Špatná erekce

0
před 2 roky Petr

Zdravím, máte někdo zkušenosti se špatnou erekcí? je mi 33 a v poslední době, tak cca půl roku mám problém. Poradíte mi jak ho diskrétně vyřešit? k doktorovi se mi zatím moc nechce....

0
před 2 roky Daniel

Prvně vyzkoušejte prášky na podporu erekce, jestli to nebude fungovat ani potom, tak bych to začal řešit.

0
před 2 roky Petr

A máte tu někdo s prášky na lepší erekci zkušenost? podle čeho to vybírat? přece jenom jich je opravdu hodně...

0
před 2 roky Daniel

Já mám vlastní zkušenost s prášky na podporu erekce http://www.supererekce.com/9-ardorin, opravdu fungují, užil jsem si díky nim už hodně dobrých a dlouhých nocí.

0
před 2 roky Simon

Zdarec kde bych koupil nějaké dobré pilulky na pořádou erekci?Ještě se chci zeptat jestli němáte někdo zkušenosti s lubrikanty pro delší výdrž?

0
před 2 roky Láďa

Si třeba zajdi do nějakého sexshopu určitě tam něco na erekci koupíš.

0
0
před 2 roky Simon

Dík za reakci, zkusím. A co ten lubrikant?

0
před 2 roky Simon

Jsem hodně stydlivej tak sexshop nepřipadá v úvahu.Radši nakupuji z domova.

0
před 2 roky Dan

S tím zkušenost nemám, ale určitě si na tom stejném e-shopu taky vybereš, mají jich spoustu.

0
0
před 2 roky Mirka

Můžu se tady prosím poptat, když by jste měli srovnat ten účinek gelu a těch pilulek, tak u čeho je větší efekt ?

0
před 13 měsíci Gabča

Co můj muž vyzkoušel, tak nevím jak gely, ale myslím, že nic takového není, aby to muži navodilo erekci, ale hodně dobrý je http://www.supererekce.com/7-red-power

0
před 9 měsíci Baru

Ahojky, prosím o vaše rady... Doma nám vše klape, sex taky výbornej. Jen prostě někdy chlap nemá den a prostě se nezadaří... Docela jsme přemýšleli, zda existuje nějaký způsob jak podpořit erekci. Co se osvědčilo vám? Díky moc.

0
před 9 měsíci Terry

Prosím o vaše zkušenosti. Doma se docela bavíme o tom, že bychom aji uvítali, kdyby sex někdy trval o něco dýl. Jako já jsem ráda, že chlapa rajcuju natolik, že se skoro hned hotovej, ale sem tam delší sex by nebyl od věci :) Brouzdala jsem po netu a narazila jsem na pilulky https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-manlong... Zkušenosti?

0
před 9 měsíci Mia

Prosím tě, jsou vhodné na dlouhodobé užívání?

0
před 8 měsíci Rita

Já bych z toho takovou tragedii nedělala. Jednak je to řešitelný problém a jednak dneska jsou prostě tobolky, které pomohou. Jinak nejčastějčím důvodem bývá stres… Zkuste si udělat klidnou dovolenou nebo aspon víkend :) No a kdyby nic, tak ty tobolky bych zkusila.

0
před 8 měsíci Tonicka

Ahojky, koukám, že tady se dočkám :) Prosím o info a zkušenosti s příprakem na podporu erekce erectan. Jak jste spokojeni s jeho účinkem? Díky moc.

0
před 7 měsíci Alena

Ahojky, prosím o vaše rady... Doma nám vše klape, sex taky výbornej. Jen prostě někdy chlap nemá den a prostě se nezadaří, nemá chuť... Docela jsme přemýšleli, zda existuje nějaký způsob jak podpořit erekci. Co se osvědčilo vám? Díky moc.

0
před 7 měsíci Vikky

My na prodloužení sexu používáme pilulky https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-manlong. Je to super, chlap s nimi vydrží faaakt hodně dlouho. Sex je svou kvalitou někde úplně jinde.

0
před 6 měsíci Karla

Gel vs. pilulky? Jaké jsou jejich účinky? Nebo užívat dohromady?

0
před 6 měsíci Ella

Ty jo, to ti takto asi neřeknu :-O Ale můj používá a je hodne hodne spokojený... A já taky pochopitelně... http://www.supererekce.com/7-red-power

0
před 6 měsíci Petule

Ahojky :) Měl někdo z vás zkušenost s afrodiziaky Bigshot? Jak jste byli spokojeni? Jak fungují? A co je lepší - gel nebo pilulky?

0
před 6 měsíci Františka

Ee, neznám :-O My doma používéme pilulky erectan a jsme spokojeni. Sex je o něčem jiném, konečně jsme zase plní elánu a život si užáváme.

0
před 5 měsíci Petr

Jak dlouho tak tady ty pilulky šlapou jestli bych mohl vědět ? Taky by mě zajímalo jaký bývá nástup ? Trvá to delší dobu nebo jde o kratší dobu ?

0
před 5 měsíci Baru

My používáme erectan a ty vydrží dlouho. Chlap bere tyto https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-manlong. Je to dvouměsíčí kúra a sex teda stojí za to.

0
před 4 měsíci Daniel

Vyzkoušel jsem toho poměrně dost a nejvíc se mi osvědčil runner ze supererekce.com

0
před 4 měsíci Petr

Jakou máš zkušenost s nástupem a s výdrží ?

0
před 3 měsíci Daniel

Nástup tam je hodně rychlý .. nebylo to snad ani 20 minut a výdrž tak to si nepamatuju, ale stálo to za to

0
před 2 měsíci Mára

Mně přítelkyně koupila viamax a to teda byla síla http://www.supererekce.com/8-viamax

0
před 2 měsíci Andula

Takže to není potřeba konzultovat s doktorem ? Je to osvědčený eshop ? Nikdy jsem přes internet nic takového neobjednávala, ale aktuální situace nic moc neumožňuje a přítel by to chtěl zkusit.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek