0
před 4 roky Katka

Milé maminky mám syna v Průhonické školce  v jeslích jsem nadměrně spokojená naučil se moc věcí syn a je moc spokojený i já .   Doporučuji

0
před 4 roky Hanula

 Souhlasím s paní Katkou,   Jesličky v průhonocké školce výborné , víc nemohu dodat skvělé.

0
před 4 roky Réna

V průhonocké školce , jsou zaměstnanci hodní na děti, mám tam svou dcerku a má moc ráda paní učitelky a  kroužky dcera chodí do jogy a je veselá a štastná. Kamarádu ma mnoho a moc se každý den těší do školky.  No je svělá školka česko - anglická

0
před 4 roky Karin

V Praze 8 v trojské labuti, mám svého syna a je moc šikovný a vše mu jde a  angličtina je skvělá, chodí do kroužku plavání a výtvarky . Personál je hodný na děti a naučí je něco , jsem spokojená.

0
před 4 roky Evka

NO dámy a maminky , Trojská  LABUT SKVĚLÁ.  Doporučuji

0
před 4 roky Klára

Paní Eva, máte opravdu  zrojská labu´t je školka skvělá. Hraček mnoho.  Prtředí nádherné , paní lektorky super. Moje dítě se každý de ne teší do školky , a když je víkend tak se ráno ptá  syn mami jdeme do školky? Děkuji a doporučuji

0
před 4 roky Pampeliška

Ahojky  , zvažujeme  soukromou  školu  v Praze. Kamarádka má syna v soukromé, tak jsme říkala, že se tam   půjdu podívat. kamoška si to moc   chválí Trojskou labut  a taky mě to  docela  zajímá, jak to tam chodí. Na  AJ jsem zvědavá  jak to tam vyučují.  příští týden se tam jdu kouknout.

0
před 4 roky Tonička

Pampeliško, určitě se rozhodnete pro Trojskou labuť na Praze 8 , je to velmi odborná školka , a naučíje tam angličtinu .  Krásná školka vřele doporučuji , je opravdu super, plno kroužku, mám tam kluka svého.

0
před 4 roky Magdula

Trojská labuť v Praze 8 , je to soukromá školka česko- anglická  . Lektoři jsou odborníci a paní učitelky jsou úžasné s dětmi si hrají . Moje holky se každý den těší do školky ,  Moc jsem ráda že jsem je tam dala , ikdyž to stojí peníze. Je to na úrovni

0
před 4 roky Terezinka

Souhlasím s maminkami co tu píšou  o trojské labuti je skvělá . česko-anglická školka , super

0
před 4 roky Milena

Dobrý den milé maminky , chci se podělit s velmi dobrým doporučením,  mám svou holčičku   ve školce v Praze 8 v Trojské labuťi . Je to soukromá školka česko- anglická .   Velmi příjemný personál.  Krásné prostředí , a děti rádi tam chodí.

0
před 4 roky Jarmilka

Přesně jak to tady maminky píšou o Trojské labuti   v Praze  je to školka soukromá česko-anglická  je vše tak jak to píšou ženy , maminky mám tam svého synka a je velmi rád tam.

0
před 4 roky Jitka

 Sehnala jsem místo  na Praze 4  ve školce soukromé Průhonická labuť  mají tam kroužky  plavání, keramiku a další , děti tam mají vyžití . Angličtinu super, zde je odkaz na školku:http://www.pruhonickalabut.cz/ Pokud hledáte školku  ohledně místa pro své dítě na Praze 4 tak zajdite k  Průhonické labuti.

0
před 4 roky Reginka

Chtěla bych Vám doporučit v Praze 8 školku soukromou česko- anglickou Trojskou labuť .  Chodí do ní moje dcera  je velmi spokojená ,každý den se teší do školky.  Mají tam  mnoho hraček a je to v krásném prostředí a paní učitelky jsou velmi hodné . Doporučuji

0
před 4 roky Petrulina

 Chci vám doporučit školku  na Praze 4  Průhonická labuť  odkaz:http://www.pruhonickalabut.cz/
 je super, Dítko, moje tam rádo chodí je spokojený a já jsme moc ráda že nejsou žádné problémy např. že neplače....atd. Maminky vřele tuto školku doporučuji.

0
před 4 roky Rubínka k.

Doporučuji jesle na Praze 4 v soukromé školce-  Pruhonická labuť.  Super.

0
před 4 roky Táňa

  Jsem velmi potěšena , vyčetla jsem zde na portálu , že v Praze 8 je soukromá školka Trojská labuť  ikdyž je finančně dražší , je skvělá věnují se paní učitelky dětem,  Vybavení  této školky je  super.  personál ok. No prostě vše je na úrovni.

0
před 4 roky Ema

 zdravím, všechny maminky , chci se podělit ze spokojeností  v soukromé školky na Praze 8 Trojská labuť. česko- anglická školka.     je to super školka , personál super, děti se tam těší neplačou , hraček plno ,prostředí pěkné.  Lektoři skvělí.   

0
před 4 roky andílek K

Dobrý den, milé maminky , mohu Vám doporučit soukromou školku Trojskou labut vPraze 8      je to školka česko- anglickou.  doporučuji , krásné prostředí , jinak  mnoho hraček, a  prostředí je útulné. , Děti se tam teší každý.

0
před 4 roky Panda

Na  Praze 8  je školka soukromá anglicko z názvem TROJSkA labut,
        Praha 4     je taky školka anglická    z názvem Průhonická labut , jsou tam v ní i jestli .
Jsou   moc pěkné a  vbavené a paní učitelky jsou hodné a děti  se do obou rády těší.
proto doporučuji.
           

0
před 4 roky Koutná

Nedám dopustit na školku Rotunda v Praze 5. Teď se navíc rozvinula i o anglický jazyk který se bude vyučovat od září. Děcka jsou tu spokojené,chodí domů plní dojmů. Původně jsem je chtěla dát od září do státní ale rozhodli jsme se zůstat věrní této školce a měnit už nebudeme :)  Doporučuji!:)

0
před 4 roky Eliška

 Doporučuji  Vám   školku na Praze 8 Trojskou labut, děcka mají ze školky mnoho dojmů , jsou spokojené mám tam své 2 syny. Doporučuji Vám školku Trojskou labuť  děti se tam naučí anglicky mluvit, protože je to soukromá školka česko-anglická .   Jdite se tam kouknout

0
před 4 roky Terezinka

 Školka  soukromá česko- anglická na Praze 8 odkaz :http://www.trojskalabut.cz/, je to velmi pěkná školka a vybavená luxusně. Hraček mnoho, prostředí super. Podívejte se trojskou web. stránky  a mnoho kroužků pro děti např. plavání , flétničku .....

0
před 4 roky Katuška

Čtu tady  reference na školky, mohu se přiřadit k hodnocení školky Trojská labuť je skvělá je v  Praze 8 je je soukromá školka česko-anglická a je super, leltoři perfektní , mám tam svého syna a jsem nadměrně spokojená , kroužky chodí do plavání  je tam mnoho dalších kroužků.   Je opravdu jak se tu píše Labuť Trojská   -jednička

0
před 4 roky Jitka

 Píšu opravdu doporučení na školku  Trojská labuŤ je super, velmi příjemný personál , lektoři, děti mají mnoho hraček, zájmů .... Je na Praze 8 a je to česko-anglická školka .

0
před 4 roky Ilonka

Dobrý den,i  já doporučuji MŠ Rotunda. Mé děti sem chodí už rok a od příštího roku bude školka obohacena o anglický jazyk s rodilým mluvčím.

0
před 4 roky Pandorola

Trojská labuť na Praze 8 , chci Vám jí doporučit , moje dítě už skončilo v červnu tohoto roku  a v září jde do školy. Ze školky Trojské labuti je připraven skvěle do první třídy.   Pokud se rozhodujete dejte své děti do Trojské labutě -soukromá školka a pobočku mají ještě na Praze 4 Průhonická labuť.

0
před 4 roky Danulka

Průhonická labuť je na Praze 4 , je to školka soukromá ,ale i jesličky. Takže milé maminky  přijditě se kouknout . Doporučuji , mám tam svého syna je spokojený.

0
0
před 4 roky Leona

Doporučuji Vám soukromou školku  Trojská labuť je v Praze 8 ,česko -anglická školka.  Personál  příjemný ,  a velmi hodný na děti . Prostředí pěkné . Doporučuji ,     Pokud hledáte školku běžte se podívat .

0
před 4 roky Kulička

 Jsem velmi spokojena s Průhonickou labutí  je to soukromá školka na Praze 4  a jsou tam i jesle i na pár hodin hlídání . Doporučuji

0
před 4 roky Zala

 Trojská labuť je skvělá školka sídlí na Praze 8  doporučuji to pro Vaše děti je skvělá .

