Studium při práci

0
před 4 roky bavlnka

Ahoj. Ráda bych znala názory a zkušenosti na studium při zaměstnání, as. vysoké školy, soukromé i státní.

0
před 4 roky Dáškaaděti

Já studovala střední dálkově, a dobrý. první jsem měla studium denní samozřejmě, ale to dálkové, bylo to takové zvláštní, mám na to dobré vzpomínky. K vysoké jsem se už nedostala. Rodina.

0
před 4 roky Dáškaaděti

Ale třeba kolegové si vzdělání v práci doplňují. Občas jim to trochu závidím.

0
před 4 roky Kamila

Já vysokou studuji, ale je to dost náročné při práci, byť mám zaměstnání v kanceláři a dá se říci volnou pracovní dobu. řekla jsem si, že to dám jen po bakaláře. Ale musím už vytrvat, ty peníze a čas mi nikdo nevrátí.

0
před 4 roky StanaH

Ahoj, Já dálkově VŠ zvažuji, ale asi bych do toho šla až příští rok.

0
před 4 roky StanaH

Kamilo, a kde studujete? Jaký obor a na kolik Vás to vyjde? Dají se platby rozložit v průběhu roku?

0
před 4 roky Kamila

Stáňo, je to BIVŠ v Praze, obor Oceňování majetku, bakalář. Je to náročné, ale na školu jako takovou si nemůžu stěžovat. Dynamická fakulta, moderní prostředí tohohle pohledu super. Ale peníze nestačí, titul si na soukromé nekoupíte. Přeci jen musíte určitou dřinu vynaložit.

0
před 4 roky Karolína

A nejsou ty soukromé VŠ jen o penězích?

0
před 4 roky Kamila

Jako Karolíno, já bych to takhle nepaušalizovala.

0
před 4 roky zuzanaklausner35

Jak píše Kamila, všechny soukromé vš nejsou jen o penězích. Bohužel jim to kazí špatná reklama ostatních škol, které jsou tím známé. Jinak já také studuji při práci a dá se to. Není to žádný med, ale pokud člověk chce tak jde všechno.

0
před 4 roky Kiki

V diskusi zaznívají zkušenosti jen s VŠ. Já bych si ráda přečetla něco o rekvalifikačních kurzech. Absolvovali jste? Jaký? Jak bylo řešeno hrazneí kurzu? Přes ÚP nebo z vlastní kapsy?

0
před 4 roky Liba

O jaký rekvalifikační kurz máš zájem?

0
před 4 roky Kiki

Kosmetika.

0
před 4 roky Monika

Já jsem koukala na jejich stránky a mají tam napsáno, že nabízejí zdarma 40 h tréningu ke kurzu pro začátečníky: http://www.makeupinstitute.cz/

0
před 4 roky Kiki

Moniko, jak jste kurz hradila?

0
před 2 roky Dominika

Já kvůli studiu na VŠ musela změnit práci, jelikož mi neumožňovali si upravit směny podle školy. Nakonec se mi na https://www.ekariera.sk/ podařilo najít práci s home office, což je pro mě naprosto ideální - můžu se v pohodě učit a zároveň i pracovat :-)

0
před 2 měsíci Lenka

Já jsem taky přemýšlela, že bych se "na stará kolena" zkusila vrátit ke studiu, ale asi bych na to teď moc neměla čas. Teď se spíš ve studiu snažím podporovat našeho syna. Ten se teď chystá na přijímačky na střední. Dokonce jsem mu zařídila i takový ten přípravný kurz To dáš - přijímačky nanečisto, viz https://www.to-das.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 8


Přidat příspěvek