Společnost Kruk

0
před 3 roky Honza

Pěkný den, budu končit školu, takže si hledám práci a velice mě zaujala společnost Kruk. Nenašel by se tu někdo, kdo tu je nebo byl zaměstnaný ? Měl bych pár otázek.

0
před 3 roky Adriana

Co by Vás Honzo zajímalo ? Jsem u společnosti Kruk zaměstnaná 9 měsíců, tak snad budu moci odpovědět.

0
před 3 roky Honza

Dobrý den, určitě bych chtěl vědět, zda je těžké projít přijímacím řízením a jestli je potřeba mít něco nastudovaného ? 

0
před 3 roky Adriana

Těžké to není, ale určitě je potřeba mít alespoň trochu přehled o náplni pracovní pozice, na kterou se hlásíte. Samozřejmě, když se k nám dostanete a nebudete si s něčím vědět rady, tak vám tu někdo z nás rád pomůže.

0
před 3 roky Lenka

Dobrý den, narazila jsem na tuhle diskuzi a chtěla bych se poptat ohledně call centra, zda se u Kruku opravdu nic neprodává a nemusím volat podle scénáře ? Slyšela jsem to v rádiu a zaujalo mě to, tak by mě zajímalo víc.

0
před 3 roky Adriana

Ano, je to tak. U nás se nic neprodává a ani se nepoužívají call scripty (scénáře hovoru). Pomáháme klientům vyřešit jejich pohledávky, ale více se o naší společnosti se můžete dozvědět tady cz.kruk.eu/

0
před 3 roky Silva

Nevíte jestli teď momentálně společnost Kruk hledá nějaké zaměstnance ? Kde se dozvím více ? 

0
před 3 roky Adriana

Zkuste se podívat tady jestli něco nenajdete http://cz.kruk.eu/zamestnani/pracovni-nabidky/

0
před 3 roky Silva

Mohla bych se vás Adriano zeptat, jak Kruk platí ? Máte fixní mzdu nebo více složkovou ? 

0
před 3 roky Adriana

Mzdu máme fixní plus máme stravenky, aktuálně máme teď místo 80ti korunových 100korunové, což je super, plus náme od září o den volna navíc.

0
před 3 roky Silva

Počkat, chápu to správně, že máte 26 dní volna ? 

0
před 3 roky Adriana

Ano chápete :). Taky jsem byla docela praf, když s tím přišli.

0
před 3 roky Petr

Narazil jsem na tuto diskuzi a ač je zaměřená na zaměstnání, tak nenašel by se tu přece jen někdo, kdo má u kruku dluh ?

0
před 3 roky Simona

Co by tě Petře zajímalo ? S Krukem již nějaké zkušenosti mám, tak třeba budu moct nějak pomoci.

0
před 3 roky Mirka

Mohla bych se zeptat jak s vámi kruk jednal ? Měla jsem od nich zmeškaný hovor a mám docela strach, že nebudu vědět, jak mám situaci vyřešit.

0
před 3 roky Petr

Aha .. Tak to bude asi ono .. Každopádně jsem si tam volal a nabídli mi splátkový kalendář, ale úplně jsem se zapomněl zeptat jestli není nějak zpoplatněný.

0
před 3 roky Simona

Se mnou jednala moc milá a vstřícná paní takže já si nemůžu stěžovat. Jinak co se týče postupu tak zkuste se podívat na tohle video, třeba pomůže https://www.youtube.com/watch?v=z9n2AisLIlI&t=5s

0
před 3 roky Simona

Nene, kruk nemá splátkový kalendář zpoplatněný.

0
před 3 roky Petr

Tak to je snad jediná společnost, která za to nic nechce .

0
před 3 roky Petra Veselá

ano, taky to mužu potvrdit. Mám u nich od minulého léta splátkový kalendář a celá dohoda je zdarma,bez poplatku. Splacím jenom domluvené splátky a nic víc.

0
před 3 roky Robert

jestli tomu rozumím správně, tak se pouze dlužná částka rozloží do splátek?

0
před 3 roky Igor

tahle společnosti odkoupila váš dluh a teď se snaží po vás vymoci své peníze. Je lepší se s nimi domluvit. Zkuste se podívat sem https://www.youtube.com/watch?v=z9n2AisLIlI&t=5s

0
před 3 roky Nada

nene, je to uplně bez poplatku. Pouze dluh který tam je se rozloží do měsíčních splátek.

0
před 3 roky Lenka

včera mi z Kruku přišla sms a ve schránce jsem si našla dopis. Co mám dělat? Mám jim hned zavolat a domluvit se s nimi? 

0
před 2 roky Simona

takže dlužná čáska která je uvedená v dopise se opravdu nenavyšuje a když si počítám splátky tak hned sama vím jak douho to budu splácet?

0
před 2 roky Marek

dlužná částka v dopisu se běžně úročí, ale jakmile klient potvrdí splátkový kalendář, tak tam je to už fixně dané a žádný úrok neběží. Proto je výhodné co nejdříve splátkový kalendář uzavřít.

0
před 2 roky Bronislava

jenže jsou lidi a lidi. Jední to řeší, protože s tím chtějí něco dělat a pak jsou lidí co to nechávají být a končí to exekuci.