0
před 4 roky Mirka

Doporučuji bezvadnou školku v Praze5, výborný přístup k dětem a od září se tu bude vyučovat anglický jazyk.

0
před 4 roky Kuřátko

Bezvadná školka soukromá je na Praze 8 Trojská labut ,  pěkné prostředí a vybavení super, kroužky - plavání , flétna....a další.  česko- anglická školka .  Doporučuji , moje děti jsou tam spokojené

0
před 4 roky Truhlinka

 Hledala jsem místo ve školce, žádný uspěch .Ale pak jsem zde vyčetla referenci  na  školku soukromou na Praze 8 Trojská labuť . Zašla jsem  tam  a moc mě potěšili , a dcera má místo od října tohoto roku.  Těším se mají tam kroužky pro děti , tak určitě dám malou do kroužku keramiky a flétničky. Zároveň se naučí i aglicky.

0
před 4 roky Gandy

 Doporučuji  Vám taky ještě jesle v Praze 4 Průhonickou labuť  , pokud hledáte maminky. Jsou skvělé a je tam i školka v Průhonické labuti.

0
před 4 roky Renata

Ahoj Mirko, o jakou školku se jedná?

0
před 4 roky Topolka

Mohu Vás říct , že jsem velmi spokojena se školkou Trojskou labutí  Praze 8 , kroužky tam mají plavání, fletnu ......a další , věnují se dětem. Prostě školka Trojská labuť je jednička.

0
před 4 roky Eli

  Dámy jsem spokojená se školkou Průhonickou labutí na Praza 4  , doporučuji .

0
před 4 roky Alžběta

Trojská labuť  soukromá školka v Praze  8  ,je super ,skvělá .   Kroužky  mají skvělé, flétničku, plavání ,personál perfektní.  Velmi doporučuji -----

0
před 4 roky Mirka

Moc se omlouvám zapoměla jsem napsat název školky :D  Mám na mysli školku Rotunda jestli znáte :)

0
před 4 roky Renata

Nevadí, děkuji.. má školka i nějaké stránky?

0
před 4 roky Andělka

Zde chci poradit a jsou obě tyto školky skvělé: pruhonickalabut.cz,trojskalabut.cz.   V Průhonické labuti  jsou i jesle Vše super, personáli perfektní.

0
před 4 roky Mirka

Stránky školka samozřejmě má http://www.skolkarotunda.cz/ ale určitě bych se šla do školky informovat osobně

0
před 4 roky Simona

A mají v té školce Rotunda kvalitní nábytek? Nedávno jsem totiž narazila na problém, že moje dcerka se začala šíleně hrbit a doktorka mi řekla, že to kvůli nábytku, na kterém sedí většinu dne, takže ve školce, že je prý strašně nevhodný. Takže chceme jak vyměnit školku, tak i nakoupit kvalitní nábytek domů. Domů pořídíme ten rostoucí nábytek amadeus, který by už měl splňovat všechny standardy. Jen ale chci vědět, že tam už skutečně bude kvalitní nábytek a že už si tam nebude ničit záda.

0
před 4 roky Myšička

Chtěla jsem se podělit   s Vámi,  chci Vám doporučit školku soukromou Průhonická labut na Praze 4 jsou tam jesličky a i na kratkou dobu pohlídají děti .  Můj syn chodí do jesliček a je spokojen, nechce chodit domů. Doporučuji je super, personál a prostředí super.

0
před 4 roky Mirka

Simono, tak to vůbec netuším. Ale máte naprostou pravdu. Děti by měly sedět na kvalitním nábytku a hlavně židličkách. Dneska se dětska strašně hrbí a je to fakt hrůza. A co konkrétně budete domů pořizovat? Třeba bych se totiž nechala inspirovat. :-P Vypadá to ale krásně. Mají v tom nábytku amadeus krásné barvičky a designy. =)

0
před 4 roky Simona

Tak budeme pořizovat tu zelenou židličku a pak taky ten bílý rostoucí stoleček. Všechno by to mělo dlouho vydržet a taky by se u toho dítě nemělo vůbec hrbit, což je pro mě naprosto klíčové. Jen mě děsí, že nikde ve školkách ani školách tyhle věci nikdo neřeší. To se člověk pak doma může snažit jak chce, ale stejně nic z toho.

