Soukromé Jesle v Praze

0
před 4 roky Olina

Ahoj, bydlíme na Praze 8, a chtěla bych už jít do práce a tak hledám soukromé jesle, nechci státní neví někdo?

0
před 4 roky Hanka

My máme dítě v soukromé školce v Trojské Labuti, to máte kousek, jestli bydlíte na Praze 8, jsou tam i jesle http://www.trojskalabut.cz/

0
před 4 roky Petra

Já tam měla svého Honzíka a musím uznat, že když pak šel do školy, tak měl obrovský náskok před ostatníma v angličtině, který si drží dodnes

0
před 4 roky Olina

Děkuji mockrát, dívala jsem se na jejich stránky a vypadá to opravdu zajímavě :-)

0
před 3 roky Petra

Holky, jak ty jesle vypadají? Jak to tam proíhá? Starají se o děti pěkně? JSte spokojené? A jaké je tam prostředí?

0
před 3 roky Anička

Petro, ty jesličky jsou krásné, přístup perfektní! Ale víš co, já bych ti navrhovala, aby ses s nimi potkala, oni te tam provedou, vše okouknes :) To je nejlepsi cesta :)

0
před 3 roky Petra

Aničko, tam je možné se jít mrknout? A jak se to děla? Mají nějaké dny otevřených dveří nebo se s nimi mám dopředu domluvit?

0
před 3 roky Marina

Petro, tady ti posílám, aby ses mrkla na to, jak to u nich funguje... http://www.trojskalabut.cz/jesle/ Normálně tam napiš nebo zavolej a domluv si tam schuzku. Oni jsou tam moc vstřícní a milý, takže ti vyjdou vstříc, pokud se tam chceš jít podívat...

0
před 3 roky Petra

Marino, moc Vám děkuji. Mám domluvenou schůzku na půlku dubna, tak jsem zvědavá. Moc se těším, myslím, že je to přesně školka, co hledáme :)

0
před 3 roky Marina

Petro, tak jak jste dopadla? 

0
před 3 roky Petra

Marino, dopadla jsem skvěle! Už do jesliček chodíme a nemůžu si to vynachválit. Ten přístup k dětem je v té trojské labuti naprosto neskutečný, určitě tyto jesličky mohu jen doporučit a hlavně děkuji za skvělý tip!

0
před 3 roky Marina

No, nemáš zač! Hlavně, že jsi spokojená, t je nejdůležitější :) No a jak to máš s docházkou? Dáváš tam prcka denně nebo jen některé dny v týdnu?

0
před 2 roky Jolana

Holky, kdy se do těch jesliček konají nějaké přijímačky? Máme šanci se tam na září ještě dostat?

0
před 2 roky Eliška

Jolano, normálně zavolej paní ředitelce a domluv se s ní. Ona ti určitě moc ráda vyjde vstříc. Pokud budou mít ještě místo, tak nic nebrání tomu, aby ti dítko vzali. Taky je kontakt http://www.trojskalabut.cz/kontakt/

0
před 8 měsíci Nella

Výborná školka! Od loňského roku do Trojské labutě dochází moje dcerka. Měla jsem docela strach, jak se jí tam bude líbit a co bude říkat na děti a paní učitelky, protože je to pro ni samozřejmě něco nového a v dětském koletkivu nebyla nikdy déle než 2 hodiny a beze mě také ne. Díky učitelkám to zvládla naprosto úžasně ani neplakala, když jsem odcházela, protože ji vždy zabaví a Eliška je vždycky plná dojmů. Za mě opravdu veliká spokojenost a mohu jedině doporučit :)

0
před 2 měsíci Sára

Holky jesličky má i ta jejich druhá školka na Praze 4 www.pruhonickalabut.cz

0
před 4 týdny Simča

Jak jste s těmi jesličkami spokojené a jak to děti vůbec zvládají by mě zajímalo ? Na kolik dní v týdnu tam tak malé děti dáváte ?

0
před 5 dny Sára

Já jsem byla spokojená moc a jsem ráda, že malá to taky zvládala dobře bylo to hlavně těm učitelkám, protože bylo vidět, že přesně vědí co a jak, aby dítě uklidnily a zabavily.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 1


Přidat příspěvek