Stavba domu

0
před 3 roky Katka

Která firma staví kvalitně a podle předešlé dohody?

0
před 3 roky Martina

Také bych potřebovala dohodit kvalitní firmu na dům na klíč, chystáme se s přítelem stavět

0
před 3 roky Petr

Já jsem byl velice spokojen s jednáním a se stavebním postupem od firmy http://www.domy-oldar.cz/katalog-rodinnych-domu/patrove-domy, nechal jsem si od nich stavět domek a dodnes si je nemůžu vynachválit

0
před 3 roky Katka

Tak děkuji mockrát za Vaše názory a zkušenosti, už jsem jim volala a mám domluvenou schůzku

0
před 3 roky Laděnka

My máme ty nejlepší zkušenosti s firmou Thermohome. Zhotovila nám útulný a pohodlný domek-dřevostavbu.

0
před 3 roky Čekanka

A k této firmě jste se dostali jak? Jen tak náhodou, nebo znáte někoho kdo má od nich dům?

0
před 3 roky Laděnka

Dostali jsme se k nim na doporučení známých, ale samozřejmě jsme si o nich zjistilli co nejvíce. Začali jsme na jejich stránkách www.thermohome.cz Navštívili jsme jejich homecentrum v Praze kde jsme se hodně dozvěděli.

0
před 3 roky Čekanka

Stránky mají hezké, na základě toho jsme se chceme vydat do Prahy do jejich homecentra.

0
před 3 roky Petr

Ahoj dostal jsem od rodičů peníze na bydlení, teď se musím rozhodnout, jestli stavět, nebo koupit dům co je podle Vás lepší? Pozemek bych měl

0
před 3 roky Jarouš

Asi bych stavěl, zkus se poptat po dřevostavbě. Je to rychlé a pokud najdeš kvalitní firmu, tak i bezstarostné.

0
před 3 roky Luděk Škvařil

Nemáte někdo zkušenosti s výstavbou a projekcí pasivního domu? nebo existuje firma, která by řešila jak projekt, tak pak i výstavbu pasivního domu?

0
před 3 roky Kalisek

Já jsem stavěl pasivní dům s firmou https://www.pasivnistavby.cz/ hodně jsem v tom vyznají a díky nim jsem dosáhnul i na dotaci zelená úsporám

0
před 3 roky Marek

Dobrý den,
rád bych zde našel někoho, kdo má zkušenosti s výstavbou RD - bungalow cca 12x12m včetně garáže.
Budu rád za každou odpověď.

0
před 3 roky Luděk Škvařil

A jak velkou dotaci jste dostal na domek a je cenový rozdíl v domku klasickém a pasivním?

0
před 3 roky Kalisek

Ano cenový rozdíl od klasického domku je, ale postupem času se Vám to vyplatí na energiích, hlavně je to ekologičtější bydlení

0
před 3 roky Dominika

My máme naštěstí v rodině plno šikovných chlapů, takže jsme si objednali pouze instalatéra a elektrikáře a zbytek jsme od základů až po střechu udělali sami. Pokud byste se do toho pouštěli, tak si určitě pořiďte pevnou obuv a kvalitní pracovní oblečení.. já mám třeba dobrou zkušenost s obchodem https://www.ardon.cz/ :)

0
před 3 roky Hlušák

My měli velké štěstí na dobrou firmu. Stavěla nám firma dřevostavby MY HOME a spokojenost velká.

0
před 3 roky Vojta

Pokud se nemáte u stavby kanalizaci je vhodné využít 3-komorového septiku, který má výrazně lehčí údržbu než běžné jímky a žumpy. Doporučuji firmu https://www.jimky-septiky.cz/sklolaminatove-septiky-samonosne/varianta

0
před 2 roky Domča

Mirosep má dobré septiky. Máme ho taky a jsme s ním spokojeni. Firma nám poradila s výběrem i usazením.

0
před 2 roky Aleš

Myslím, že pokud chcete mít dům postavený tak, jak si představujete, musíte se do toho vrhnout vlastními silami - samozřejmě s pomocí známých a kamarádů nebo případně nějaké firmy. V takovém případě byste si měl koupit pořádné pracovní oblečení. Třeba teď jsem viděl super kousky, když jsem koukal na Lidl leták - https://www.tipli.cz/letaky/lidl :-)

0
před 2 roky Stanislav

Na zahradě jsem stavěl novou chatku a bylo potřeba spolu s ní vyřešit i odpadní a dešťovou vodu. Obojí jsem řešil s firmou https://www.speidel.cz/produkty/kompletni-sestavy-10 , která má německé jímky. Jde vidět, že jsou kvalitní.

0
před 7 měsíci Milan

Zdravím. Nemáte někdo náhodou zkušenost s výběrem firmy, která se specializuje na dozorování staveb? Koukal jsem na internetu a moc takových jsem bohužel nenašel. Asi nejsolidněji zatím vypadá tato: https://www.pkservin.cz/ Co myslíte?

0
před 7 měsíci David

Firma žádná. Já bych stavbu domu nikomu nesvěřil. Stačí, co slyším každou chvíli ve zprávách, jak jsou s nějakou stavební firmou problémy. Jedině když si člověk postaví dům sám, tak ví, že je postavený pořádně a za pár let nebude řešit nějaké problémy. Na stavbě domu nic není. Je to jen dřina a strávený čas. My máme to nejhorší už za sebou. Máme postavenou hrubou stavbu a nataženou elektřinu. Elektřinu jsem dělal o víkendu. Koupil jsem si z https://www.schmachtl.cz/instalacni-krabice#/p_sf:DEFAULT&p_sd:ASC&p_p:1 elektro instalační krabice a za víkend jsem měl elektřinu hotovou. Přes týden jsem se k ničemu nedostal, ale o víkendu budu zase pokračovat.

0
před 6 měsíci Marek

Poradíte mi prosím někdo, jestli máte zkušenosti s opravou staré střechy, která je z eternitu? podařilo se mi zadělat díry, ale teď přemýšlím, že by to asi chtělo i něčím přetřít? máte prosím někdo zkušenosti?

0
před 6 měsíci Jirka

Také jsem předělával u babičky na vesnici starou střechu, kde jsem zadělala díry, a potom jsem koupil barvu od Holandského výrobce barev, která je přímo určená na eternitové střechy.

0
před 6 měsíci Marek

Kolik jste za takovou barvu zaplatil? kde jste ji přesně objednával prosím?

0
před 6 měsíci Jirka

Koupil jsem 15l barvu za 3500 korun, která mi vystačila na celou střechu, bral jsem přímo tuto https://svk-barvy.cz/barvy-na-strechy/275-sps-barva-na-strechu-8711429016030.html, která je dělaná na eternitové střechy.

0
před 5 měsíci Evžen

Já nikomu nevěřím, proto stavím náš dům sám. Když nám někdo pomáhá, tak jsem stejně u toho, abych dohlédl, že bude vše uděláno pořádně. Už máme hotovou hrubou stavbu, takže z toho nejhoršího jsme snaž už venku. Za letošek jsme toho udělali docela hodně, tak jsem spokojený. Když jsme na jaře dělali základy pro dům, tak jsme si půjčili bagr z https://www.norwit.cz/ , díky kterému jsme ušetřili hodně času. Samozřejmě, že jsem ho ovládal já.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 - 2


Přidat příspěvek