Spotřebiče do kuchyně

0
před 8 měsíci Simona

Dobrý den, mám dotaz hlavně teda na ženy, protože se chci zeptat na kuchyňské spotřebiče. Zajímalo by mě, jakou značku doma preferujete? Která je podle vás nejlepší a nejkvalitnější?

0
před 6 měsíci Gabula

Ahojky Simono... Jako takto... u mě je to celkem jednoduchý. Já preferuju značku Orava, takže mám doma i mixér od této značky. Konkrétně tento typ a jsem s ním moc spokojená http://www.orava.eu/produkty/kuchynske-spotrebice/mixery/item/930-vysokootackovy-mixer-rm-1550.

0
před 6 měsíci Eva

Hlavně je mají za rozumné ceny :-)

0
před 6 měsíci Soňa

Nevím ještě který přesně, mám vybrané zatím od nich 2. A zalíbil se mi i ten jejich odšťavňovač, ten náhodou nemáš?

0
před 5 měsíci Eva

my odšťavňovač máme a vymačkává šťávu hodně dobře.

0
před 5 měsíci Soňa

Který od nich máš? koukám, že jich mají více druhů...

0
0
před 5 měsíci Soňa

Tento typ odšťavňovačů je lepší, než ty odstředivé. Mají ho za výbornou cenu, objednávám taky.

0
před 5 měsíci Marie

Ahoj, měla bych takový dotaz. Nedávno jsme si domů pořídili sklokeramickou desku a já mám trochu strach, že se s ní něco stane, tak uvažuji nad tím, že bych na ni koupila takový ten skleněný kryt. Mám na mysli něco takového jako mají tady: http://emako.cz/ochranne-sklenene-panely-na-sporak/ Máte s tím někdo zkušenost?

0
před 3 měsíci Klaudie

Holky můžete mi prosím poradit, kde bych mohla sehnat kvalitní pánev WOK? Měla jsem starou, kde už ji mám celou oloupanou, a v podstatě už se na tom bojím i vařit, aby to nebylo nějakým způsobem zdravotně závadné, poradíte mi prosím?

0
před 3 měsíci Monika

Mám od přítele jako dárek už skoro rok WOK pánev z titanu, a na tu nedám dopustit, dají se na ní vařit dobroty, a to s použitím opravdu minima oleje.

0
před 3 měsíci Klaudie

Z titanu? To u mne bude asi problém, na indukční desce by mi to asi nefungovalo co?

0
před 3 měsíci Monika

Jestli doma vaříte na indukci, tak tady prodávají wok pánev z titanu, která je vhodná na indukční varnou desku https://www.zgastro.cz/29-wok-panve-na-indukci

0
před 3 týdny Erika

Dívala jsem se, že i orava má pánve. Mám od nich teda jiné vybavení, ale jestli tu najdu někoho kdo je má tak by mě zajímalo kolik toho vydrží :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 3


Přidat příspěvek