0
před 4 roky Mirka

Tak to budete mít nádherné! Na tu zelenou židličku jsem se totiž taky sama koukala. Ta vypadá krásně. Navíc to bude v pokojíčku takové veselé. No my taky uvažujeme nad těma rostoucíma židličkama a už jsme na ně taky viděli spoustu pozitivních recenzí. Jen si nejsem jistá, zda to za ty penízky stojí... I když na druhou stranu spousta maminek je spokojených a konečně se děti nehrbí...

0
před 4 roky Simona

jj ta zelená se mi zdála nejveselejší a navíc pokud po nějaké době to naše dítko změní názor na vzhled pokojíčku, tak takhle židlička alespoň nebude na vyození, protože by třeba byla růžová. Zelená je taková neutrální barvička. Jen doufám, že pak z něho nevyroste třeba modrofil, že nám bude vyčítat, že jsme mu nekoupili spíše tu modrou židličku amadeus. :-D

0
před 4 roky Jana

Tak ona i ta růžová nebo modrá je krásná, ale je pravda, že ta zelená je fakt taková nejveselejší a nejpěknější. Ještě když je dětský pokojíček laděn do všech možných veselých barev apod. =) To bude skutečně krása s takovou židličkou amadeus. Ještě zvažujeme i nad tím stolečkem. Jen se bojím, že by na něm pak bylo málo odkládacího prostoru. Navíc je ale škoda že skutečně takové židličky nejsou nikde v žádné školce. To pak se nedivím, že se všechny děti strašně hrbí...

0
před 4 roky Míša

Doporučíte v Praze školku kde se vyučuje anglický jazyk s rodilými mluvčími?

0
před 4 roky Cecilka

Dobrý den, děkuji Vám za radu ohledně školky v Praze . Tak jsem se byla kouknout na Praze 8 v Trojské labuti je skvělá.  Je to teda soukromá školka ,ale super.      moje dítě jsem přihlásila od listopadu . mají to tam moc pěkné děkuji za radu.

0
před 4 roky Marta

Moje holčička chodí  do školky Průhonická labuť v Praze 4   je to česko - anglická školka  , jsme velmi spokojeni s manželem učí se anglicky a umí už něco  i říct. Jsem velmi spokojena .

0
před 4 roky Kikina

  Doporučuji školku Trojskou labuť  je to soukromá školka a je velmi žádaná. Doporučuji

0
před 4 roky Pavlínka

 Průhonická labuť  je na Praze 4 , je super školka,krásné prostředí moc fajn personál děti moc radostné , prostě se jim moc tam líbí. Doporučuji .

0
před 4 roky Zlatka

Zdravím maminky,  chci Vám doporučit  školku soukromou Trojskou labuť  v Praze 8 , tato školka se zabívá  kroužky a je česko -anglická  školka.- V krásném prostředí a mnoho hraček a děti se tam cítí velmi spokojeně. Doporučuji maminky.

0
před 4 roky Ylona

 Milé maminky , babičky , chci Vám doporučit školku  Průhonická labuť  na Praze 4 .  Má i jesličky labuť Průhonická. Personál je skvělý . Velmi doporučuji

0
před 4 roky Jana

Míšo, angličtina se vyučuje například ve výše zmíněné průhonické labuti, mám se školkou také zkušenost a pokud jde o vychovatelky mohu jen potvrdit že jsou skvělé a dětem se věnují

0
před 4 roky Katka

Jano, mám stejný názor ja vy , Průhonická labut školka, je super,  personál skvělý . Moc se věnují dětem.

0
před 4 roky Bohuška

Milé maminky Trojská labut je pěkná školka  je na Praze 8 , pokud bydlíte tam a hledáte tak zajděte tam mám tam své dítě a je spokojené. Vychovatelky jsou super, lektor taky angličtiny.  Prostě žádné záporné příspěvky , super školka Trojská labuť

0
před 4 roky Ilona

školku průhonická labuť v Praze můžu i já doporučit, školka je strašně pěkná a moc se mi líbí že je zaměřená hlavně na výuku anglického jazyka :-)

0
před 4 roky Žílka

Doporučuji ,   školku  Průhonickou labuť   v Praze je skvělá . Žádné  zápory nemá.  Je super.

0
před 4 roky Slávka

 Trojská labuť  školka jsem nadměrně spokojená . Mám tam svého chlapečka  chodí tam pul roku , je velmi spokojený a vůbec nechce chodit ze školky,  Jsme moc štastní s manželem  , že   rád chodí do školky. Tuto školku doporučuji , milé maminky.

0
před 4 roky Juřáková

Jsem za průhonickou labuť. Nejlepší školka s jakou jsem se já osobně kdy setkala. Líbí se mi hlavně přístup vychovatelek k dětem a forma jakou se zde vyučuje anglický jazyk.Za mě i moji holčičku která sem chodí všechny palce nahoru této školce

0
před 4 roky Emilie

Za mě nejlepší školka s jakou jsem se kdy setkala je v Praze5 Rotunda,nádherné prostředí a skvělý přístup k dětem

0
před 4 roky Šoltésová

Jakou formou probíhá výuka té angličtiny v Průhodnické Labuti?

0
před 4 roky Juřáková

Vyučuje se právě hravou formou tak, aby to pro děti bylo co nejpřirozenější,např. čtením anglických pohádek, apod... Je možnost zvolit si buďto režim česko-anglický a nebo režim pouze v angličtině.

0
před 4 roky Maruška

Emilie: Od kdy do kdy školka funguje, a co přístup vychovatelek k dětem s tím jste také spokojená?

0
před 4 roky Šoltésová

To se mi moc líbí, má kdyžtak školka např. nějaký fb profil? Nebo můžete mi poslat stránky?

0
před 4 roky Emilie

Dobrý den, se školkou Rotunda jsem spokojená jak nejvíc jen spokojená být můžu, neměnila bych :)

0
před 4 roky jarka

Ahoj maminy, prosim vas nevite o nejakem tanecnim studiu pro deti kde bych mohla malou zapsat uz od 3 let? :) dekuji

0
před 4 roky Markéta

Já mám bakaláře na BIVŠ, platili mi to tedy rodiče. Ano, jsem z těch šťastnějších, co si to mohli dovolit, aniž by museli chodit do zaměstnání. Nedostala jsem se na státní, takže mi nic jiného nezbývalo. Byla jsem celkem spokojena, měla jsem ráda doktorku Wroblowskou z katedry podnikání a oceňování.

0
před 4 roky Olga

Jarko mrkni na toto studio http://infitdance.cz/ mam s nimi moc dobre zkusenosti

0
před 4 roky jarka

Oli moc dekuji zkusim tam vpondeli zavolat a na vsem se domluvit.

0
před 4 roky Karma

Za mě milé maminky  je  nejlepší školka s jakou  mám zkušenost   je v Praze 8   Trojská labuť,nádherné prostředí a skvělý přístup k dětem. Mnoho hraček,  je to soukromá školka česko-anglická . Doporučuji.

0
před 4 roky Slávka K.

Zdravím , milé  dámy , babičky . Doporučuji Školku Průhonickou labut je skvělá mam tam svou holčičku , je na Praze 4  ,  školka je pěkná , vychovatelky skvělé, lektoři angličtiny skvělí. Doporučuji

0
před 4 roky Toulavka

  Průhonická labut je super, je to soukromá školka česko . anglická ,  Průhonická labut je na Praze 4 a je opravdu perfektní mají tam i jesličky i na pár hodin hlídání. Pokud hledáte na krátkoobdobí  tak super. Kroužky , hraček mnoho.  

0
před 4 roky Irena

  Trojská labut je česko anglická školka . Trojská labut je opravdu na krásném místě, pěkně vybaná. Doporučujeme

0
před 4 roky Eva

 Chci Vám trošku napsat o školce na Praze 8 .Trojská labuť je česko- anglická školka a mají tam pro děti kromě ,že se tam učí anglicky tak mnoho kroužků .  Moje holčičky tam chodí , jsou velmi spokojené , Zháněla jsem školku na Praze 8 a podle referenci a diskuze jsem se šla tam podívat a opravdu skvělá a moje holky tam chodí 3 měsíce a jsou velmi spokojené a nechtějí chodit domů, mají tam mnoho kamarádů, vychovatelky jsou hodné . Prostě super.

0
před 4 roky Paula

za mě je v Praze top 1 soukromá školka centrum Honzík! Chodíme tam už druhým rokem a malá chodí domů absolutně nadšená! Dokonce mě ráno budí už v šest a chce jít :-) Kdyžtak mrkněte na jejich web, nově otevřená pobočka je třeba Lhotka, tak třeba mají ještě místo...