0
před 2 roky Jasmina

kolik si učtuji za podpis splátkového kalendáře?

0
před 2 roky Vlasta

neúčtuji si vubec nic, mrkni sem, najdeš tu veškeré infromace http://cz.kruk.eu/pro-klienty/jsem-klientem-kruku-/

0
před 2 roky Lucka

děkuji moc, hodně mi to pomohlo. V podstatě mi pomohl i jejích přístup. Jinak nevím jak by to dopadlo

0
před 2 roky Pavla

ano, taky doporučuji domluvit se na splátkovém kalendáři, jiná možnost asi ani není.

0
před 2 roky Iveta

v podstatě jsou jenom dvě možnosti. Buď uhradit celý dluh najednou, nebo formou splátkového kalendáře

0
před 2 roky Beata Horná

vždycky je jiná možnost. Bud to uhradit celé, nebo se domluvit na splátkách. Bohužel jsou i takoví, kteří to neřeší

0
před 2 roky Kateřina

domluví se s nimi úplně každý. Čím dříve to začnete řešit, tím líp i pro vás, dřív si to celé zaplatíte

0
před 2 roky Akinomka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak na vás ta společnost Kruk působila? Já jsem se dívala na jejich stránky a docela uvažuji, že bych u nich zkusila přijít na pohovor a ucházet se o nějakou tu pozici, kterou mají vypsanou. Není tu třeba někdo, kdo v Kruku pracuje, pacoval nebo se alespoň účastnil pohovoru?

0
před 2 roky Kajka

Ahoj, no tak to neváhej. Já v Kruku pracuju a jsem tam opravdu hodně spokojená! Jsme tam banda super lidí. Já teda nevím, kam by ses chtěla hlásit, já pracuju v Hradci Králové. Jinak Kruk nabízí svým zaměstnancům opravdu hodně benefitů - flexibilní pracovní dobu, stravenky, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy v pracovní době a trendy interní školení. Co je ale nejdůležitější je ten super kolektiv lidí.

0
před 2 roky Akinomka

Ty jo, počkej, ten kruk nabízí 5 týdnů dovolené? To se dneska o soukromé sféry moc nevidí. Jj, já to půjdu zkusit. Jako ta pracovní nabídka se mi líbí. Pošlu CV a budu čekat asi zda se ozvou s pohovorem, že?

0
před 2 roky Kajka

Ano ano, je to tak. Jako zase oni ti zaměstnavatelé se dneska snaží vyjít zaměstnancům vstříc, ale máš pravdu, že těch 5 týdnů zatím standard není. Ale ten Kruk to nabízí.

0
před 11 měsíci Hanka

Já jsem právě viděla, že ten Kruk to nabízí. A to se teda jen tak nevidí. V týdnu tam pošlu CV :)

0
před 11 měsíci Klára

A holky, ten Kruk vážně nabízí 5 týdnů dovolené? :)

0
před 10 měsíci Dajika

Právě ano, hledají. Hledají na pozici koordinátora právních procesů. Taky se mi to moc líbí. Já to zkusím. Jako já zaměstnaná jsem, ale nejsem spokojená. Slyšela jsem, že tam jsou skvělí lidi, super kolektiv, bezva benefity, tak to prostě zkusím :)

0
před 9 měsíci Aneta

Tak to se musíš podívat na popis práce :) Tam máš vymezeno, co ta práce obnáší :)

0
před 9 měsíci Marta

Ano ano, je to tak. Jako zase oni ti zaměstnavatelé se dneska snaží vyjít zaměstnancům vstříc, ale máš pravdu, že těch 5 týdnů zatím standard není. Ale ten Kruk to nabízí.

0
před 9 měsíci Erika

Prosím tě a je někde nějaký seznam volných pracovních pozic? Nebo jak se dozvím, jaké pozice zrovna obsazují? Moc díky za info.

0
před 7 měsíci Petty

obrý den, dneska jsem měla na mobili zmeškaný hovor. Když jsem si ho vyhledala, tak je to společnost Kruk. Na netu jsem našla tak nějak, čím se zabývají. Mám se bát?

0
před 6 měsíci Andula

Já pracuju v HK v Kruku. Kancly máme v centru. A teď zrovna hledáme. Tak mrkni na náš web :) Kdybys potřebovala další info, klidně mi dej vědět. Jinak firma je to senzační, cítím se tu moc dobře. Přátelský kolektiv :)

0
před 5 měsíci Milada

Dobrý den, prosím o názory - dneska jsem dostala do schránky dopis z Kruku… Co je to za společnost? A nevíte, jak můžu dluh uhradit?

0
před 4 měsíci Emili

Ahoj, já jsem s nimi přišla do kontaktu, když jsem s nimi řešila své dluhy. Ale mrkni na jejich web https://cz.kruk.eu/klienti, tam najdeš info, co je to za společnost a čím se zabývá.

0
před 4 měsíci Kamila

Ahojky, prosím o vaše názory... měla jsem dluh u jedné společnosti. S ní jsem se ale nemohla nějak domuvit, protože jejich původní podmínky jsem prostě už nemohla plnit… No a dneska mi volala společnost Kruk… Nějak jsme se asi nepochopili… Co je to za společnost? https://cz.kruk.eu/klienti. Díky moc za info.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 7


Přidat příspěvek