Sunar

0
před 2 roky Majk

Našla bych tu nějaké maminky, které mají děti na mléku od sunaru ? Měla bych pár otázek :)

0
před 2 roky Janča

Klidně se ptej, obě moje děti na sunaru vyrostly, takže o tom vím hodně. Sem tam kupujeme ty jejich kapsičky a kašičky, takže přehled mám opravdu slušný :)

0
před 13 měsíci Majk

Zajímalo by mě jak ta jejich mléka děti snášejí ? Malý má 4.měsíce a bořád bojujeme s bolením a prdíky, takže přemýšlím nad tím sunarem complex a chtěla bych vyzkoušet i ty jejich kašičky, protože jsem se dívala, že je mají i od 4.měsíce ne až od 6 jak je to u jiných výrobců.

0
před 12 měsíci Dominika

My jsme od miminka na Sunaru Premium a postupně jsme začali krmit i kapsičkami, taky od nich. Měly od začátku úspěch.

0
před 12 měsíci Sabina

Jsme zatím jen na mléku od nich, ale kapsičky bych chtěla zkusit. Už nám doktorka doporučila maličko příkrmů. Jsou ty ovocné opravdu kvalitní?

0
před 12 měsíci Martina

Holky, já teda nemůžu jinak, než souhlasit s holkama. Jako takhle, my jsme taky na Sunaru a to teda po té, co jsem přišla o mlíko. Zkusili jsme napřed Nutrilon. To nám doporučila naše doktorka. Ale malej mi ho blinkal :( No, tak jsme šla a koupila jsem Sunar, ten má v sobě mléčný tuk. Malej ho krásně snáší a chutná mu. Takže jako pokud UM, tak Sunar.

0
před 12 měsíci Dominika

Podívej se přímo na stránky https://www.sunar.cz/sunarek-100-ovoce/ jsou bez cukru. Navíc jsou už od 4.měsíce, takže v nich nic špatného nebude :)

0
před 12 měsíci Sabina

Postupně začneme taky přikrmovat. Mají velký výběr, tak se to dá pěkně měnit.

0
před 11 měsíci Dana

U všech tří dětí jsme UM dávali. Dřív nebo později na to prostě došlo. Jinak my jsem dávali rovnou Sunar. U prvního jsme teda zkusili před Sunarem ještě jiné, ale nakonec jsme zůstali u Sunaru. To je prostě stejně to nejlepší mléko.

0
před 10 měsíci Verča

My jsme taky na Sunaru a to teda po té, co jsem přišla o mlíko. Zkusili jsme napřed Hipp. To nám doporučila naše doktorka. Ale malej mi ho blinkal :( No, tak jsme šla a koupila jsem Sunar, ten má v sobě mléčný tuk. Malej ho krásně snáší a chutná mu. Takže jako pokud UM, tak Sunar.

0
před 9 měsíci Sára

Do kdy jste děckám dávaly Sunar? Malej bude mít 3 roky a pořád ho vyžaduje před spaním.

0
před 9 měsíci Alena

Já bych mu ho klidně dávala dál. Pokud mu chutná, už jen kvůli tomu, že sou v něm vitaminy a na noc mu zasytí bříško.

0
před 9 měsíci Pavlína

Taky bych mu ho dávala. Buď ráda, že ti ho ještě chce.

0
před 8 měsíci Rikka

Taky tak dáváme. Jako v Sunaru je mléčný tuk, který je pro děti důležitý, takže minimálně před večerním spaním dáváme. Sem tam dáváme i před odpoledním, protože malej ho prostě vyžaduje :)

0
před 7 měsíci Diana

My jsme taky na Sunaru a to teda po té, co jsem přišla o mlíko. Zkusili jsme napřed Nutrilon. To nám doporučila naše doktorka. Ale malej mi ho blinkal :( No, tak jsme šla a koupila jsem Sunar, ten má v sobě mléčný tuk. Malej ho krásně snáší a chutná mu. Já nevím, že jsem nedala na rady zkušenýchj maminek. Sama teď doporučuju jen Sunar.

0
před 6 měsíci Karla

Jasně, já od Sunárku kupuju jak ta hotová jídla, tak i ty ovocné kapsičky. Moje děti je milují. Hotová jídla mi jiná nechtějí. Jinak co mají super jsou i ty jejich křupky. Ty v kočárku nesmí chybět.

0
před 6 měsíci Barbara

Tak my jsme třeba jenom na Sunaru - https://www.sunar.cz Od začátku přechodu na UM. Na doporučení koktorky. Jiný mléko jsme ani neuvažovali.

0
před 6 měsíci Rendy

Měli jste koliky, jo? A co jste na to dávali?

0
před 6 měsíci Ilja

My jsme to bohužel měli taky tak. Malýmu nic nevyhovovalo :/ Pořád samé blinkání a koliky… Ale ten Sunar nám nakonec sedl nejvíc. Je to i tím, že mají ta speciálníé mléka. My jsme začínali s tím AR https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/

0
před 5 měsíci Diana

Dívala jsem, že je to AR je do jednoho roku, pak se prosím pokračuje s jakým mlékem ?

0
před 5 měsíci Eliška

Potom se Kristý přechází na kasické mléko, my jsme přešli na premium, protože potom půl roce by to mělo být všechno hezky srovnané :)

0
před 5 měsíci Janča

Jak jsem už psala, obě moje děti na sunaru vyrostly, takže o tom vím hodně. A jako krom UM kupujeme i ty dalsi produkty, hlavně kapsicky a sušenky. Ty chutnají nejvíc.

0
před 4 měsíci Simona

My Sunar dáváme stále. Dávali jsme 2x denně, ale teď dáváme jen před večerním spaním. Ale malá ho pořád vyžaduje, takže sem tam dáváme i před odpoledním spaním. Jako co, to mlíko je pro děti prospěšný, takže ho budu dávat dál. Tak cca do 3 let.

0
před 4 měsíci Alice

A ten mléčný tuk je co? Tím je to mléko lepší?

0
před 2 měsíci Soňka

Máte s tím přechodem přímo zkušenost jak dítě reagovalo ? Nemůžou se ty problémy zase vrátit ? :)

0
před 5 týdny LussyB

Já ho dávám malé ještě na noc i ve dvou letech, protože po něm krásně spinká. A dáváme ochucený.

0
před 2 týdny Anežka

Jestli myslíš potom AR a HA mléku, tak nemělo by se to stát. Nikdy jsem o tom teda neslyšela. Ono jak dítě roste a papá toho čím dál víc, tak se celá ta trávicí soustava upravuje, přizpůsobuje, mění se, tudíž by se to mělo krásně srovnat :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 5 + 11


Přidat příspěvek