0
před 4 roky Lída

 Milé mámy a tátové, chci Vám doporučit soukromou školku česko anglickou  Trojskou labuť  na Praze 8 , v krásném prostředí  vše super,  Děti chodí nadšené domů a těší se na další den, kroužky  , hraček  .....  Je super.

0
před 4 roky Peruna O.

   Doporučuji , Vám rodiče Průhonickou labuť je na Praze 4 školka soukromá.   Mnoho kroužků. Je výborná.

0
před 4 roky Ivonka

  Hledáte školku v Praze? Poradím Vám , můj syn chodí do Trojské labuťe .Je  skvělá , doporučuji, budou vaše děti spokojené jako můj syn .  Výborný  personál. Prostředí taky. Kontakt:http://www.trojskalabut.cz/

0
před 4 roky Kim

Za mě je nejlepší školka v Praze Rotunda. Vyniká jak svou cenou, tak i přístupem jakým se věnují dětem, já jsem se školkou moc spokojená

0
před 4 roky Verča

Já jsem pro průhonickou labuť :)  Mé děti sem chodí už nějakou dobu a nedám na školku dopustit

0
před 4 roky Táňa

Kim jak dlouho do této školky dáváte dítě, a jste spokojená opravdu se vším? Co např. strava tady? A taky by mě zajímalo jak probíhá při celém dni výuka angličtiny případně kde se mohu o výuce v této školce něco dočíst?

0
před 4 roky Kellnerová

Pro Verču: Jak často chodí vaše děti do průhonické labutě?

0
před 4 roky Škeblička123

Moje dítě chodí do Průhonické labutě  na Praze 4 .  Od Po-Pá , moje holka je spokojená velmi. Doporučuji  Průhonickou labuť .   Mnoho kroužků pro děti, jdite si to potvrdit .

0
před 4 roky Olga

Ahoj v te trojske labuti maji i nejake krouzky pro deti prosim? Dekuji

0
před 4 roky petra

No olgo ja jsem se koukala, ze tam ted delaji i keramiku coz je super, to jsem chodila i ja kdyz jsem byla ve skolce a nejaky ty hrnicky mame doted :-) je to skvela vzpominka, hned bych tam dite zapsala. :-) myslim ze info maji urcite na facebooku ci na strankach

0
před 4 roky Olga

Jo díky za odpověd. Já jsem si tam volala a zajdu se tam podívat, tak snad se dozvím více. Ale slyším zatím samé kladné ohlasy na tuto školku.

0
před 4 roky Lejla

Prý mají i kamery, aby mohli i rodiče z domu se podívat na své děti ve školce v té Trojské labuti, je to pravda?

0
před 4 roky Olga

Tak jsem se tam byla podívat a jsem natšená, myslím, že jsem se rozhodla pro tuto školku. Lejlo o tom mi tam také říkali, to je výhoda si myslím.

0
před 4 roky Otýlie

Ahoj lidi, nevíte  nějaké dobré školce v Praze v přátelské ceně? :)

0
0
před 4 roky Petruska74

Ivano, můžete mi prosím dát vice informací o této školce? :) Děkuji

0
před 4 roky Daniela

Dobrý den , chci se zeptat jestli víte o nějaké školce  v Praze , která je více zaměřená na Angličtinu ? Díky :)

0
před 4 roky Kristýna96

Ahoj Dani, z vlastní zkušenosti můžu doporučit anglickú školku v  Praze . Podívej se na stránku pruhonickalabut.cz . :)

0
před 4 roky Petruska74

Kristýna96 a nemá ta školka něco společného s Trojskou labutí v Praze 8? :) Všimla jsem si, že mají stejné webové stránky. :)

0
před 4 roky Zuzka

Stěhuji se z Prahy do Brna a sháním soukromou školku tedy tam, najde se nějaká Brněnská mamča co má s nějakou dobrou školkou zkušenost, popř. jestli má někdo zkušenost konkrétně s touto školkou http://www.dracek-skolka.cz/ ?

0
před 3 roky Dana Svobodová

Ahoj Petruška 74, se školkou trojska labuť mám zkušenosti. Moje dcera tam chodila jeden měsíc ale potom jsem ji dala do jiné školky, protože výuka podle mého nestala za moc a angličtinu se Anička může naučit ve škole, tak jsem ji dala do Deutsche Schule Prag. Němčina je přecw jenom těžší jazyk a aspoň se Anička nebude ve škole nudit

0
před 3 roky Stela

Ahoj Zuzko dráček je fajn školka,měla sem tu dítě a zkušenost výborná

0
před 3 roky Leoš

Dovolím se tady dámy přidat do dizkuse, protože počáteční otázka na Fóru končí dotazem:
Dát dítě do soukromé školy?

