Spotřebiče do kuchyně

0
před 10 měsíci Simona

Dobrý den, mám dotaz hlavně teda na ženy, protože se chci zeptat na kuchyňské spotřebiče. Zajímalo by mě, jakou značku doma preferujete? Která je podle vás nejlepší a nejkvalitnější?

0
před 8 měsíci Gabula

Ahojky Simono... Jako takto... u mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

0
před 7 měsíci Eva

Hlavně je mají za rozumné ceny :-)

0
před 7 měsíci Soňa

Nevím ještě který přesně, mám vybrané zatím od nich 2. A zalíbil se mi i ten jejich odšťavňovač, ten náhodou nemáš?

0
před 7 měsíci Eva

my odšťavňovač máme a vymačkává šťávu hodně dobře.

0
před 7 měsíci Soňa

Který od nich máš? koukám, že jich mají více druhů...

0
0
před 7 měsíci Soňa

Tento typ odšťavňovačů je lepší, než ty odstředivé. Mají ho za výbornou cenu, objednávám taky.

0
před 6 měsíci Marie

Ahoj, měla bych takový dotaz. Nedávno jsme si domů pořídili sklokeramickou desku a já mám trochu strach, že se s ní něco stane, tak uvažuji nad tím, že bych na ni koupila takový ten skleněný kryt. Mám na mysli něco takového jako mají tady: http://emako.cz/ochranne-sklenene-panely-na-sporak/ Máte s tím někdo zkušenost?

0
před 4 měsíci Klaudie

Holky můžete mi prosím poradit, kde bych mohla sehnat kvalitní pánev WOK? Měla jsem starou, kde už ji mám celou oloupanou, a v podstatě už se na tom bojím i vařit, aby to nebylo nějakým způsobem zdravotně závadné, poradíte mi prosím?

0
před 4 měsíci Monika

Mám od přítele jako dárek už skoro rok WOK pánev z titanu, a na tu nedám dopustit, dají se na ní vařit dobroty, a to s použitím opravdu minima oleje.

0
před 4 měsíci Klaudie

Z titanu? To u mne bude asi problém, na indukční desce by mi to asi nefungovalo co?

0
před 4 měsíci Monika

Jestli doma vaříte na indukci, tak tady prodávají wok pánev z titanu, která je vhodná na indukční varnou desku https://www.zgastro.cz/29-wok-panve-na-indukci

0
před 3 měsíci Erika

Dívala jsem se, že i orava má pánve. Mám od nich teda jiné vybavení, ale jestli tu najdu někoho kdo je má tak by mě zajímalo kolik toho vydrží :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 10


Přidat příspěvek