Já mám velmi dobrou zkušenost s naší základní školou Pohodová škola v Ostravě-Výškovicích s.r.o. Můj 8 letý synek má lehčí autismus a věnují se mu tam opravdu skvěle. Prospívá, nejhorší známkování bylo z písemného projevu v JČ za tři. Rád učí angličtinu a miluje šachy. I volný čas škola má perfektně zajištěn.

Máte nějakou podobnou školu v okolí Praha 5? Plánujeme se stěhovat a tak se chci dopředu informovat o případných možnostech.

0
před 3 roky Pavel

Dobrý den, rád bych zde zmínil školku Lupáček Praha. www.lupacek.cz Rozhodně doporučuji tuhle školku.Své děti jsem svěřil právě sem a jako otec mohu říct, že tahle školka je opravdu nadstandard. Jejich program mě opravdu velmi nadchl. Děti do školky chodí s radostí a úsměvem na tváři. Dostává se jim výborné předškolní vzdělání, učí se základy cizích jazyků. Školka udržuje parádně sehraný kolektiv, který dětem dodává radost z tohoto prostředí a činností, jež zde dělají.

0
před 3 roky Aneta

Která soukromá školka v Praze je podle Vás ta nejlepší? a pro dítě nejvhodnější?

0
před 3 roky Katka

Já mám své dítě v soukromé školce http://www.trojskalabut.cz/, v Praze, jsem velice spokojená a moje dítě také, učí je tam anglicky, pořád jim vymýšlí nové aktivity, děti se tam prostě nenudí a je o ně velice dobře postaráno

0
před 3 roky Lenka

Moje dítě tam chodilo dva roky také a moc mu to pomohlo v anglickém jazyce, měl dobré základy :-)

0
před 3 roky Judyta

Mohu doporučiti tuto soukromou Brněnskou školku a Jesle http://www.dracek-skolka.cz/

0
před 3 roky Markét

@Judyta -  Máte v té školce prcka nebo jste měla? V soukromé školce jsem mého Martínka už měla ale v jiné a tam jsme moc spokojeni nebyli tak uvažuji že bych zkusila štěstí jinde

0
před 3 roky Vošková

školku Dráček v Brně z vlastní zkušenosti doporučuji, já jsem se školkou spokojená nejvíc jak můžu, zatím tedy zkušenost ani ne půl roku ale zato vynikající

0
před 3 roky Drahuška

Zdravíčko, jste tedy v dráčku spokojené i s učitelkami? A co nějaký denní režim, jak to tam funguje?

0
před 3 roky Vošková

O školce si přímo můžete přečíst tu http://www.dracek-skolka.cz/o-nas/

0
před 3 roky Drahuška

Děkuji moc. Přečetla jsem a takhle jak to tam popisujou se mi to líbí, tak uvidím

0
před 3 roky Adriana

Já jsem našla i facebookové stránky školky https://www.facebook.com/skolkadracek/

0
před 3 roky Drahuška

Děkuji i za fb, sice jsem po něm nepátrala ale ráda se podívám i na ten :)  Jinak už mám staženou přihlášku

0
před 3 roky Tučková

Chodí se v soukromé dráček i na nějaké výlety?

0
před 3 roky Jiřina

Dámy, já mohu doporučit tuto školku v Praze - http://www.pruhonickalabut.cz/ Můj malej tam chodí a je spokojený a tím pádem i já. Perfektní přístup. Doporučuji.

0
před 3 roky Klára

Jiřino, jak tam probíhá ta výuka anličtiny? Není to pro ty prcky náročný? Mám 3 leťáka, tak zvažuji, zda je to vhodné...:)

0
před 3 roky Jiřina

Jde o anglicko českou školku, prostě se tam mluví s dětmi anglicky i česky. Jestli je to vhodný na to má každý rodič jiný názor.. Já patřím k těm, kterým přijde tohle super. Myslím si že když děti přijdou už v tomhle věku do styku i s jiným jazykem tak se ho snáze naučí a angličtina v dnešní době, co si budeme povídat je potřeba. Ale je to jen můj názor

0
před 3 roky Ilona

Holky, asi takhle...spousta rodičů zastává názor, že se dítě má naučit nejprve pořádně česky a až po té anglicky... Já si to nemyslím... dítě pořádně neumí česky ani v první tříde, kde se mnohdy začíná s angličtinou. Proto jsem pro vyuku uz ve skolnim veku. Syn navstevuje skolku na Praze 4, tu Průhonickou labuť a já jsem z jejich přístupu naprosto nadšená a určitě je mohu doporučiit dál. Díte má jak výuku angličtiny, tak nepřijde ni o rodný jazyk...

0
před 2 roky Anita

No, jako asi tak, jak píše Ilona. Já mám stejný názor. V té Průhonické labuti je ta angličtina naprosto skvělá pro ty malý prcky. Je naprosto dostačující a malej se fakt učí, což  mám radost! 

0
před 2 roky Emka

Anito, jak dlouho tu Průhonickou labuť navštěvujete? A docházíte tam na celý týden nebo jen na částečnou docházku?

0
před 2 roky Emilli

Emko, do školky http://www.pruhonickalabut.cz/ docházíme jen na částečnu docházku, protože jsem se vrátila do práce jen na pár dní v týdnu. Takže tohle byla jediná varianta a já jsem ráda, že to v této školce jde...

0
před 2 roky Andrea

Holky, na kolik v té soukromé školce vyjde školné?

0
před 2 roky Martina Malá

Andreo, cena školného se liší podle toho, zda chceš full time, nebo jen částečnou docházku, zda chceš, aby dítě navštěvovalo českou školku nebo česko-anglickou. Nicméně vše je na webu Průhonické labutě, mrknu na ně Jsou tady uvedené.

0
před 2 roky Alma

Holky, SOS, myslíte, že ještě seženu místo ve školce? Moc se nám ta Průhonická labuť líbí, navíc tady o ní moc hezky píšete a taky píšete, že jste s jejími službami spokojené. Jen nevím, zda jsme nějaké přijímací řízení neprošvihla... Co myslíte? Máte nějaké informace?

0
před 2 roky Katka

Hele, já bych to viděla tak, že bys měla do školky zavolat a domluvit se s paní ředitelkou. Kamoška tam volala v průběhu prázdnin a místo našla, takže se myslím, že to není úplně nereálné - http://www.pruhonickalabut.cz/kontakt-pruhonicka-skolka/

0
před 2 roky Alma

Katko, díky moc. Udělala jsem to tak, do Průhonické labutě jsem zavolala, domluvila se a už pár týdnů tam dítě mám. Jsem moc nadšená, spokojená. Opravdu díky moc za rady!

0
před 2 roky Jolana

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, kolik stojí měsíční docházka v té Průhonické labuti? Jde o to, že mám nabídku na částečné vrácení do práce, tak by mě zajímalo, jak se to vyplatí. Díky moc!

0
před 2 roky Sabča

Dobrý den Jolano, ta cena záleží na spoustě věcech - záleží, zda chcete, aby dítě chodilo denně (i když píšete částečné vrácení...?), pak taky, zda bude dítko navštěvovat angličtinu... Je toho víc. Info ale najdete tady http://www.pruhonickalabut.cz/ a k tomu teda doporučuji školku kontaktovat a domluvit se přímo s ní...

0
před 2 roky Enny

Sabčo a vy teda děti do Průhonické labutě dáváte? A máte plnou docházku? A kolik teda platíte školné?

0
před 7 měsíci Sabča

Dcera chodí každý den a cco se týče cen tak je najdeš na jejich webovkách,který jsem ti tu nechala

0
před 5 měsíci Jana

Já mám obě děti ve školce Trojská labuť na Praze 8 a naprostá spokojenost. Děti jsou spokojená, tudíž i já a velmi oceňuji, že mají děti možnost učit se tak brzy anglický jazyk. Můžu ti tady nechat kontakt, kde se o školce dočteš víc www.trojskalabut.cz/

0
před 5 měsíci Bobina

Prosím pěkně, od kolika let berou děti soukromé školky v Praze ??

0
před 2 měsíci Alice

Do těch jesliček berou prcky už od jednoho roku. My to budeme zkoušet v průběhu roku jestli nám Martínka vezmou. Tady ti nechám odkaz kde to mají napsané http://www.pruhonickalabut.cz/jesle-praha-pruhonice/

0
před 5 týdny Martina

Jéé oni děti berou i v průběhu školního roku ? To by totiž vyhovovalo i nám :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek